מכללת מסד האיכות

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורסים?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת מסד.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת מסד האיכות


מבטיחים אמינות ומקצועיות


על מכללת מסד האיכות


מכללת מסד מופעלת על ידי חברת מסד האיכות, שעוסקת בבקרת איכות, בניהול אסטרטגי ובהנהגת שינויים בארגונים בתעשייה ובמגזר הציבורי. שיטות העבודה של החברה שמות דגש על יצירתיות וחדשנות, ובתכני הלימוד של המכללה שואפים להעביר מערכים אלה למשתתפים. הקורסים מיועדים לעובדים בדרגים ניהוליים, ומקנים להם מגוון מיומנויות עבודה חיוניות, שנועדו לסייע להם להשיג את יעדי הארגון. תהליכי עבודה אלה מועילים לכל המעגלים בעסק - ללקוחות, לעובדים ולמנהלים.


הקורסים במכללת מסד האיכות משלבים ידע תיאורטי והתנסות מעשית, והם נוגעים בענפים שונים כמו הייטק, שירות, סביבה, ולוגיסטיקה. התכניות מועברות בידי מרצים מנוסים, בעלי ותק במקצועות הניהול, מציאת הפתרונות ובקרת האיכות בארגונים. למכללה סניפים בתל אביב ובחיפה.


מסלולי לימוד במכללה


מכללת מסד מציעה מבחר קורסים בהבטחת איכות, בניהול ובקרת האיכות:


קורס מהנדסי איכות CQE: קורס מהנדסי איכות נערך בהתאמה לדרישות האיגוד הישראלי לאיכות (אי"א), והאגודה האמריקנית לאיכות. המסלול מעמיק בפעילותם של מהנדסי האיכות, שמתכננים תכניות הבטחת ובקרת איכות של מוצרים. במהלך המפגשים, דנים המשתתפים בתקנים במערכת ניהול האיכות, במבדקים שונים, בתכנון עלויות וכן בפן הניהולי של מנהיגות למנהלים.


הקורס מתפרש על פני כ - 220 שעות לימוד, המחולקות ל - 28 מפגשים. השיעורים נערכים אחת לשבוע בשעות הערב.


קורס מנהלי איכות CMQ: התכנית מיועדת לפיתוח של מנהלי איכות קיימים, וכן להכשרה של עובדים בדרג ניהולי המעוניינים להתפתח מבחינה מקצועית. במהלך השיעורים, לומדים המשתתפים על תפקידיהם ואחריותם של מנהלי איכות (באנגלית Certified Managers for Quality and Organizational Excellence). הם דנים בגישות לניהול ידע וניהול סיכונים, במודלים אסטרטגיים שונים, ובהובלה מבחינת ניהול שרשרת אספקה ורכש.


הקורס כולל כ - 220 שעות, המחולקות ל - 32 מפגשים. אלה מתקיימים אחת לשבוע, בשעות הערב. כמו כן, מתקיימים 6 ימי לימוד מרוכזים, בהם מתכוננים התלמידים לבחינות ההסמכה החיצוניות של האיגוד הישראלי לאיכות.

 


קורס עורכי מבדקים פנימיים: מבדקים פנימיים הם כלי יעיל להבטחת עמידה ביעדי הארגון, במישורים שונים כמו מדיניות, תקנים ודרישות. המשתתפים בקורס לומדים על שלבי מחזור החיים של מבדקים, על דרכים שונות לבצע אותם, ועל שיטות לאיסוף הממצאים המתקבלים מהם. כמו כן, הם מקבלים כלים להגשת דוחות מבדקים, ולתכנון פעולות לשיפור ותיקון יעילות. 


הקורס כולל כ - 24 שעות לימוד. השיעורים מתקיימים באופן מרוכז במהלך שלושה ימים רצופים, משעות הבוקר ועד הערב. התרגילים בקורס מותאמים לרקע המקצועי של כל אחד מהמשתתפים, וכך יכולים לקחת בהם חלק עובדים ממגזרים שונים, כמו הייטק, תעשיית התרופות, ענף המזון ותחום הביטחון. הקורס כולל גם ביצוע של מבדק אמתי בתהליכי עבודה של ארגון. מבדק יישומי זה מותאם לתכנים של תקן ISO 19011 : 2011.


קורס הבטחת ובקרת איכות (QA ו - QC): קורס הבטחת איכות סוקר את כלל השיטות לתכנון של מערכי איכות בארגונים, לבקרה על העמידה ביעדים, ולשיפור ההתנהלות הקיימת. עולמות הבטחת האיכות ובקרת האיכות פועלים בשיתוף פעולה בתהליכי ייצור המוצרים, והם דורשים מיומנויות תכנון וניהול מתקדמות.


התכנית מתקיימת במתכונת המשלבת הרצאות פרונטליות, תרגולים בקבוצות קטנות ולמידה עצמית. היא מתפרשת על פני כ - 12 מפגשים, שנערכים אחת לשבוע בשעות הערב.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,780 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp