קונספט - המכללה לעיצוב

שירות אישי - צור קשר
קונספט - המכללה לעיצוב

מכללת קונספט

 

כל מקצועות העיצוב במקום אחד

 

מכללת קונספט היא מרכז להוראת מקצועות העיצוב, אשר נוסד בשלהי שנות התשעים. קונספט מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד בתחומי העיצוב, כאשר המטרה העיקרית שהציבה לעצמה, היא לקדם את תחום העיצוב ואת מידת תרומתו לחברה, לכלכלה ולתעשייה. מקצועיות המכללה מושגת בין השאר בזכות צוות המרצים שלה, אשר נבחר בקפידה על פי כישוריו, על פי רמת ההוראה שלו, ובהתאם לניסיונו המעשי בתחום. כך, כל המרצים במכללה עוסקים בפועל בתחומי האדריכלות או העיצוב, ומרצים באקדמיות המובחרות בארץ.

 

על הלימודים בקונספט

 

במכללה זו הסטודנטים מוזמנים לבחור את הקורסים המועדפים עליהם בתחום העיצוב מתוך שפע האפשרויות הרחב המוצע להם. בנוסף, התלמידים יכולים להיעזר בהכוונה מקצועית שמציעה המכללה, ללא כל תשלום נוסף. המסלולים להוראת מקצועות העיצוב נבנו בקפידה, תוך שימת דגש רב על רמת יעילותם בהקניית ידע מעשי לסטודנטים שעימו יוכלו ליטול חלק פעיל בפעילות העסקית בארץ. תכניות הלימוד במסלולים השונים כוללות ידע עיוני נרחב לצד התנסות חווייתית עשירה, לימודי תוכנות ויישום מעשי כמובן.

 

הקורסים במכללת קונספט מתאימים לקהל היעד המעוניין לבצע הסבה מקצועית וכן לאנשים בכל גיל, המבקשים לעסוק במקצוע מאתגר ויצירתי. השיעורים מתקיימים בכיתות מרווחות והם כוללים מספר מוגבל של סטודנטים בכל כיתה, מתוך כוונה לשמור על צביון לימוד פרטני המאפשר הספק לימוד גבוה ורמת הבנה גבוהה. במרבית הקורסים יוצאים התלמידים לסיורים מקצועיים שבהם נחשפים לענפי העיצוב השונים, לספקים, לחומרים וכיוצא בזה.

 

בנוסף לכך, כל לימודי העיצוב בקונספט כוללים גם התנסויות בפרויקטים אמיתיים המתבצעים אל מול גופים במסחר ובתעשייה וכן יצירת תיק עבודות אישי. מלבד התכנים העיוניים והמעשיים הנלמדים במסגרת הלימודים, ניתנת התייחסות רבה גם לשיווק האישי של התלמיד, ליזמות העסקית ולפריצתו לשוק בתום הלימודים. בסיום המסלול מוענקת לבוגרים תעודה מקצועית והם אף יכולים לפנות למכללה לקבלת סיוע בהכוון תעסוקתי. בוגרי המסלולים השונים יכולים להמשיך ללימודי תואר בינלאומי בעיצוב במכללת קונספט.

 

להלן מסלולי הלימוד המוצעים במכללת קונספט

 

  • קורס תפירה
  • לימודי עיצוב תעשייתי
  • עיצוב מחוכים
  • מכינה לעיצוב
  • לימודי עיצוב והפקת אירועים
  • שמלות כלה וערב
  • לימודי עיצוב פנים
  • סדנת סטיילינג אישי וסדנת הום סטיילינג

 


לסיכום

 

כל מי שמתעניין בתחום העיצוב, מבקש לרכוש השכלה והכשרה ממוקדת בתחום ולהשיג בסיומה תעודה מקצועית ומוכרת בתעשייה, מוזמן להצטרף לאחד ממסלולי הלימוד הרבים המוצעים במכללת קונספט ולהגשים את חלומו. מכללה זו נחשבת למרכז מוביל בתחומו והיא מומלצת על ידי מיטב המעצבים, אנשי רוח והאקדמיה, גופים ציבוריים ואנשי תעשייה, והלימודים בקורסים השונים בה מתמקדים בהקניית ידע עיוני ומעשי נרחב והם מבטיחים לתלמידים לצבור ביטחון וניסיון אמיתי בתחומי העיצוב השונים. המכללה פועלת לשרת את התלמידים ולבסס מערך לימודי שלם וכולל המבטיח הכשרה מקצועית, איכותית ונעימה, ולבסוף גם השתלבות יעילה ומוצלחת בתעשייה. לשם כך, היא מעמידה לרשותם תשתית איתנה ללמידה הכוללת את מיטב המרצים, כיתות לימוד מאובזרות, סיורי שטח, התנסויות אמיתיות בתעשייה ועוד.
 

חוות דעת של סטודנטים על מכללת קונספט לעיצוב
התקבלו 31 דירוגיםבציון ממוצע: 4.4 מתוך 5

מכללת קונספט לעיצוב
10/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוירה נעימה. יחס של כבוד כלפי הסטודנטים מצד המרצים. המרחק גדול וקשה להגיע מירושלים לבאר שבע

על הקמפוס

קמפוס מכללת קיי בבאר שבע.מכללה ותיקה. מרצים טובים.רוב הסטודנטים מגיעים מהאזור

מכללת קונספט לעיצוב
08/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

השעות לא מספיקות, הזמן לא מספיק לתפור בכיתה, אין יחס אישי

על הקמפוס

כיתה של עד 10 תלמידות אך זה לא עוזר,הרוב לא יודעות את כל החומר ולא מוכנות לסיום הקורס.


לכל חוות הדעת
מתוך פורום מכללת קונספט לעיצוב
קורס אופנה ומיתוג אישי
יעל
ללא תגובה
רישום ללימודי הום סטיילינג
דורית
1 תגובות
סילבוס לימודי סטיילינג
ענבל אסקיו
1 תגובות
מתי יפתח קורס עיצוב אופנה?
אפרת זנגלביץ
1 תגובות
קורס עיצוב והפקת אירועים במכללת קונספט
אירין
ללא תגובה
קורס לעיצוב פנים - מתי נפתח?
חליוה ציפי
1 תגובות
קורס בעיצוב פנים וקורס עיצוב אופנה
ליפז מועלם
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp