תואר שני במכללה האקדמית הדסה

המכללה האקדמית הדסה ירושלים

תואר שני - המכללה האקדמית הדסה ירושלים

 

ממשיכים להתקדם

 

שוק העבודה של ימינו צומח ללא הרף והופך עם השנים לתחרותי ביותר. מי שמעוניינים לבלוט ולהתקדם בתחומם צריכים להחזיק בידע נרחב ולהציג שליטה בכלים מתקדמים. אחת הדרכים לצמוח בתעשייה היא על ידי לימוד לתואר שני, שיכול לספק יתרון מול מועמדים אחרים בשוק העבודה.

 

במכללה האקדמית הדסה ניתן ללמוד במספר תכניות לתואר שני. אלה מאפשרות לסטודנטים להרחיב את הידע האקדמי ואת הכלים שברשותם ולבחון לעומק מגוון של תופעות ותהליכים אקטואליים.

 

תכניות לימוד

 

  • תואר שני במדעי המחשב: התואר השני במדעי המחשב מאפשר לסטודנטים להרחיב את הידע והכלים היישומיים בענף ולהיחשף להתפתחויות טכנולוגיות אחרונות. הסטודנטים יכולים לבחור בין התמחות בתחום הסייבר ואבטחת המידע לבין התמחות בביג דאטה ולמידת מכונה. תכנית זו נפרשת על פני ארבעה סמסטרים. היא מיועדת לבוגרי מדעי המחשב אך גם לבוגרי מקצועות נוספים כגון לימודי הנדסה, לימודי אלקטרוניקה ולימודי פיזיקה, אשר מעוניינים בהסבה לעולם המחשבים.

 

  • תואר שני בניהול ארגוני שירות: תכנית התואר השני בניהול ארגוני שירות מכשירה את הסטודנטים להובלת שינוי בתפיסת ניהול השירות בארגונים במשק והיא מעניקה להם כלים לאיוש תפקידי מנהל מכוון שירות, תפקיד שהביקוש לו במשק הולך ועולה באופן ניכר. תכנית זו, שהיקפה הוא כשנתיים, מקנה הבנה מעמיקה של תהליכי ניהול השירות ושמה דגש על ראייה הוליסטית ורב תחומית של השירות בחברות. לאורך התכנית לומדים ליצור אסטרטגיית שירות יעילה ולהוביל תהליכים בסביבה הגלובלית והגלוקאלית תוך מתן תשומת לב גם לשינויים טכנולוגיים בענף.

 

מתכונת הלימוד

 

תכניות התואר השני מתוכננות כדי להתאים לצורכיהם של סטודנטים עובדים, לרוב השיעורים מתקיימים בשעות הערב או בימי שישי. אורכן של התכניות הוא דרך כלל כשנתיים. הן משלבות ביו שיעורים עיוניים והרצאות לבין סיורים לימודיים, למידת עמיתים ותרגולים בהן מנתחים מקרי בוחן מן התעשייה.

 

על מוסד הלימוד

 

המכללה האקדמית הדסה פועלת זה למעלה מ - 43 שנים ולאורך שנותיה הכשירה בוגרים ומוסמכים רבים להשתלבות בתפקידים מרכזיים בענפי המחקר, התעשייה והבריאות. המכללה שואפת להעניק לסטודנטים כלים עדכניים וידע אקדמי שתואמים את ההתפתחויות האחרונות במשק ובתעשייה. כמו כן היא שמה דגש על מעורבות בקהילה.

 

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לתואר השני משתנים ממסלול למסלול, אך ברוב המקרים יש צורך בתואר ראשון בממוצע ציונים של 80 לפחות. כדי להתקבל לתואר שני במדעי המחשב יש צורך בתואר מדעי או הנדסי. המעוניינים להתקבל לתואר השני בניהול ארגוני שירות צריכים להציג ממוצע 80 ומעלה בתואר בתחום ניהולי. מועמדים מתאימים מוזמנים לראיונות אישיים במכללה.

 

שכר לימוד ומלגות

 

פרטים מפורטים אודות שכר הלימוד לתארים השניים במכללה זו ניתן לקבל במשרדי המכללה. יש לציין כי אפשר לשלם את שכר הלימוד גם באמצעות מלגות לימוד שונות הניתנות מדי שנה. מוסד הלימוד מציע מלגות לסטודנטים לתואר שני, על סמך נתוני קבלה גבוהים וקריטריונים נוספים שמציבה המכללה.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית הדסה ירושלים

מתוך פורום המכללה האקדמית הדסה ירושלים

לימודי תואר שני
בושרה חטיב
ללא תגובה
תואר שני בניהול ארגוני שירות מחייב תואר ראשון בתחום?
צופיה
ללא תגובה
לימודי קלינאות תקשורת בהדסה
שיימא אבו חק
ללא תגובה
תנאי קבלה ללימודי אופטומטריה
הודיה
ללא תגובה
לימודי קנאביס רפואי במכללה
ליהי
1 תגובות
למודי ניהול מערכות בריאות
יעל אמר
ללא תגובה
הכרה בקורסים ותארים קודמים ברישום בעבודה סוציאלית.
אבישג
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp