תואר בניהול תיירות ומלונאות במכללה האקדמית כנרת

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת

לימודי ניהול תיירות ומלונאות במכללת כנרת

תחום התיירות הוא תחום חשוב מאוד לכלכלת מדינת ישראל, ישנם מוסדות לימוד רבים בהם ניתן ללמוד תחום זה כחלק מלימודי מנהל עסקים, אך כמעט ואין כיום בישראל מוסדות לימוד בהם ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון בתיירות ומלונאות. מסלול זה מעניק לתלמידיו כלים מקצועיים רבים בתחומי ידע שונים, בפני הבוגרים עומדות אפשרויות רבות לתעסוקה, בתפקידי ביניים וניהול בתעשיית התיירות המקומית. כך, למשל, הם יכולים לעבוד בבתי מלון ובאתרי תיירות, בחברות תעופה ונסיעות, בעמותות ובשלטון האזורי ובמשרות נוספות במגזר הציבורי והפרטי.

 

בוגרי התכנית יכולים להמשיך גם לתואר שני.

 

מדוע כדאי ללמוד תיירות ומלונאות דווקא במכללת כנרת?

 

במכללה האקדמית כנרת, הבינו את החשיבות הרבה של תחום זה, ומתוך ההכרה במחסור בכוח אדם איכותי בענפים אלו, החליטה המכללה לפתוח מסלול ייחודי אשר ינסה לתת מענה הולם לדרישות הרבות של ענף התיירות והמלונאות בישראל. מטרת התכנית היא להכשיר אנשי מקצוע איכותיים אשר תהיה להם גם השכלה אקדמית רחבה, ואשר יוכלו לעסוק במגוון הרחב של התחומים בעולם זה, מבחינת התכנון, הניהול, השיווק והתפעול של ענף התיירות והמלונאות בישראל.

 

מסלול הלימודים נבנה בקפידה ותוך שיתוף פעולה עם מומחים רבים בענפים אלו וכן עם משרד התיירות, התאחדות המלונות ואיגוד מנהלי בתי המלון. במכללה האקדמית כנרת אשר נמצאת על שפת הכנרת ניתן ללמוד גם לקראת תארים נוספים מתחומים רבים לקבלת תואר ראשון, בין היתר - פסיכולוגיה, תקשורת, ניהול, סוציולוגיה ועוד. 


מה לומדים?

בין הקורסים הנלמדים במסלול זה מספר קורסים ייחודיים ומעניינים, בין היתר - הטיול המאורגן - לוגיסטיקה, תכנון ותפעול, פיתוח תיירות במדינות מתפתחות, תיירות כפרית, תיירות מורשת בעידן המודרני, תיירות עירונית, יסודות הניהול, מתמטיקה, מבוא לתחבורה, תפעול תיירות ועוד.

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי תיירות ומלונאות במכללת כנרת נמשכים כ - 3 שנים והם כוללים קורסי חובה ובחירה בסך 120 נקודות זכות. הלימודים כוללים גם הכשרה מעשית, שמאפשרת לסטודנטים להתנסות בעבודה בשטח כבר במהלך הלימודים, וכוללת 504 שעות מעשיות של התמחות במלונאות או בתיירות. במסגרת הלימודים, הסטודנטים משתתפים בסדנאות, ימי עיון, סיורים לימודיים ומפגשים עם מומחים בענף. נערכת הפלגה לימודית בים התיכון לסטודנטים בשנתם השלישית.

 

המכללה מאפשרת לסטודנטים ללמוד במקביל לתואר גם בקורס סוכני נסיעות, לקבלת תעודת יועצי תיירות, או בקורס מפעילי תיירות נכנסת "Tour Operator". קורסים אלה מאפשרים להם לרכוש מיומנויות נוספות שיכולות לסייע להם בהשתלבות בתעשייה בתום הלימודים.

 

תעודה

 

סטודנטים שמסיימים בהצלחה את לימודיהם ועומדים בכל חובות התכנית זכאים לקבל תואר ראשון BA בניהול תיירות ומלונאות, שניתן על ידי המכללה האקדמית כנרת. כמו כן, המסיימים בהצלחה את הקורסים לסוכני נסיעות ולמפעילי תיירות נכנסת, זכאים לתעודות המעידות סיום הכשרה בתחומים אלו.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו הוא אוניברסיטאי ונקבע על פי מוסדות המדינה. גם בתחום התיירות שכר הלימוד זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות ועובדה זו הופכת את התואר הזה למבוקש עוד יותר. בנוסף, מעניקה המכללה מלגות לימוד מגוונות לאוכלוסיות שונות על מנת לעזור בתשלום שכר הלימוד.

 

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית כנרת

חוות דעת של סטודנטים על מכללת כנרת - ניהול תיירות ומלונאות

התקבלו 18 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5

המכללה האקדמית כנרת
04/11/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

קצת לא נואח לי מבחינת המיקום כי אני גרה בקרית אתא ו מוסד לימודי בטבריה

על הקמפוס

מכללה מדהימה מעוד אוחבת להגיע ללימודים מרגישים עבירה אחרת נוף של הכנרת מדהים ,הספריה של המכללה מושחת קרא עוד...

המכללה האקדמית כנרת
29/10/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הכל לוקח הרבה זמן והכל נעשה בדקה ה90 ואין מספיק סיפוק מדיע אחרי ההרשמה או תהליך שלה

על הקמפוס

נחמד כל יום רביעי יש משהו של האגודה ממש נחמד רק התחלתי אין כל כך מה לספר אבל מהמכינה היה נראה שזה קרא עוד...

טיפים

מערכת שעוץ עם הרבה חלונות חבל מאוד לא נותן אפשרות לעבוד


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית כנרת

קורסים וסדנאות חובה בתקשורת
אלמוג
ללא תגובה
לימודי מלווי קבוצות בחול
הירש אילה
ללא תגובה
מעונינת להרשם כשומעת חופשיה
ריקי
ללא תגובה
מעוניין להירשם לקורס שפת הגוף
עמי באזוב
ללא תגובה
קורס שפת גוף ותקשורת בינאישית
מריסאת ח'אלד
2 תגובות
אפיק מעבר מאריאל לכנרת בהנדסת חשמל
אחמד פלאח
3 תגובות
להתקבל לסיעוד בלי מבחן יעל
שימאא אבו סאלח
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp