לימודי כלכלה במכללה למדעים ראשון לציון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי כלכלה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על כלכלה - מכללת ראשון לציון.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בכלכלה - מכללה למדעים ראשון לציון

קשה מאוד לדמיין כיצד היה נראה עולמנו ללא כלכלנים. תחום הכלכלה, עוסק בנושאים כה חשובים המשפיעים על חיינו ברמה היום יומית. דווקא בשנה של מיתון קשה בעולם, החשיבות של התחום הזה מקבלת משנה תוקף.

 

העיסוק בכלכלה נחלק באופן כללי לשני תחומים עיקריים - תחום המיקרו כלכלה (העוסק בבעיות של יצרנים שווקים וצרכנים בודדים), ותחום המקרו כלכלה, העוסק במשק כולו ממבט על. התחומים האלו משלימים אחד את השני וכל כלכלן טוב צריך להבין בשניהם על מנת להיות איש מקצוע איכותי.

 

מדוע כדאי ללמוד מנהל עסקים דווקא במכללה למדעים ראשון לציון?

אחד המקומות המומלצים בהם ניתן למצוא לימודי כלכלה הוא האוניברסיטה הפתוחה. בישראל יש לא מעט מכללות אשר משמשות כשלוחות של האוניברסיטה הפתוחה וניתן ללמוד בהן תחומים שונים וגם את תחום הכלכלה. מכללת רחובות, מכללת רעננה ומכללת רמת גן הן רק כמה דוגמאות למכללות שכאלה.

 

גם במכללה למדעים ראשון לציון, ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון בכלכלה, בשיטת הלימוד הייחודית של האוניברסיטה הפתוחה המאפשרת לפרוס את הלימודים על פני תקופה ארוכה, צבירת נקודות זכות לקראת תואר ולימוד מרחוק. הלימודים במכללה זו מתאימים מאוד לאנשים העובדים במשרה מלאה או לכאלה אשר מחפשים צורת לימוד קצת אחרת. בקמפוס המטופח של המכללה, לומדים מדי שנה אלפי סטודנטים, אשר משתלבים עם סיום לימודיהם בשוק הבודה הפרטי.
 

 

במכללה זו כל סטודנט נרשם רק לקורסים אותם הוא בוחר ואשר רלוונטיים לתום שלו, וצובר נקודות לקראת השלמת התואר הראשון. תנאי הקבלה הנוחים והאפשרות לפרוס את הלימודים למשך תקופה ארוכה מהווים יתרון גדול לאוכלוסיות רבות.

מה לומדים?

לימודי כלכלה במסגרת האוניברסיטה הפתוחה במכללת ראשון לציון הם לימודים מאתגרים הכוללים את מרבית הקורסים הנלמדים במכללות ובאוניברסיטאות הרגילות. בין הקורסים הנלמדים - מבוא לכלכלה, כלכלה חברתית, מיקרו כלכלה, מקרו כלכלה, כלכלת ישראל, פערים ואי שוויון, מתמטיקה, שיווק ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לאוניברסיטה הפתוחה הם קלים מאוד ובמרכזים מסוימים אין כלל תנאי קבלה.
במכללת ראשון לציון, הלימודים הם פתוחים לכולם, וכל אחד יכול רשאי להירשם לקורסים אותם הוא בוחר ולהתחיל בצבירת נקודות לקראת תואר ראשון. אין צורך להציג תעודת בגרות או ציון פסיכומטרי כמו ברוב המכללות וזהו יתרון גדול.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה למדעים ראשון לציון הוא עשיר ואיכותי ומשתנה מעת לעת על פי תחומי הלימוד והקורסים השונים.

שכר לימוד ומלגות

במכללת ראשון לציון שכר הלימוד הוא אוניברסיטאי ולכן זול באופן יחסי למכללות רבות. הסטודנטים והסטודנטיות משלמים אך ורק על הקורסים אליהם הם נרשמים ולא עבור שנת לימודים מלאה. ניתן להיעזר במלגות שונות לצורך תשלום שכר הלימוד.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה ראשון לציון - מכללת ראשון לציון

פורום לימודי כלכלה
אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי כלכלה עם התמחות בניהול מערכות מידע
אנונימי
2 תגובות
הבדל בין מסלול חד חוגי בכלכלה למסלול מורחב בכלכלה
יוסי
1 תגובות
לימודי השלמה לתואר שני בכלכלה לבוגר מנהל עסקים
רון
1 תגובות
התלבטות אם לעשות תואר שני בכלכלה
אילן
1 תגובות
השלמת תואר ראשון בכלכלה לבוגר מתמטיקה
אורי
1 תגובות
התלבטות בין לימודי אנגלית ללימודי כלכלה
אלינור
1 תגובות
תפקיד כלכלן עמלות סוכנים
גל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp