מכללת פסגות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שוק ההון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת פסגות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת פסגות 

 

מכללת פסגות הינה מכללה העוסקת בלימודי שוק ההון והבורסה אשר הוקמה בשנת 2005. המכללה הוקמה על ידי שני מומחים בתחום המסחר הפרקטי בשוק ההון, מחברי הספר "לאן נעלמו 300%"? וכותבי טורים באתרים כלכליים מוכרים ומכובדים. מטרת הלימודים במכללה זו היא הכשרה יסודית ומקצועית של סוחרים פרטיים בתחום שוק ההון.

 

המכללה מקיימת באופן שוטף קורסי העשרה לחברות, אירגונים ומוסדות שונים ומעניקה שירותים מקצועיים לחברות הפעילות בתחומי שוק ההון. המכללה דוגלת בהקניית יידע מקצועי במסחר בשווקים הפיננסיים ופועלת בלימוד של שיטות מסחר מודרניות וטכניקות מתקדמות. בנוסף להיצע קורסים זה למכללה מגוון קורסים משתנים הפונים למגזר העסקי.

 

להלן היצע הקורסים של מכללת פסגות בתחום לימודי הבורסה ושוק ההון:

 

"סודות המסחר"- ניהול תיק השקעות עצמאי

 

מטרת הלימודים בקורס זה היא הקניית רזי הבורסה. המשתתפים מקבלים הכשרה מקצועית בתחום ומוכשרים לעבוד כמשקיעים מקצועיים בשווקים הפיננסיים בארץ ובעולם.
בתום הלימודים בקורס הבוגרים יהיו מסוגלים לנהל תיק השקעות עצמאי באופן מקצועי ביותר.

 

קורס מודלים מתקדמים "מסחר ממונף"

 

קורס זה מהווה המשך ישיר לקורס "סודות המסחר"- ניהול תיק השקעות עצמאי. מטרות הלימודים בקורס זה הן ניתוח תבניות גרפיות מתקדמות והפעלת מודלים בשוק המט"ח ובשוק המניות, הן בארץ והן בעולם. הלימודים בקורס זה מכשירים את הבוגרים לעסוק באופן עצמאי ומקצועי בשווקים הפיננסים.

 

מבוא לשוק ההון

 

קורס זה נחשב כלימודי העשרה למשקיעים מתחילים, משקיעים העושים את דרכם הראשונה בשוק ההון. הלימודים בקורס זה יתמקדו באפיקי ההשקעות השונים, בהכרת הכוחות המרכזיים והשחקנים החשובים במשק. הלימודים מתאימים לקהל המתעניינים הרחב, לא נדרש נסיון או רקע קודם בתחום.

 

אופציות מעו"ף

 

הלימודים בקורס זה משלבים חומר לימוד תיאורטי ביחד עם חומר לימוד מעשי בתחום שוק המעו"ף. קורס זה מתמקד באסטרטגיות מסחר ובהבנת שלושת מצבי שוק: עולה, יורד ומדשדש.

 

קורס ניהול תיק השקעות עצמאי - לימוד מרחוק

 

קורס זה הינו הקורס העדכני והחדיש ביותר בארץ ללימוד רזי הבורסה. הלימודים בקורס זה מכשירים את המשתתפים כמשקיעים מקצועיים בשווקים הפיננסיים, הן בארץ והן בעולם. במהלך הקורס נבנית תוכנית אישית לכל תלמיד ונלמדות אסטרטגיות מסחר בזמן אמת. התלמידים מוכשרים לניהול תיק השקעות עצמאי באופן מקצועי בהסתמך על הכלים אותם למדו בקורס.

 

אימון אישי

 

קורס אימון אישי  זה הינו קורס במתכונת "אחד על אחד", המועבר על ידי טריידר מקצועי. הלימודים בקורס זה מכשירים סוחרי יום פרטיים המעוניינים לעסוק במסחר לפרנסתם, לשדרג את טכניקות המסחר המוכרות להם ולעבוד כסוחרי יום עצמאיים.

 

ניתוח טכני - פרקטיקה

 

הסטטיסטיקות וההיסטטוריה מוכיחות כי מרבית המשקיעים בבורסה, הפסידו את כספם בסופו של דבר. שיטת הניתוח הטכני הינה שיטה להבנת המגמות השונות. על ידי זיהוי המגמות, הבנת תנועות עתידיות בשוק וזיהוי הזדמנויות לקנייה או מכירה של מניות.

 

ניתן להגיע להצלחה בהשקעות בבורסה. קורס זה מכשיר את משתתפיו בידע חיוני לניהול עצמי של תיק ההשקעות שברשותם.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,852 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן949 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא שוק ההון

עמנואל קוק
עמנואל קוק, מוותיקי שוק ההון בארץ ומייסד שותף של חברת IBI בתי השקעות, מאמין שעבודה קשה, התמדה ולמידה מאחרים הם בין הכלים החשובים למי שחולמים על קריירה בשוק ההון, שנחשב לאחד מתחומי העתיד. "הבסיס להצלחה בשוק ההון הוא עבודה מלמטה. כדי להיות טוב צריך משקע של כמה שנים בעבודה מעשית. בשביל לעבוד נכון צריך זמן. חשוב ללמוד מהניסיון של ותיקים בתחום וגם מהתהליכים שמתרחשים מסביב."
"צריך יכולות אנליטיות והבנה טובה של תהליכים, לצד רצון ללמוד מניסיון של חברות שונות. חשוב להבין באנליזה וגם להסתכל על אחרים שמבינים בתחום ולרכוש מהם כלים."
עמנואל קוק
מייסד שותף ב - IBI השקעות
Whatsapp Whatsapp