לימודי מכינה קדם אקדמית במכללת קיי לחינוך

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכינה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת קיי - מכינה קדם אקדמית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכינה במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי

 

אודות מכללת קיי...

 

המכללה האקדמית לחינוך על שם קיי, היא מוסד אקדמי הממוקם בבאר-שבע אשר מכשיר מורים ומחנכים ומסייע להתפתחותם המקצועית. המכללה מציעה קמפוס לימודים גדול וירוק ומקדמת את בוגריה למצוינות אקדמית.

 

מה זה מכינה?

 

מכינה היא מסגרת לימודים אשר מטרתה היא לסייע לתלמידים בהשלמת בגרויות או בשיפורן. היום הרבה מועמדים נדרשים לשפר את ציוני הבגרות וציון הפסיכומטרי על מנת שיעמדו בכל תנאי קבלה במוסד הלימודים ויוכלו להתקבל ללימודים אקדמיים גבוהים. הלימודים במכינה הקדם אקדמית עוברים התלמידים הכנה לבגרות במקצועות שונים, בהתאם לצרכי התלמידים ולתואר אותו הם מעוניינים ללמוד בהמשך.

 

המכינה הקדם אקדמית של מכללת קיי

 

המכינה הקדם אקדמית של מכללת קיי בבאר שבע, דוגלת ברעיון כי יש לסייע לבוגרי התיכון ומשוחררי הצבא או השירות הלאומי, לשפר ולהשלים את חובותיהם לקבלת תעודת הבגרות.

 

מי יכול ללמוד במכינה הקדם אקדמית של מכללת קיי?

 

במכללה האקדמית של מכללת קיי יכולים ללמוד כל התלמידים שאין ברשותם תעודת בגרות מלאה או תלמידים המעוניינים לשפר את ציוניהם בכדי להתקבל ללימודי תואר ראשון במכללת קיי או בכל מוסד אחר.

 

במכינה של מכללת קיי נלמדים המקצועות הבאים:

 

להלן מקצועות החובה הנלמדים במכינה: הבעה עברית 2 יח"ל, אזרחות 1 יח"ל, תנ"ך 2 יח"ל, ספרות 2 יח"ל, הסטוריה 2 יח"ל, אנגלית 3-4 יח"ל, מתמטיקה 3 יח"ל.

 

להלן מקצועות הבחירה הנלמדים במכינה: מתמטיקה 4-5 יח"ל, אנגלית 5 יח"ל, פיזיקה 5 יח"ל, ספרות 5 יח"ל, תנ"ך 5 יח"ל, גיאוגרפיה 5 יח"ל, מדעי החברה 5 יח"ל.

 

מסלולי המכינה

 

  • מכינה דו-שלבית: מכינה זו מיועדת לתלמידים שחסרות להם עד 13 יח"ל להשלמה או שיפור. משך המכינה הינו שנה וחצי עד שנתיים, בהתאם לצרכיו של התלמיד.
  • מכינה חד-שלבית: מכינה זו מיועדת לתלמידים שאין ברשותם תעודת בגרות, אשר נדרשים להשלים 13 יח"ל לפחות, או לתלמידים בעלי תעודת בגרות המעוניינים לשפר את ציוניהם ב- 13 יח"ל לפחות. משך הלימודים במכינה זו הינו שנת לימוד אחת, שני סמסטרים.
  • מכינה אינטנסיבית: מכינה זו מיועדת לתלמידים להם חסרות רק שלוש בחינות בגרות לקבלת תעודת הבגרות או לתלמידים שיש ברשותם תעודת בגרות, המעוניינים לשפר את ציוניהם בשלוש בחינות. משך הלימודים במכינה זו הינו סמסטר אחד.
  • מסלולים נוספים: חד"ש - מסלול תגבור, מסלול מדורג. המסלולים נפתחים בשני מועדים בכל שנה: ספטמבר ופברואר, בהתאם למועדי הבגרויות. 

 

תשלומים

 

תלמידים מסויימים יקבלו פטור משכר הלימוד או מלגות מיוחדות הניתנות על-ידי משרד החינוך או משרד הביטחון, בהתאם לקריטריונים לזכאות.

 

שירותי ייעוץ במכינה

 

יועצת חינוכית עומדת לרשותם של תלמידי המכינה, היועצת מנחה את התלמידים בתהליך הלמידה ומסייעת להם בבחירת מקצועות הלימוד המתאימים, מקצועות שישפרו את סיכויי קבלתם ללימודים אקדמיים גבוהים.

 

ספריית השאלה

 

עבור תלמידי המכינה קיימת ספרייה להשאלת לספרי לימוד,קלטות שמע וקלטות וידאו, עבור דמי השאלה סמליים מאוד.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

לבוגרי המכינה אשר סיימו בהצלחה את כל הלימודים, ניתנת אפשרות להמשיך ללימודים לתואר ראשון אקדמי במכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי, בתחום ההוראה B.Ed. כמו כן, תעודת המכינה הקדם אקדמית של מכללת קיי מאפשרת לבוגרים להתקבל לכל מוסד להשכלה גבוהה בהתאם לתנאי הקבלה של המוסד והתואר.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת קיי - המכללה האקדמית לחינוך

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp