המכללה הבינלאומית לאימון וניהול ללימודי אימון וניהול

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על המכללה הבינלאומית לאימון וניהול.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


המכללה הבינלאומית לאימון וניהול

 

המכללה הבינלאומית לאימון וניהול מציעה תוכניות הכשרה מגוונות בתחום האימון האישי ובתחומי הניהול והיא פועלת בשיתוף פעולה עם מכללת תל אביב ועם אוניברסיטאות בינלאומיות שונות בעולם. תוכניות ההכשרה במכללה מבוססות על מחקרים רבים והן עומדות בסטנדרטים בינלאומיים והמכללה נחשבת למכללה היחידה בארץ שהלימודים בה מוכרים להשלמה לתואר ראשון בתחום האימון האישי והניהול.

 

המכללה הוקמה במטרה להקנות למשתתפים את כל הידע והכלים הנדרשים לעסוק כמאמנים אישיים וכאנשי ניהול איכותיים ומובילים והיא מאפשרת למעוניינים להשלים את ההשכלה לתואר אקדמי בינלאומי.

 

המכללה הבינלאומית לאימון וניהול מספקת לתלמידים את כל התמיכה והליווי המקצועי הנדרש והיא מעמידה לרשותם ספרות מקצועית עשירה וסגל מרצים מעולה. הסטודנטים נהנים מליווי מקצועי של המרצים גם בתום תקופת הלימודים וגם במהלך תקופת הכשרתם המעשית והסטודנטים נדרשים להשתלב, כחלק מדרישות הלימודים, גם בפעילויות למען הקהילה.

 

מסלולי הלימוד

 

המכללה מציעה מגוון מסלולי הכשרה בתחום האימון, כאשר אחדים מובילים את הסטודנטים להשגת תואר ראשון או שני בתחום ואחרים מכשירים אותם לזכות בתעודה מקצועית.

 

להלן רשימת המסלולים הקיימים:

 

לימודי אימון אישי וניהול עם אפשרות לקבלת תואר B.A

 

תכנית לימודי אימון אישי וניהול ייחודית אשר בסיומה יהיו זכאים הבוגרים לתואר B.A באימון אישי וניהול מאוניברסיטה אמריקאית ולשתי תעודות בוגר קורס מאמנים מטעם המכללה ומטעם מכללת תל אביב המכשירות אותם לעבודה כמאמנים בתחום האישי, הזוגי, החברתי והעסקי בארץ ובעולם.

 

תוכנית לתואר M.A ו - PHD באימון אישי וניהול

 

בוגרי תואר ראשון או שני יוכלו ללמוד לתואר שני או ללימודי דוקטורט בתחום האימון האישי והניהול באחת מהאוניברסיטאות איתן עובדת מכללת התקדמות.

 

קורסי אימון- קורס התשוקה לחיים

 

קורס התשוקה לחיים מיועד לאלו המבקשים לשפר את יכולותיהם האישיות כמו גם את התקשורת עם החברים, עם המשפחה ובעבודה. תוכנית הקורס פותחה בשיתוף עם פסיכולוגים ועם אנשי חינוך וזאת על מנת לעצב קורס איכותי ומקצועי שמבוסס על עקרונות מתחום הפילוסופיה והפסיכולוגיה.

 

קורס לפיתוח בטחון עצמי

 

קורס לפיתוח בטחון עצמי מיועד לשפר ולטפח את הביטחון העצמי של המשתתפים, שהוא נמצא כאחד מסוגיות הגרעין בתחום ההתפתחות האישית. התוכנית מבוססת על טכנולוגיה פשוטה ומתקדמת לשיפור הביטחון העצמי והלימודים מתרכזים ב- 7 מפגשים.

 

קהל היעד

 

הלימודים במכללה הבינלאומית לאימון וניהול מיועדים לאלו המעוניינים לעסוק בתחום האימון האישי ולאלו המבקשים להתקדם לתפקידים ניהוליים בעבודתם. הקורסים במכללה פונים לאלו המבקשים לשפר את יכולותיהם האישיות ואת ביטחונם העצמי.

 

השתלבות בתעסוקה

 

המכללה מסייעת לבוגרים לפתוח עסק עצמאי בתחום האימון ו/או מעבירה את קורות החיים שלהם לארגונים שונים במטרה להתקבל לעבודה ניהולית.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,834 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,047 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן949 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp