לימודי ביטוח פנסיוני במכללת מגמות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ביטוח?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת מגמות- ביטוח פנסיוני.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ביטוח פנסיוני במכללת מגמות

מכללת מגמות היא מכללה העוסקת בקשת רחבה של קורסים מתחומי הביטוח ושוק ההון. בין הקורסים אותם יכולים הסטודנטים ללמוד במכללה זו - ניהול ההון האישי, השקעות בניירות ערך, מטבע חוץ ועוד. המכללה, הקיימת כבר כמעט שני עשורים הכשירה עשרות אלפי בוגרים ורבים מהם עובדים בתפקידי מפתח בבנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות, הרשות לניירות ערך, משרד האוצר ועוד.

 

מדוע כדאי ללמוד ביטוח פנסיוני דווקא במכללת מגמות?

 

גם את תחום הביטוח הפנסיוני ניתן ללמוד במכללה איכותית זו. תוכנית הלימודים בתחום מבוקש זה מכשירה את סטודנטים לעבודות שונות בייעוץ ובשיווק פנסיוני ובנוסף לכך מכינה את הסטודנטים לבחינות הרישוי הנערכות על ידי המפקח על הביטוח והרשות לניירות ערך.

 

אין כל ספק כי תחום הביטוח הפנסיוני נמצא בתנופה וכי יש ביקוש עצום לאנשי מקצוע מוכשרים בתחום זה. בשל שינויי החקיקה הרבים שנערכו בתחום זה ומגוון הרפורמות, נאלצו אנשי המקצוע ללמוד מחדש חלק גדול מהתחום ובנוסף לכך נכנסו לשוק זה שחקנים חדשים כמו בתי השקעות, חברות ביטוח העוסקות בפנסיה ועוד.

 

במכללת מגמות ניתן ללמוד אודות כל השינויים והרפורמות הללו ולקבל הכשרה מלאה ואיכותית בתחום שהוא קריטי עבור כולנו. הקורס נבנה תוכנן בהתאם לדרישות שוק העבודה ובוגרי התכנית יוכלו ולהשתלב כיועצים או כמשווקי תכניות פנסיה במגזר הפרטי והציבורי. כל מי שיסיים את הקורס הזה יהיה לו יתרון גדול בשוק העבודה והוא יוכל להשתלב במהרה בתחום שהוא מעניין, מבוקש ובעל פוטנציאל השתכרות גבוה למדי.

אז אם אתם רוצים ללמוד לעומק את תחום הביטוח הפנסיוני במכללה איכותית, קורס זה במכללת מגמות הוא הקרוס בשבילכם.

מה לומדים?

בין הנושאים הנלמדים בקורס - מבוא לכלכלה, יסודות החשבונאות, סטטיסטיקה, מימון, יסודות הביטוח, ניירות ערך, ביטוח פנסיוני ועוד. ברוב התחומים הללו יעברו הסטודנטים מבחנים אשר רק לאחר שיעברו אותם בהצלחה יוכלו לעסוק בתחום זה. הלימודים הם בהיקף של 593 שעות לימוד.

תנאי קבלה

ללימודים במכללה יכולים להתקבל אקדמאים מתחומים כמו חשבונאות, כלכלה, ניהול ועוד, וכן בעלי ניסיון בתחומי הביטוח והפנסיה. גם מועמדים אשר מגיעים מתחומים אחרים ורוצים ללמוד את תחום הביטוח הפנסיוני יוכלו לנסות להתקבל לקורס.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה הוא איכותי ומגוון. רוב המרצים מגיעים מתחומי הפנסיה, הביטוח והחשבונאות ונחשבים למובילים בתחומם. כל הסטודנטים יקבלו במהלך השעורים חומר לימודי מלא הכולל ספרי עזר, תרגילים ופתרונות של מבחנים.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו נקבע על ידי המכללה עצמה בהתאם לקורסים הנלמדים. יש לפנות למשרדי המכללה על מנת לקבל פרטים מפורטים יותר באשר לשכר הלימוד של כל קורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת מגמות - המכללה ללימודים פיננסיים ושוק ההון

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס למבחן טופל באנגלית
אביב כלש
ללא תגובה
לימודי תרפיה בארגז החול
עדי לוי
ללא תגובה
קורס תרגום אנגלית/עברית
דניאל
ללא תגובה
טיפולי מגע לילדים ונוער
אתי לוי
1 תגובות
האם לימודי תעודה מתקיימים אונליין ?
יפי
1 תגובות
קורס לימודי ניהול גני ילדים
סמאח טאהא נג׳אר
1 תגובות
לימודי תעודה לתחום שיש לי זיקה אליו
דר מימון
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp