המכללה לניו מדיה - לימודי תקשורת חברתית

שירות אישי - צור קשר
המכללה לניו מדיה - לימודי תקשורת חברתית

 

המכללה לניו מדיה

להוביל בעידן הדיגיטלי

המדיה, ובעיקר האינטרנט על שימושיו השונים, הפכו כבר מזמן לכלי תקשורת ועסקים ראשונים במעלה. ככל שחולפות השנים, הולך וגובר השימוש באינטרנט ומתרבות האפשרויות השונות שהוא מציע למטרות קידום של תחומים עסקיים, שיווק, פרסום ויצירת קשרים אנושיים מסוגים שונים. העולם הגלובלי וקצב ההתרחשויות כיום ממקמים את השוק העסקי – על כל רבדיו וענפיו – בשדות משחק חדשים; הכול מהיר יותר, תחרותי יותר וגדול יותר. לפיכך, כדי להצליח נדרשים יצירתיות, כושר המצאה ויכולת ניצול מיטבית של המדיה ושל האפשרויות השונות הקיימות בה. הכלים הדיגיטליים שקיימים בשוק הולכים ומשתכללים מרגע לרגע וכך יש צורך להכיר את הכלים המתקדמים והעדכניים ביותר כדי להישאר ביתרון מול המתחרים בשוק הדינמי והתחרותי.

המכללה לניו מדיה היא אחת המכללות הבולטות והמובילות כיום בתחום המדיה והענפים השונים הקיימים בתחום. המכללה קמה כדי לענות על הצורך הגדל מידי יום ביומו בבעלי מקצוע מומחים ומנוסים בתחומי השיווק והפרסום באינטרנט. מאז הקמתו של מוסד הלימוד, עברו בשעריו אלפי תלמידים במגוון של מסלולים, והשתלבו בתפקידים מבוקשים בתחומי האינטרנט והשיווק הדיגיטלי. הקורסים שמתקיימים במכללה לניו מדיה מתאימים הן לעובדים בתחום השיווק והדיגיטל שמחפשים להרחיב ולשכלל את הכשרתם והן למי שמעוניינים להשתלב בענפים אלה ומחפשים להתחיל את הדרך המקצועית בענף מבוקש ונחוץ בתעשייה של היום.

 

המסלולים שמתקיימים במכללה מתבססים על צורכים עכשוויים של ארגונים בתעשייה והם מותאמים להתפתחויות האחרונות בתחום הדיגיטל. צוות המרצים ש המכללה הוא מנוסה בתחומי הדיגיטל השונים והוא מעביר אל התלמידים מן הידע והכלים הפרקטיים שברשותו ומן הניסיון שלהם בעבודה מול לקוחות מגוונים בתעשייה, כדי לסייע להם להתקדם בהצלחה בעולם הדיגיטל התחרותי והדינמי. מוסד הלימוד מסייע לתלמידיו מקליטתם במכללה ועד לסיום הכשרתם והשתלבותם בשוק העבודה. הם יכולים לקבל תמיכה וסיוע מסגל הלימוד כדי לקבל את מירב הכלים והידע לקראת השתלבות בתחום השיווק הדיגיטלי.

 

מיקום - היכן לומדים?

 

קמפוס המכללה ממוקם בתל אביב.

מסלולי הלימוד במכללה לניו מדיה

המכללה לניו מדיה מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד רלוונטיים ומעודכנים על פי המתרחש בעולם הטכנולוגי כיום, ובאמצעותם היא מכשירה אנשים לתחומי השיווק השונים, ליישום טכניקות ואסטרטגיות בתחומי התקשורת השיווקית, לניהול ולשימוש במדיה החברתית, ועוד.

המכללה מציעה קורסים שונים במגוון של תחומים מרכזיים, ובין מסלולי הלימוד השונים המוצעים בה אפשר למנות את התכניות הבאות:

 

 

  • קורס ניהול מדיה חברתית: קורס להכשרת מנהלי מדיה חברתית משלב ידע ומיומנויות לניתוח של מקרים עדכניים בתעשייה והוא כולל התנסות מעשית לשימוש בכלים שיווקיים וטכניים. דרך המיומנויות הנלמדות ניתן לשלב באופן יעיל את ערוצי המדיה החברתית בארגון. ההכשרה מספקת כלים דרכם ניתן להשתלב בניהול של תוכן ובקידום של נוכחות במדיה החברתית וכן לניהול של קמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות. הקורס מתמקד בפלטפורמות מבוקשות ברשתות החברתיות, לרבות פייסבוק, יוטיוב ואינסטגרם. הקורס משלב תרגולים מעשיים שונים להטמעת העקרונות הנלמדים וכמו כן, המשתתפים בקורס עורכים פרויקט מסכם שבו הם מיישמים את שלל עקרונות ניהול המדיה החברתית שנלמדות בקורס.

 

  • קורס אנליסט שיווק ודיגיטל: קורס זה מכשיר את משתתפיו לתפקיד המבוקש Marketing Data Analyst. לאורך התכנית לומדים לאסוף ולטייב נתונים בתחום השיווק ולהסיק בהתאם מסקנות ותובנות עסקיות מתוך סטים של נתונים. המשתתפים רוכשים מגוון רחב של עקרונות טכנולוגיים ודיגיטליים כגו כתיבה בשפת SQL, שימוש בגיליונות אקסל, הבנת תחום ה - Machine Learning והיעזרות בכלים לניתוח ולפיתוח של פייסבוק וגוגל. אנליסטים בתחום זה אחראיים בין היתר על כריית מידע ממאגרים לתובנות שיווקיות והענקת המלצות פרקטיות לביצוע במהלך תהליכים עסקיים משלל סוגים. הידע והכלים המתקדמים אותם רוכשים במהלך הקורס יכולים לשמש להצגה של נתונים בפני מנהלים ומחלקות שיווק במסגרת ארגונים וחברות. זהו תחום שיש לו ביקוש רב במיוחד והדרישה לו הולכת וגדלה בשוק התחרותי והמתקדם של היום.

 

 

  • קורס ניהול קמפיינים PPC: קורס ניהול קמפיינים דיגיטליים PPC של המכללה מציע לתלמידיו ללמוד באופן מקיף על הגעה לקהלי יעד ממוקדים המעוניינים במוצרים שלהם. במהלך הקורס לומדי על כלים של חברות גוגל ופייסבוק שמאפשרים להגיע אל הקהלים הגולשים במובייל או בדסקטופ. נלמדים עקרונות להקמה של תשתיות מדידה יעילות דרכן ניתן לנתח ולהסיק מסקנות על תנועות הגולשים כדי לשפר את תפקוד האתר. תכנית זו כוללת הכנה ממוקדת לקראת מבחן ההסמכה של חברת גוגל להסמכת Google Adwords, להסמכה בין לאומית בתחום הפרסום הדיגיטלי והקידום במנועי החיפוש. פרויקט הגמר היישומי שעורכים המשתתפים בקורס מסייע להם לצבור ניסיון בתחום ניהול הקמפיינים ולהתנסות בצורה פעילה בתכנון ובניהול מעשי של קמפיינים מסוגים שונים בליווי של סגל המרצים.


קהל היעד

הקורסים השונים במכללה לניו מדיה מתאימים לאנשים בעלי ניסיון בתחומי השיווק והפרסום השונים, המבקשים להעמיק את הידע שלהם או להעניק לעצמם הכשרה והתמקצעות נוספת בתחומים שבהם הם חסרים. בנוסף, המכללה בונה ומעצבת את הקורסים באופן שיתאימו גם לאנשים שאינם בעלי ניסיון בתחום ומעוניינים להכשיר עצמם כדי להשתלב בו מקצועית. חלק מן הקורסים גם מתאימים לעוסקים בתחומים משיקים כגון מחשבים, פיננסים ושוק ההון, אשר מחפשים לרכוש לעצמם כלים דיגיטליים חשובים לצורכי קידום ופיתוח מקצועי.

תנאי הקבלה למסלולי הלימוד

תנאי הקבלה משתנים בין המסלולים המבוקשים, כאשר ברוב המקרים יש צורך בידע ברמה בסיסית בשימוש ביישומי מחשב וביישומי אינטרנט. חלק מן הקורסים מתאימים בעיקר לאקדמאים ולבעלי ניסיון בתחומי השיווק הדיגיטלי. כדי לקבל את הפרטים המדויקים ביותר לגבי תנאי הקבלה מומלץ לפנות ישירות למוסד הלימוד.

ייחודיותה של המכללה לניו מדיה

מלבד העובדה כי מובילים אותה קבוצת אנשי בעלי חזון ובעלי חשיבה מקורית וחשוב לא פחות – בעלי ניסיון וותק בענף השיווק וההדרכה לניו מדיה, צוות ההוראה במכללה לניו מדיה אף מפתחים בעצמם את חומרי ההדרכה, ומסלולי הלימוד מותאמים לנעשה בשטח ומעודכנים על פי הדרישות המגיעות ממנו. היבטים אלה מסייעים לתלמידים להכיר מקרוב תהליכים ושינויים בשוק הניו מדיה והדיגיטל ולהכין את עצמם לקראת אתגרים מרכזיים בתעשייה.

מידע נוסף

המכללה לניו מדיה ממוקמת בתל אביב, ומרבית הקורסים המוצעים בה נערכים בשעות אחר הצהריים והערב, כך שבהחלט מתאפשר שילוב של עבודה במהלך הלימודים. משך הקורסים משתנה בהתאם להיקפם. בנוסף, על שעות הלימוד בקורסים הארוכים יש להוסיף שעות תרגול עצמאי של התלמיד, כחלק מדרישות הקורס וכתנאי להצלחה בו. רבים מן הקורסים כוללים ביצוע של פרויקט מסכם לקראת סיומם וכן במהלך הקורסים נערכים תרגולים שונים שדרכם ניתן להכיר באופן יישומי את הכלים הדיגיטליים שנלמדים.

לסיכום

המכללה לניו מדיה היא אחת המכללות המובילות כיום בתחום ניהול המדיה החברתית והענפים הנלווים לו. מאחר שמכללה זו מתמקדת בתחום זה, תכני הלימוד שהיא מציעה הם רבים ומגוונים והם בהחלט מותאמים לנעשה בכל אחד מן התחומים – בכל זמן ובכל שלב. הקורסים המוצעים מכשירים את המשתתפים בהם בשלל התחומים הנדרשים כיום בענף השיווק והפרסום באינטרנט והם מאפשרים להם השתלבות מהירה בכל אחד מענפים אלה, או בשילוב של כמה מהם ביחד, שכן רובם משלימים זה את זה.

 

 

חוות דעת של סטודנטים על מכללת ניו מדיה
התקבלו 4 דירוגיםבציון ממוצע: 3.8 מתוך 5
מרי

מרי

09/11/2017
5/ 5

מכללת ניו מדיה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את המקצועיות . המכללה נותנת כלים מעשיים. מרצים ברמה גבוהה

על הקמפוס

מרוצה מאוד. המורים מאוד מקצועיים . יש חניה, חומר לימודי מעניין וענייני

גיל

23/04/2018
5/ 5

מכללת ניו מדיה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אווירה מדהימה ונעימה. מרצים קשובים ובעיקר הרגשה של עשייה

על הקמפוס

הלובי מגניב ותמיד אפשר להכיר אנשים וקולגות שם........ :)

עינב

23/04/2018
5/ 4

מכללת ניו מדיה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

נהניתי במיוחד מהשיעורים שהעביר ליאור, המרצה לתוכן. הם היו מצחיקים, מהנים, מפרים וחיוניים לעבודה בתחו קרא עוד...

על הקמפוס

אווירה נעימה, צוות מקצועי ונחמד.


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp