מכללת יתרונות

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת יתרונות .

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת יתרונות

 

האם גם אתם מעוניינים לרכוש כלים למסחר מדויק ומוצלח בתחום המט"ח? זקוקים לאימון אישי והכוון עד לרגע ההצלחה? חשבתם על תחום המסחר כמקצוע ראשי? אם כן, מכללת יתרונות היא המקום הנכון עבורכם. המכללה מציעה תוכנית ייחודית ללימודי מסחר הכוללת הכשרה מעשית אשר הוכיחה את עצמה בקרב כל בוגרי המכללה.

 

מידע כללי אודות מכללת יתרונות

 

מכללת יתרונות הינה מכללה חדשה אשר נוסדה בשנת 2008 ומנוהלת על- ידי יזהר מחפוד, מומחה בתחום המסחר וההדרכה. המכללה מאפשרת לתלמידיה קורסים ומסלולי הכשרה מעניינים בתחום הפורקס - מסחר במטבעות חוץ. הלימודים מאופיינים על- ידי שיטה מוצלחת וייחודית למכללה, המסייעת לתלמידים לזהות הזדמנויות מסחר של 100% הצלחה וממזערת את הנזקים העלולים להיגרם בעיסוק זה.

 

למרות שהמכללה קיימת תקופה יחסית קצרה, מאז הקמתה צברה ניסיון ומוניטין גבוה והכשירה מאות תלמידים, חלקם כבר החלו לסחור באופן עצמאי. אחוזי הצלחתה של מכללת יתרונות נחשבים לגבוהים מהממוצע, הרבה מעבר למוסדות הלימוד האחרים בתחום.

 

תוכנית לימודים

 

מכללת יתרונות שמה דגש רב על הקורסים אותם היא מעבירה ומתייחסת למסחר בפורקס ברצינות יתרה, כמקצוע אמיתי לכל דבר. תלמידי המכללה מקבלים יחס אישי ותומך, כתות הלימוד קטנות ומאפשרות הישגים גבוהים. מסלולי ההכשרה כוללים לימודים טכניים לצד הכשרה מנטאלית ורק כאשר התלמיד באמת מוכן, הוא מתחיל לסחור בזמן אמת לפי תוכנית המותאמת רק לו. צוות המכללה מפוקח על קצב ההתקדמות האישי של כל תלמיד ותלמיד.

 

 

יתרונות המכללה

 

שיטת הלימוד

 

שיטת הלימוד של מכללת יתרונות כוללת את מיטב הכלים להשקעה נכונה וביצוע עסקאות מוצלחות, ממש כמו המקצוענים. שהרי בשוק ההון של ימינו, אין מקום לסוחרים חובבנים. צוות המנחים מונע מהתלמידים לטעות ולעבוד לפי "שיטת העדר", העסקאות מתבצעות רק מתוך ידע, תכנון קודם והבנת התחום.

 

השקעה ורווחים

 

התלמידים של מכללת יתרונות לא מחויבים להשקיע סכומים גבוהים בכדי להרוויח. אפשרויות הרווח הן בלתי מוגבלות, גם אפשרויות המינוף גבוהות מאוד. לעומת זאת, אפשרויות ההפסד הן רק עד ערך התיק המושקע. כמו כן, לומדים התלמידים להרוויח כסף גם בירידות וגם בעליות, בכל מצבי השוק.

 

תמיכה בכל אחד מהתלמידים

 

מכללת יתרונות מקפידה לשמור על קשר מתמיד עם תלמידיה ומספקת שירותי הכוונה ותמיכה יומיים, במהלך שעות המסחר: התראות ומסרים ישירות לנייד, ניתוחי שוק ישירות למייל, שירותי מסחר אונליין וחדר ועידה המציעים ניתוחי עסקאות וגרפים, בהם ניתן לצפות אונליין בזמן אמת.

 

משך הלימודים

 

הקורסים שמציעה מכללת יתרונות נפרשים על פני 2-3 חודשי לימוד, אשר בסופם קיים מסלול הכשרה האורך כ-4 חודשים. הלימודים מתבצעים במתכונת חד- שבועית.

 

קהל יעד

 

הלימודים במכללת יתרונות מתאימים לאנשים הנחושים להצליח, לבעלי משמעת עצמית גבוהה, יכולת למידה והשקעה, סבלנות, אחריות, אשר מסוגלים לעבוד בהתאם לתוכנית הלימוד שהותאמה להם ולא לחרוג מההנחיות של צוות הקורס.

 

לעיתים, ממבט חיצוני, הלימודים במכללת יתרונות נשמעים כלימודים קלים, "המסלול המהיר להצלחה". אז נכון, חומר הלימוד מרתק, העבודה אפשרית מהבית, ללא בוס ולחצים מיותרים...אך חשוב לזכור כי כשעוסקים בכסף באופן עצמאי, חייב לנקוט באמצעי זהירות. העבודה אינה קלה ודורשת משמעת עצמית גבוהה, יכולת למידה מפותחת ורצון להקשיב. אם יש בכם את התכונות הנ"ל, מקומכם במכללת יתרונות!

 

*הלימודים מותנים בגיל 18 ומעלה.

 

סיום הלימודים

 

עם תום הלימודים ומסלול ההכשרה שמציעה מכללת יתרונות, הבוגרים יכולים להתחיל לסחור בשוק ההון באופן עצמאי. גם לאחר סיום הלימודים, הבוגרים מקבלים ליווי ותמיכה מצד המכללה, שירותי הכוון והדרכות מגוונות, שירותים יומיים או שירותים המתקיימים אונליין באתר המכללה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,780 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,255 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp