מכללת מגן דוד ירוק

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת מגן דוד ירוק.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת מגן דוד ירוק

 

מכללת מגן דוד ירוק נוסדה לפני כ- 14 שנים על- ידי שני וטרינרים מוכרים ומנוסים בתחומם: ד"ר אייל טפאברג וד"ר אבי ליליאן. המכללה פועלת בחסות חברה פרטית ומציעה לימודים פארא-וטרינריים, הראשונים והיחידים בישראל . מדובר במוסד הלימודים היחידי בארץ אשר מקדיש את כל כולו לקשר שבין האדם לחיה.

 

מכללת מגן דוד ירוק עובדת בשיתוף פעולה עם גופים ומוסדות שונים, ביניהם: הספארי, בית הספר לכלבי נחייה לעיוורים, מוסדות לחינוך מיוחד וכדומה. הלימודים מתבצעים במבנה יפה ומפואר במרכז תל- אביב וכוללים ציוד חדשני וכתות לימוד קטנות, המאפשרים לימודים אפקטיביים ויעילים לכל משתתפי הקורס.

 

 

הלימודים במכללת מגן דוד ירוק

 

מכללת מגון דוד ירוק מציע מגוון קורסים מעולם הוטרינריה. הקורסים מועברים על- ידי טובי המרצים בארץ ומאפשרים לסטודנטים להתפתח גם בתחומים נוספים ומשלימים. הלימודים מאופיינים על- ידי תמיכה וליווי אישי לכל הסטודנטים ותוכנית רלוונטית המתעדכנת באופן שוטף ולפי צרכי השוק.

 

תלמידי המכללה נחשבים כסטודנטים לכל דבר ואף זכאים לתעודת סטודנט מטעם התאחדות הסטודנטים בישראל. להלן הנושאים הנלמדים במכללה:

 

ספרות כלבים:

 

הלימודים בקורס זה מקנים לסטודנטים ידע מקצועי ומעשי לעסוק בתחום ספרות וטיפוח כלבים וחיות מחמד נוספות.

 

אילוף כלבים:

 

מדובר בלימודי תעודה בכוללים תכנים תיאורטיים ומעשיים כאחד, שמטרתם להכשיר את הסטודנטים בקורס כמאלפי כלבים ברמה בסיסית ומתקדמת.

 

עזרה לרופא וטרינר:

 

העוזר לרופא וטרינר הוא למעשה יד ימינו של הוטרינר בכל נושא ועניין. קורס זה מכשיר את בוגריו לתת סיוע ומענה ללקוחות המרפאה ולעבוד לצדו של הוטרינר.

 

סיוע וטיפול בעזרת בעלי חיים:

 

הטיפול בעזרת בעלי חיים נחשב להתערבות פעילה, בה חיית המחמד היא המטפלת ונחשבת לחלק בלתי נפרד של התכנית השיקומית, תרפויטית או החינוכית.

 

טכנאי כלבנות וטרינרי:

 

קורס זה הינו קורס ייחודי המכשיר לוחמים מכוחות הביטחון (צבא, שירותי ביטחון, משטרה, שב"ס, מאבטחים וכדומה) כאנשי מקצוע המשלבים כלבנות בעסוקם.

 

יועץ להתנהגות חיות מחמד:

 

הכשרת אדם מקצועי שתפקידו לפתור בעיית התנהגות של חיות מחמד ביתיות.

 

מדוע מומלץ ללמוד במכללת מגן דוד ירוק?

 

מעבר ללימודים הייחודיים שמציעה המכללה, חשוב להדגיש כי חיילים משוחחרים יוכלו לממן את לימודיהם בעזרת המענק שקיבלו. כמו כן, הקורסים מפוקחים על- ידי משרד החינוך, התמ"ת והאגף להכשרת מבוגרים, לצורך הענקת גמולי השתלמות וכוללים מגוון אישורים מבוקשים בעולם הווטרינריה.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים למכללת מגן דוד ירוק נדרשים להיות

 • בני 20 ומעלה
 • בעלי 12 שנות לימוד
 • אנגלית ברמה בסיסית
 • בריאות תקינה
 • מעבר ראיון קבלה אישי

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

בסיום הקורס הנבחר, הבוגרים אשר צלחו את כל המטלות ועמדו בכל דרישות המוסד מקבלים תעודת גמר מטעם "מכללת מגן דוד ירוק". תעודה זו מאפשרת להם להשתלב במקצוע אותו בחרו ללמוד למדו להם להתקבל למרפאות ולתפקידים מגוונים מעולם הוטרינריה.

 

המכללה מכשירה את בוגריה להשתלב באופן איכותי בעולם האמיתי: הבוגרים מקבלים כלים לפתיחת עסק עצמאי מצליח ונהנים ממאגר הצעות עבודה במדור דרושים באתר המכללה. למכללה יש מוניטין גבוה בתחום וגופים רבים מתעניינים בבוגרים מיד לאחר סיום לימודיהם.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 29,071 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,225 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,163 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp