תואר במלונאות במכללת הולידיי אין

רוצה לדעת על לימודים בנושאי ניהול?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת הולידיי אין- מלונאות.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במלונאות במכללת הולידיי אין

תחומי התיירות והמלונאות הולכים ותופסים תאוצה בשנים האחרונות וסטודנטים רבים נרשמים ללימודים בתחומים אלו. מכללת הולידיי אין היא מכללה למלונאות אשר הוקמה בשנת 1993 על ידי חברת מלונות אפריקה ישראל בשיתוף עם משרד התיירות, משרד התמ"ת ועיריית טבריה. מכללה זו, היא אחת מהמובילות בישראל בלימודים בתחום האירוח, המזון והמלונאות ומדי שנה לומדים בה אלפי סטודנטים את התחומים המבוקשים הללו.

 

מדוע כדאי ללמוד מלונאות דווקא במכללת מכללת הולידיי אין?

 

יש כיום ביקוש עצום לאנשי מקצוע איכותיים בתחומים אלו. ניתן ללמוד במכללה לקראת תואר ראשון בתיירות ומלונאות (בשיתוף עם המכללה האקדמית כנרת). לימודים אלו יתקיימו במכללת כנרת (פרטים נוספים באתר המכללה ובפורטל זה).

 

ניתן גם ללמוד לימודים מקצועיים בתחום שלא במסגרת לימודים לקראת תואר ראשון, לימודים אלו מתקיימים במכללת הולידיי אין ונקראים לימודי מקצוע במלונאות, באירוח ובמזון ומשקאות. תחומי הלימוד כוללים לימודי אגף חדרים ואגף מזון ומשקאות ובמהלך הלימודים יעשו הסטודנטים התמחות בבתי מלון שונים ברחבי הארץ.

 

הלימודים במכללה משלבים בין לימודים תיאורטיים לבין לימודים מעשיים, והבוגרים יוכלו עם סיום לימודיהם לנסות ולהשתלב במשרות רבות בתחום בבתי מלון, מסעדות, חברות פרטיות ועוד.
למכללה שתי שלוחות - בית ספר לבישול במלון הולידיי אין באשקלון בניהולו של השף אלן פרון ובית ספר לבישול במלון קראון פלאז’ה תל אביב בניהולה של השפית רחל רוזנבלט. במכללה זו תחומי לימוד נוספים כמו חשבונאות, ניהול, עיצוב אירועים ועוד.

אז אם אתם רוצים להתמחות בתחומים מרתקים אלו, לימודים במכללה זו הם הצעד הראשון בכיוון הנכון.

מה לומדים?

במהלך הלימודים ילמדו הסטודנטים מבחר נושאים חשובים, כדוגמת מסעדנות, אומנות הבישול, תזונה ותורת החומרים, תברואה, תורת התפריט, כשרות וחגי ישראל, תורת המוזגות, תורת היין, ניהול והפקת אירועים ועוד. משך הלימודים הוא כשנה עד שלוש שנים (תלוי במסלול), לא כולל תקופת ההתמחות.

תנאי קבלה

למסלול של הלימודים האקדמיים (תואר ראשון של מכללת כנרת) יכולים להתקבל בעלי השכלה תיכונית מלאה עם ידע באנגלית. למסלול של הלימודים שאינם אקדמיים יוכלו להתקבל מועמדים מעל לגיל 20 בעלי השכלה של 12 שנות לימוד ותעודת בגרות (חלקית או מלאה). בכל המסלולים יערכו מבחני קבלה ויערך ראיון אישי.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה הוא מגוון ואיכותי ומגיע מתחומים רבים בעולמות המזון, המלונאות והתיירות.

שכר לימוד ומלגות

פרטים מפורטים יותר באשר לשכר הלימוד מסלולים השונים במכללה זו ניתן לקבל במשרדי המכללה. בנוסף, ניתן במקרים מסוימים, לשלם את שכר הלימוד באמצעות מלגות לימוד שונות. לחיילים משוחררים יש פטור חלקי משכר הלימוד בהתאם לחוק חיילים משוחררים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת הולידיי אין | רימונים - לימודי מלונאות מתאים לך?

פורום לימודי מנהל עסקים

השלמת תואר שני ניהול וארגון מערכות חינוך
הלין חטיב
1 תגובות
מעבר מהאוניברסיטה הפתוחה למכללה
SDOV
1 תגובות
עבודה ושכר לבוגרי מנהל עסקים וכלכלה
סעיד סרבוך
2 תגובות
תנאי קבלה ללימודי המשך בייעוץ ארגוני
מורן
1 תגובות
השלמה לתזה במנהל עסקים
שרון
1 תגובות
תואר שני מקוצר בשנה או לימודי תעודה
אפרת
1 תגובות
תואר ראשון בתיירות ומלונאות
סאיג אמיר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,780 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון453 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה1,565 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא ניהול

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
Whatsapp Whatsapp