לימודי שיווק טכנולוגי בהתמחות ביו רפואית במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר
לימודי שיווק טכנולוגי בהתמחות ביו רפואית במכללה האקדמית ספיר

לימודי שיווק טכנולוגי עם התמחות ביו רפואה HCT במכללה האקדמית ספיר


לפרוץ בשוק הביוטק העולמי


מפיתוחים רפואיים שעשויים למנוע הזדקנות ועד לטכנולוגיות לריפוי סרטן בעזרת הנדסת תאי גזע, ישראל חווה פריחה אדירה בתחום הביוטק. זהו תחום מחקר ופיתוח שמתמקד בשימוש במערכות ביולוגיות כדי ליצור טכנולוגיות מתקדמות לשירות האדם. חלק משמעותי בפיתוח של טכנולוגיות רפואיות חדשות כרוך בשיווק מוצלח שלהם בשוק הגלובלי, לשם כך יש לשלוט במגוון של מיומנויות טכנולוגיות, שיווקיות וניהוליות כדי לקדם רעיונות, שירותים ומוצרים להצלחה.


התחום הביו רפואי הוא בין המובילים ופורצי הדרך בתעשיית ההייטק של היום וקיים בו ביקוש רב לעובדים שמתמחים בתהליכים בביו רפואה ובשיווק טכנולוגי. מי ששואפים לקבל כלים להשתלבות בענף זה יכולים ללמוד בתכנית ללימודי שיווק טכנולוגי בהתמחות ביו רפואית HCT, שנלמדת במסגרת לימודי שיווק טכנולוגי במכללה האקדמית ספיר. מסלול זה מאפשר לסטודנטים להבין תהליכים כלכליים, שיווקיים ומסחריים שמתרחשים בזירת ההייטק ובפרט בתחום הביוטק היום.


תכנית הלימודים


הסטודנטים בהתמחות זו לומדים בהרחבה על עקרונות השיווק שייחודיים לתחום הביו טק. תחילה, מתוודעים למודלים מובילים לשיווק בהייטק, לעקרונות בניית מותג ולניתוח של חברות טכנולוגיות. לאחר מכן, מתמקדים במיומנויות להקמה של מיזמים בתחום הביו רפואה ולשיווקם במוצלח בזירה הבין לאומית. כמו כן, הם לומדים על מושגים בתחום התועמלנות הרפואית ושיווק התרופות.


מתכונת הלימוד


היקפם של הלימודים בתכנית לשיווק טכנולוגי הוא שלוש שנים, את ההתמחות הביו רפואית בוחרים בסיומה של השנה השנייה. שיעורים מתקיימים בשני ימים במהלך השבוע ובימי שישי. כדי לסייע לסטודנטים לפתח מיומנויות חדשנות ויצירתיות שנחוצות בהייטק, מתקיימים פרויקטים והתנסויות מעשיות מול לקוחות אמיתיים בהם מפתחים מוצרים ושירותים משלב הרעיון ועד למכירה. לקראת סיומה של התכנית עורכים גם פרויקט גמר מסכם ובו מיישמים את הכישורים הנלמדים.


נושאי הלימוד


בין הנושאים אשר נלמדים במסגרת ההתמחות הביו רפואית:

 


על מוסד הלימוד


כחלק מלימודי השיווק הטכנולוגי של המכללה האקדמית ספיר, הסטודנטים יכולים לבחור גם בהתמחות מידע ותקשורת. במכללה נערכות תכניות לימודים רבות נוספות לתואר הראשון, כגון לימודי ניהול תעשייתי, לימודי כלכלה יישומית וניהול, לימודי מדעי המחשב, לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון, לימודי ניהול המשאב האנושי, לימודי מנהל ומדיניות ציבורית ותכניות נוספות.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לתכנית ללימודי שיווק טכנולוגי המועמדים צריכים להציג ממוצע ציונים של לפחות 80 בתעודת הבגרות. כמו כן, הם נדרשים לציון של לפחות 70 בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לימוד ולציון 65 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות. יש צורך בציון סיווג באנגלית, באמצעות מבחן פסיכומטרי או מבחן אמי"ר.

 


תעודה


תואר ראשון בשיווק טכנולוגי מוענק לבוגרי התכנית אשר עומדים בהצלחה בכל חובותיהם, על ידי המכללה האקדמית ספיר.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
Whatsapp Whatsapp