תואר שני במכללת פתח תקווה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת פתח תקווה- תואר שני.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במכללת פתח תקווה

תואר שני הוא תואר מבוקש וחשוב במיוחד בתקופה בה התחרות על כל משרה היא קשה מאוד. במכללות רבות ניתן ללמוד לקראת תואר שני וגם במכללת פתח תקווה האיכותית השייכת למינהל החינוך של עיריית פתח תקווה.

 

מדוע כדאי ללמוד לתואר שני דווקא במכללת פתח תקווה?

 

מכללה זו נוסדה בשנת 2001 על מנת לאפשר לתושבי העיר והסביבה לרכוש תארים ראשונים במקצועות נדרשים במסגרת של האוניברסיטה הפתוחה, ללא תנאי קבלה וללא תשלום של דמי מכללה. מלבד התארים הראשונים במגוון התחומים, ניתן ללמוד במכללה זו גם לקראת תואר שני במנהל עסקים.

 

תואר זה הפך למבוקש מאוד בשנים האחרונות וסטודנטים רבים לומדים אותו מדי שנה. תכנית הלימודים בתואר השני במנהל עסקים של האוניברסיטה הפתוחה היא איכותית ומקיפה והתכנים דומים לתכנים של המסלול המקביל באוניברסיטאות והמכללות הרגילות. כמובן שלאוניברסיטה הפתוחה יש לא מעט יתרונות כמו האופציה לפרוש את הלימודים על פני תקופה ארוכה, האפשרות לשלב עבודה במשרה מלאה עם הלימודים, שכר הלימוד הנמוך ועוד.

 

תכנית זו מקנה לסטודנטים כל הכלים, יכולת הניתוח והידע הנדרש להם כדי שיוכלו להתקבל למשרות בכירות בשוק העבודה הפרטי. בין נושאי ההתמחות במסלול זה נושאי חשובים כמו שיווק ופרסום, חשבונאות, מימון, ניהול התפעול ועוד.

מה לומדים?

בין הנושאים הנלמדים במהלך התואר השני במנהל עסקים במכללה זו - חשבונאות, מימון, סטטיסטיקה, מינהל ומדיניות ציבורית, שיווק, כלכלה, מדעי ההתנהגות ועוד.

 

ניתן לפרוש את הלימודים על פני תקופה ארוכה (מעבר לשנתיים הרגילות), על פי הרצון, הזמן הפנוי והיכולת של כל סטודנט. על הסטודנטים להשלים את כל הקורסים הנדרשים ולעבור בהצלחה את כל המבחנים על מנת לקבל את התואר.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל לתואר שני במנהל עסקים במכללה זו אין צורך בדבר מלבד תואר ראשון בתחום כלשהו. הממוצע של התואר אינו חשוב ולמעשה כל מי שיש לו תואר יכול להתקבל ללימודי התואר השני וזהו יתרון גדול. זוהי גם המטרה של האוניברסיטה הפתוחה - לאפשר לאוכלוסיות רבות לקבל השכלה רחבה ואיכותית. יש לציין כי לעיתים יש צורך במספר קורסי השלמה (במיוחד לסטודנטים אשר אין להם תארים ראשונים בחשבונאות, כלכלה או ניהול).

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכלל זו הוא אוניברסיטאי וזהו יתרון גדול מכיוון שהוא נמוך יותר מאשר במכללות פרטיות רבות. זהו למעשה אחד מהיתרונות הגדולים של לימודים במסגרת של האוניברסיטה הפתוחה ויש להדגיש גם כי הוא הסטודנטים משלמים רק על הקורסים אותם הם לומדים בפועל. בנוסף, ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות מלגות לימוד מגוונות הניתנות מדי שנה לסטודנטים המתקשים בתשלום מלוא שכר הלימוד, על ידי גורמים רבים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת פתח תקווה – האוניברסיטה הפתוחה פתח תקווה

פורום ייעוץ לימודים
לאיזה מקצועות צריך 5 יחידות מתמטיקה?
אושרית נחשון
1 תגובות
לימודי תרבויות נשכחות ולימודי לטינית
הדר
1 תגובות
איך לבדוק ממוצע ציונים ללא פסיכומטרי?
יצחק
1 תגובות
ערך תואר מהאוניברסיטה הפתוחה בתחום ההייטק
אודל
1 תגובות
הוספת קורס בפסיכולוגיה רפואית לתואר דו חוגי כלכלה וניהול
מיסי
1 תגובות
הוצאת תעודת 12 שנות לימוד מבית הספר
מאיה
1 תגובות
ערעור על ציון בחינה פסיכומטרית
עאדל אבו עומר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp