לימודי מכינה קדם אקדמית במכללת קיי לחינוך

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי

מכינה במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי

 

אודות מכללת קיי...

 

המכללה האקדמית לחינוך על שם קיי, היא מוסד אקדמי הממוקם בבאר-שבע אשר מכשיר מורים ומחנכים ומסייע להתפתחותם המקצועית. המכללה מציעה קמפוס לימודים גדול וירוק ומקדמת את בוגריה למצוינות אקדמית.

 

מה זה מכינה?

 

מכינה היא מסגרת לימודים אשר מטרתה היא לסייע לתלמידים בהשלמת בגרויות או בשיפורן. היום הרבה מועמדים נדרשים לשפר את ציוני הבגרות וציון הפסיכומטרי על מנת שיעמדו בכל תנאי קבלה במוסד הלימודים ויוכלו להתקבל ללימודים אקדמיים גבוהים. הלימודים במכינה הקדם אקדמית עוברים התלמידים הכנה לבגרות במקצועות שונים, בהתאם לצרכי התלמידים ולתואר אותו הם מעוניינים ללמוד בהמשך.

 

המכינה הקדם אקדמית של מכללת קיי

 

המכינה הקדם אקדמית של מכללת קיי בבאר שבע, דוגלת ברעיון כי יש לסייע לבוגרי התיכון ומשוחררי הצבא או השירות הלאומי, לשפר ולהשלים את חובותיהם לקבלת תעודת הבגרות.

 

מי יכול ללמוד במכינה הקדם אקדמית של מכללת קיי?

 

במכללה האקדמית של מכללת קיי יכולים ללמוד כל התלמידים שאין ברשותם תעודת בגרות מלאה או תלמידים המעוניינים לשפר את ציוניהם בכדי להתקבל ללימודי תואר ראשון במכללת קיי או בכל מוסד אחר.

 

במכינה של מכללת קיי נלמדים המקצועות הבאים:

 

להלן מקצועות החובה הנלמדים במכינה: הבעה עברית 2 יח"ל, אזרחות 1 יח"ל, תנ"ך 2 יח"ל, ספרות 2 יח"ל, הסטוריה 2 יח"ל, אנגלית 3-4 יח"ל, מתמטיקה 3 יח"ל.

 

להלן מקצועות הבחירה הנלמדים במכינה: מתמטיקה 4-5 יח"ל, אנגלית 5 יח"ל, פיזיקה 5 יח"ל, ספרות 5 יח"ל, תנ"ך 5 יח"ל, גיאוגרפיה 5 יח"ל, מדעי החברה 5 יח"ל.

 

מסלולי המכינה

 

  • מכינה דו-שלבית: מכינה זו מיועדת לתלמידים שחסרות להם עד 13 יח"ל להשלמה או שיפור. משך המכינה הינו שנה וחצי עד שנתיים, בהתאם לצרכיו של התלמיד.
  • מכינה חד-שלבית: מכינה זו מיועדת לתלמידים שאין ברשותם תעודת בגרות, אשר נדרשים להשלים 13 יח"ל לפחות, או לתלמידים בעלי תעודת בגרות המעוניינים לשפר את ציוניהם ב- 13 יח"ל לפחות. משך הלימודים במכינה זו הינו שנת לימוד אחת, שני סמסטרים.
  • מכינה אינטנסיבית: מכינה זו מיועדת לתלמידים להם חסרות רק שלוש בחינות בגרות לקבלת תעודת הבגרות או לתלמידים שיש ברשותם תעודת בגרות, המעוניינים לשפר את ציוניהם בשלוש בחינות. משך הלימודים במכינה זו הינו סמסטר אחד.
  • מסלולים נוספים: חד"ש - מסלול תגבור, מסלול מדורג. המסלולים נפתחים בשני מועדים בכל שנה: ספטמבר ופברואר, בהתאם למועדי הבגרויות. 

 

תשלומים

 

תלמידים מסויימים יקבלו פטור משכר הלימוד או מלגות מיוחדות הניתנות על-ידי משרד החינוך או משרד הביטחון, בהתאם לקריטריונים לזכאות.

 

שירותי ייעוץ במכינה

 

יועצת חינוכית עומדת לרשותם של תלמידי המכינה, היועצת מנחה את התלמידים בתהליך הלמידה ומסייעת להם בבחירת מקצועות הלימוד המתאימים, מקצועות שישפרו את סיכויי קבלתם ללימודים אקדמיים גבוהים.

 

ספריית השאלה

 

עבור תלמידי המכינה קיימת ספרייה להשאלת לספרי לימוד,קלטות שמע וקלטות וידאו, עבור דמי השאלה סמליים מאוד.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

לבוגרי המכינה אשר סיימו בהצלחה את כל הלימודים, ניתנת אפשרות להמשיך ללימודים לתואר ראשון אקדמי במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי, בתחום ההוראה B.Ed. כמו כן, תעודת המכינה הקדם אקדמית של מכללת קיי מאפשרת לבוגרים להתקבל לכל מוסד להשכלה גבוהה בהתאם לתנאי הקבלה של המוסד והתואר.
 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי

חוות דעת של סטודנטים על מכללת קיי - מכינה קדם אקדמית

התקבלו 5 דירוגיםבציון ממוצע: 4.6 מתוך 5

המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי
19/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את הסביבה לימוד את המורים החברים לכיתה מאוד מאוד נחמדים הלימודים טיפה מאתגרים וברמה גבוה

על הקמפוס

בגדול המקום נחמד מאוד ונעים האנשים טובים והאווירה שם ממש חמימה

טיפים

לפני שנכנסים לפעילות של לימודי אקדמיה עדיף לרכוש עבודה מסודרת לפני שתתאים למוסד הלימוד בו אתה לומד

המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי
23/02/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב את אזור הלימודים הוא נוח כיתות גדולות ומרווחות.

על הקמפוס

הקמפוס כולל לימודי חינוך הוראה ועוד אוכלוסיית הקמפוס כוללת את כל העדות גזע ומין שדבר זה יפה מאוד.

טיפים

מיקום טוב בבאר שבע בעל תחבורה ציבורית רבה וצוות המכינה זמין תמיד לתלמידים .


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp