לימודי תואר ראשון במכללת הולידי אין

רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר ראשון?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת הולידי אין - תואר ראשון.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במכללת הולידיי אין - בית הספר למלונאות

 

מכללת הולידיי אין-בית הספר למלונאות, אשר ממוקמת בטבריה, הינה מכללה מקצועית המכשירה את בוגריה לתחומי התיירות, המסעדנות, הקולינאריה, האירוח וניהול החשבונות.

 

המכללה הוקמה בשנת 1993 על ידי חברת מלונות אפריקה ישראל בשיתוף פעולה עם עריית טבריה, משרד המסחר והתעסוקה, משרד התעשייה ומשרד התיירות הישראלי. כיום, המכללה נחשבת למוסד מוכר ומוביל בתחומו ובוגריה משתלבים היטב בתפקידים נדרשים בתעשיית האירוח, המלונאות והקולינאריה.

 

המכללה משלבת בתוכניות הלימודים קצת מן התיאוריה וקצת מן הפרקטיקה על מנת להשיג תוכנית לימודים מאוזנת.

 

המכללה מציעה מגוון רב של מסלולי לימוד, אם כי רק מסלול אחד ללימודי תואר ראשון:

 

תואר ראשון במלונאות

 

מכללת הולידיי אין, בשיתוף עם המכללה האקדמית כנרת שבעמק הירדן ובית הספר למלונאות, מציעה למועמדיה לימודי תואר ראשון - B.A בתחום מרתק ומאתגר: לימודי תיירות ומלונאות. תוכנית הלימודים מאפשרת התמחות במלונאות ובניהול מזון ומשקאות.

 

המכללה האקדמית כנרת היא אחת המכללות המובילות באזור טבריה בפרט והצפון בכלל , ומכללה מובילה בישראל בתחום לימודי התיירות והמלונאות. למכללת כנרת ומכללת הולידיי אין ניסיון ומוניטין רב שנים בתחום ההכשרה האקדמית ובתחום ההכשרה המקצועית.

 

מטרת תוכנית הלימודים לתואר ראשון בתיירות ומלונאות:

 

תוכנית לימודים זו עוסקת בהכשרת כוח אדם אקדמי ומקצועי, על ידי רמת לימודים גבוהה ביותר ,בכדי שישתלבו בהמשך כמנהלים בתחום המתיירות והמלונאות בארץ.

 

אודות תוכנית הלימודים

 

תוכנית זו מבוססת על לימודי התמחות במלונאות ובניהול מזון ומשקאות, אשר מקנה לסטודנטים את מיטב הכלים הניהוליים, מפתחת ראייה מערכתית ואסטרטגית ומעמיקה את הידע של הסטודנטים בתחומי הידע הנדרשים ממנהלים שונים באגף המלונאות והתיירות .

 

הלימודים לתואר אקדמי זה הם מעניינים וחווייתיים, משלבים לימודים תיאורטיים- עיוניים עם לימודי פרקטיקה מקצועית, כוללים ימי סיורים,התנסות בתחום המלונאות, התיירות וניהול המזון והמשקאות באתרי נופש תיירותיים ברחבי הארץ. הלימודים מתבצעים לפי סטנדרטים ואמות מידה עולמיים ולא רק מתנהלים בהתאם לדרישות המכללה האקדמית כנרת שבעמק הירדן, אלא גם מתקיימים בקמפוס המכללה.

 

סיום הלימודים והתעודות

 

בוגר המסלול ללימודי תיירות ומלונאות לתואר B.A אשר סיימו את כל חובותיהם כנדרש , יהיו זכאים לקבל את התעודות הבאות: 1. תעודת מינהל מלונאות- תעודה מקצועית מטעם משרד התמ"ת .2. מינהל מלונאי בכיר- תעודה מקצועית מטעם משרד התיירות. 3.תואר B.A בלימודי תיירות ומלונאות- תואר אקדמי ראשון מטעם מכללת הולידיי אין והמכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן.

 

סיום הלימודים והשתלבות מקצועית

 

בוגרי התואר הראשון למלונאות ותיירות של מכללת הולידיי אין, בשיתוף עם המכללה האקדמית כנרת, משתלבים היטב בתעשיית התיירות והמלונאות של המשק הישראלי. הבוגרים הם בעצם העתודה המקצועית בכל הקשור לתיירות והמלונאות הישראליות, תפעול תעשייה זו וניהולה .בתום לימודיהם יוכלו הבוגרים לעסוק במגוון רחב של תפקידים בתחומי המלונאות והתיירות הישראלית (הן ברמת המלון היחיד והן ברמת רשת של מלונות), כגון: תכנון, ניהול, תפעול ובקרה.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת הולידיי אין | רימונים - לימודי מלונאות מתאים לך?

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

תורת המשחקים לתואר שני - איך ואיפה?
שי
ללא תגובה
איזה תואר משלב עיצוב ומתמטיקה?
מור
1 תגובות
קבלה לתארים שניים עם ממוצע 77-78
עמיר
1 תגובות
הכרה בלימודים באוניברסיטה הפתוחה
ניקולאי
1 תגובות
תנאי קבלה לספרות זרה או אנגלית
איה
1 תגובות
יעוץ להרשמה לתואר ראשון
Aseel Tareef
2 תגובות
לימודי הערכת אמנות ועתיקות
זנדני אבנר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,089 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp