תואר במדעי המחשב במכללת ראשון לציון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעי המחשב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ראשון לציון - מדעי המחשב.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במדעי המחשב במכללה למדעים ראשון לציון

לימודים לתואר ראשון במדעי המחשב הפכו למבוקשים מאוד בעשור האחרון הן בשל ההתפתחויות הטכנולוגיות הרבות והן בשל מעמדה של ישראל כמעצמת הייטק. המשכורות בעולם זה הן גבוהות מאוד, וגם אם חלה בהן ירידה בשנה האחרונה עקב המיתון, המשכורות הן עדיין הרבה מעל הממוצע.
אין כל ספק כי האינטרנט שינה את פני עולם התקשורת והמחשבים, וכיום, מומלץ מאוד לכל מי שרוצה לעסוק בתחומי המחשבים (בין אם בתוכנה, חומרה, רשתות או אינטרנט), ללמוד באוניברסיטה באופן מסודר.

 

מדוע כדאי ללמוד מדעי המחשב דווקא במכללה למדעים ראשון לציון?

 

ישנן בישראל אוניברסיטאות ומכללות רבות בהן ניתן ללמוד תחום זה אך תנאי הקבלה הם גבוהים למדי. לימודים במסגרת של האוניברסיטה הפתוחה הם אופציה מצוינת לאלה שלא התקבלו. במכללה למדעים ראשון לציון יש מרכז מצוין של לימודי האוניברסיטה הפתוחה וסגל מרצים מהשורה הראשונה המשתנה מדי פעם על פי תחומי הלימוד השונים. 
  

במהלך הלימודים במכללה זו, לומדים הסטודנטים את החומר העיוני, התיאורטי והמעשי בתחומים חשובים כמו תוכנה, חומרה, רשתות, בסיסי נתונים ועוד. לימודי מדעי המחשב הם לימודים קשים ומאתגרים, המתאימים בעיקר לסטודנטים בעלי ראש ריאלי, מחשבה אנליטית וגישה למחשבים. אם אתם ניחנים בכל אלה, שיקלו לימודים אלו מכיוון שהם הבסיס לקריירה מוצלחת בעולם ההייטק.

אז אם אתם מתחברים לעולם המחשבים וחולמים לעסוק בתחום, לימודים בתחום זה במכללה למדעים ראשון לציון הם הלימודים בשבילכם!

מה לומדים?

בין הקורסים הנלמדים במכללת ראשון לציון בתואר למדעי המחשב ניתן למנות קורסים כמו מתמטיקה, מבוא למדעי המחשב, תכנות, מבני נתונים, מבוא לבינה מלאכותית, סטטיסטיקה, אלגוריתמים, מערכות הפעלה ועוד.

תנאי קבלה

במרכזים השונים של האוניברסיטה הפתוחה תנאי הקבלה הם נמוכים מאוד - לעיתים נדרשת תעודת בגרות בלבד ולעיתים גם זה לא. במכללה זו יכול כל אחד ללמוד ולמעשה אין כלל תנאי קבלה. כל אחד שרוצה לרכוש תואר ראשון במחשבים, יכול להירשם ולהתחיל בצבירת הנקודות לקראת התואר הראשון. אין כל צורך בהצגת תעודת בגרות או הציון הפסיכומטרי וזה מאפשר לימודים לאוכלוסיות נוספות (ולרוב חלשות יותר).

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו הוא אוניברסיטאי והסטודנטים משלמים רק על הקורסים אליהם הם נרשמים בפועל, ולא עבור שנת לימודים מלאה. זהו יתרון גדול מאחר ושכר הלימוד במכללות הפרטיות הוא בדרך כלל גבוה יותר. ניתן גם לשלם את שכר הלימוד באמצעות מלגות והלוואות שונות, המחולקות לעיתים על ישי המכללה ועל ידי גורמים חיצוניים, על פי קריטריונים משתנים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה ראשון לציון - מכללת ראשון לציון

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp