לימודי תקשורת במכללת עמק יזרעאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר בתקשורת?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת עמק יזרעאל - תקשורת.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בתקשורת במכללה האקדמית עמק יזרעאל

במכללה האקדמית עמק יזרעאל הנמצאת בלב עמק יזרעאל ניתן ללמוד מגוון רחב של תחומים. אחד מהמבוקשים שבהם הוא תואר בתקשורת, אשר הפך בשנים האחרונות לאחד מהפופולאריים ביותר בקרב ציבור הסטודנטים.

 

מדוע כדאי ללמוד תקשורת דווקא במכללה האקדמית עמק יזרעאל?

 

המכללה היא מוסד מוכר להשכלה גבוהה אשר הוסמכה על ידי המועצה להשכלה גבוהה להעניק תארים ראשונים במספר תחומים כמו כלכלה וניהול, תקשורת, מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה ועוד. מקומה של התקשורת בחיינו הוא ידוע.

 

ההשפעה של אמצעי התקשורת היא גדולה מאוד ובשנים האחרונות, עם כניסתה של רשת האינטרנט לחיינו, עולם התקשורת השתנה והתפתח. לאחרונה נפתח במכללה מרכז גדול ללימודי תקשורת הגדול בו מרוכזים כל פעילויות החוג לתקשורת. המרכז כולל בין היתר, אולפן טלוויזיה, חדרי בקרה, חדרי עריכה, אולמות הקרנה, אולפני רדיו, מערכת חדשות, משרד פרסום, וכיתות לימוד מודרניות.

 

אין ספק כי עם תנאים כאלה וציוד שכזה, הלימודים הופכים למהנים, איכותיים ואפקטיביים. ולא פחות חשוב - הם מכינים בצורה מושלמת את הסטודנטים ל"עולם האמיתי" ולשוק העבודה הפרטי (והתחרותי) עם סיום מסלול הלימודים.

 

לתוכנית הלימודים של חוג לתקשורת שתי מטרות מרכזיות - הענקת עיוני רחב וניסיון במגוון של נושאים מעולם התקשורת, ולא פחות חשוב - הקניית ידע וניסיון מעשי בתחומי התקשורת השונים. במהלך הלימודים יתנסו הסטודנטים בתחומים רבים ויוכלו להחליט מהו ענף התקשורת המועדף עליהם בו הם רוצים להתמחות ולעסוק - אינטרנט, טלוויזיה, רדיו, עיתונות כתובה או תחום הפרסום והדוברות.

אז אם אתם רוצים ללמוד תקשורת במכללה איכותית, תואר ראשון בתחום זה במכללת עמק יזרעאל מיועד במיוחד עבורכם.

מה לומדים?

הקורסים העיוניים בחוג לתקשורת עוסקים בנושאים מגוונים כמו טכנולוגיות ותהליכים של עולם התקשורת, מוסדות התקשורת השונים, התכנים והקהלים שבמוסדות הללו ועוד. בנוסף לקורסים העיוניים, ישתתפו הסטודנטים במגוון רחב של סדנאות בתחומי התקשורת השונים, בין היתר - וידאו באינטרנט, מסחר ושיווק באינטרנט, תחקיר עיתונאי, יחסי ציבור ודוברות ועוד. בשנה השלישית ללימודיהם יצאו יוצאים הסטודנטים להתמחות מחוץ למכללה במשרדי פרסום, פורטלים שונים, מערכות עיתונים, רשתות טלוויזיה, תוכניות רדיו ועוד.

 


תנאי קבלה

תנאי קבלה לתואר ראשון במכללה הם תעודת בגרות (או תעודה שוות ערך) ועמידה בבחינה הפסיכומטרית ברמה הנדרשת על ידי המסלול המבוקש. בנוסף לכך, נדרש ציון סף בפרק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית או ציון מספק במבחן אמי"ר. כמו כן, בתהליך המיון נלקח בחשבון ציון הסכם המורכב מן ההישגים בבחינה הפסיכומטרית ומממוצע מקצועות הבגרות, או לחילופין - מתחשבים בציון בחינות הבגרות (ללא בונוסים). אפשרות נוספת היא להתקבל על סמך ציון הבחינה הפסיכומטרית בלבד (במידה והוא גבוה במיוחד) בכפוף לזכאות לתעודת בגרות.

סגל המרצים

המרצים במכללה הם ברמה גבוהה מאוד וכוללים מומחים מתחומי התקשורת השונים. פרופ’ יהושע גתי הוא ראש החוג ואליו מצטרפים מרצים איכותיים נוספים.

שכר לימוד ומלגות

גובה שכר הלימוד במכללה זו נקבע מדי שנה בהתאם להחלטות שיתקבלו על ידי הוועדה הציבורית לקביעת גובה שכר לימוד במוסדות להשכלה גבוהה. זהו יתרון גדול על פני מכללות פרטיות רבות בהן שכר הלימוד הוא גבוה יותר. בנוסף, מעניקה המכללה מדי שנה מלגות לאוכלוסיות מגוונות על פי קריטריונים המשתנים מדי פעם. על מנת לקבל פרטים נוספים בנוגע לשכר הלימוד ניתן לפנות למשרדי המכללה.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית עמק יזרעאל

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית עמק יזרעאל
פורום לימודי תקשורת
לימודי דו חוגי תקשורת שנה ב
אזל גדיר
1 תגובות
קריירה לבוגרי תואר ראשון בתקשורת בלי ניסיון
נוי עמית
1 תגובות
לימודי דוברות ויחסי ציבור
שגיא
1 תגובות
תקשורת או הפקת אירועים?
אלינור זפריאן
2 תגובות
תכנית לימודי תואר ראשון בתקשורת
קרן נועם
1 תגובות
לימודי ערב לתואר בתקשורת
שחר תבור
1 תגובות
קורס עריכת וידיאו ועיצוב מוזיקה
שיראל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp