ללמוד בדיאדה - המכללה המובילה ללימודי הריון, לידה ומשפחה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת דיאדה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודים במכללת דיאדה – המכללה ללימודי היריון, לידה ומשפחה

 

הורות – לאורך כל הדרך

 

רשת דיאדה הארצית, מטרתה העיקרית היא ללוות הורים וילדים, לתמוך בהם בשלבי הגידול, ולהקנות ידע לציבור במסגרת פעילויות הקשורות בכל תחומי המשפחה וההורות. לדיאדה סניפים בנמל תל אביב, בגלילות, ובבית חנה שבתל אביב, והיא מחזיקה חנויות ומקיימת פעילויות במקומות נוספים בארץ. בין שאר פעילויותיה, מפעילה הרשת מכללה משלה – מכללת דיאדה – המכללה ללימודי היריון, לידה ומשפחה. מכללה זו מתמחה בלימודים בתחומי העיסוק של רשת דיאדה.

 

על מכללת דיאדה

 

המכללה נוסדה על ידי אחת הנשים המובילות בתחומי ההכשרה למקצועות ההיריון והלידה בארץ, גילה רונאל, והיא מציעה מסלולי לימוד בהיקפים שונים ובתחומי התמקצעות שונים בענף. זוהי ללא ספק מכללה מובילה בתחומי ההיריון, הלידה והמשפחה, והיא מציעה מגוון רחב מאוד של תכניות לימוד, המכסות את רובה ככולה של קשת הנושאים בתחומים אלה.

 

למכללת דיאדה יתרונות נוספים, וביניהם גם הקפדה על כיתות לימוד קטנות ועל ליווי אישי צמוד במהלך הקורסים השונים, דגש על ההכשרה המעשית, וכן ליווי וייעוץ לעיסוק עצמאי בתחומים השונים. בנוסף, העובדה כי הקורסים מתקיימים במקביל לפעילויות הנוספות ברשת, ובקשר איתן – הופכת את חוויית הלימודים בכל תחומי ההיריון, הלידה והמשפחה – למוחשית במיוחד, למהנה, ולכזו העומדת בקשר רציף ועדכני עם הנעשה בשטח. חשוב לציין עוד, כי הקורסים במכללה מוכרים לצורכי גמול השתלמות לעובדי הוראה.

 

מסלולי הלימוד במכללה

 

מכללת דיאדה מקיימת מסלולי לימוד רבים ושונים, ממגוון סוגים ולכלל האוכלוסיות המתעניינות בתחומים שבהם עוסקת הרשת. להלן פירוט קצר על המסלולים הנלמדים במכללה:

 

 

 • קורס דולות לאחר לידה וליווי בהורות הראשונית – מעניק כלים לליווי ולתמיכה פיזיים ונפשיים להורים שאחרי לידה, בדגש על לידה ראשונה. הקורס נלמד בהיקף של 85 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני 20 מפגשים, אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב. הלימודים נערכים בסניף נמל תל אביב של המכללה.

 

 • קורס מדריכות הנקה – הקורס מכשיר מדריכות המתמחות בליווי אימהות בתקופת ההנקה, בטכניקות הנקה ועוד, והוא נלמד אחת לשבוע במסלול בוקר או במסלול ערב, בבית החולים לניאדו בנתניה או בבית חנה בתל אביב. היקפו הכולל של המסלול הוא 32 פגישות, כאשר 10 מהן מוקדשות להתמחות מעשית.


 • קורס מנחי עיסוי ויוגה תינוקות – מסלול זה מיועד לאנשים מתחומי הטיפול והמגע השונים, והוא מתקיים בסניף נמל תל אביב של המכללה, אחת לשבוע, במתכונת של יום מלא. היקף המסלול הוא 133 שעות לימוד אקדמיות, והן נחלקות ל-20 מפגשים.

 

 • קורס מנחות קבוצות ליווי לאימהות לתינוקות לאחר לידה – מעניק כלים להנחיית קבוצות לאוכלוסיה המיוחדת של אימהות לאחר לידה; הקורס נלמד בהיקף נרחב של כ – 170 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני 26 פגישות, במתכונת של יום לימודים מלא אחד בכל שבוע. הלימודים מתקיימים בסניף גלילות של המכללה.

 

 • קורס מנחי פעילויות במוסיקה להורים ולילדים – מכשיר את המשתתפים בכלים ייחודיים להנחיית פעילויות המיועדות לילדים בגיל הרך, בשיתוף עם הוריהם. זהו קורס שנתי, המתקיים בסניף נמל תל אביב של המכללה, והוא נלמד בהיקף של כ – 113 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני 18 פגישות, במתכונת של יום לימודים מלא, אחת לשבוע.

 

 • קורס הכשרת מנחי סדנאות ליווי התפתחותי – מכשיר את המשתתפים בו לעבוד עם הורים ועם תינוקות משלב הלידה ועד שלב הזחילה; קורס זה נלמד בהיקף של 120 שעות לימוד אקדמיות, המחולקות ל- 20 מפגשים במתכונת חד-שבועית של יום מלא. המסלול מתקיים בסניף גלילות של המכללה.


 • קורס להכשרת מספרי סיפורים מקצועיים – המסלול מיועד להכשרת מספרי סיפורים מקצועיים, באוריינטציה לקהל של ילדים. היקף המסלול הוא 70 שעות לימוד אקדמיות, והוא נלמד במשך 18 מפגשים, אחת לשבוע בשעות הערב.

 

 • קורס מדריכי פעילויות תנועה לנשים בהיריון ולאחר לידה – קורס זה מיועד למורים בעלי תעודת הסמכה להוראת תחומי התנועה והספורט השונים, והוא מתקיים בסניף נמל תל אביב של המכללה. היקף הקורס הוא 80 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני 16 מפגשים, אחת לשבוע, במתכונת של יום לימודים מלא.

 

המסלול המשולב

 

מכללת דיאדה מציעה מסלול המאפשר לימודים של שני קורסים או יותר, במסגרת המלצות המכללה – וזאת כדי ליצור תשתית מקצועית משלימה בין הקורסים, כזו שתאפשר עיסוק שלם בפועל בתחומים אלה. עם זאת, ניתן להוסיף קורסים נוספים למסלולים המוצעים על ידי המכללה. מלבד היתרון המקצועי, יתרון נוסף הוא ההנחה הניתנת לנרשמים למסלולים המשולבים, ואפשרויות התשלום הנוחות.


קהל היעד ותנאי הקבלה

 

קהל היעד למסלולים אלה הוא כל מי שמתעניין בתחום ומבקש לרכוש בו ידע והכשרה מעשית, לצרכים אישיים או לצורכי עיסוק מקצועי. עם זאת, בכל הקורסים מועמדים תנאי קבלה, כך שיש לוודא שאתם עונים עליהם כאשר אתם מבקשים ללמוד תחום מסוים. תנאי הקבלה משתנים בין המסלולים השונים; בחלקם נדרשים רק ריאיון אישי ובדיקת התאמה לתחום, בעוד שבאחרים נדרשים ניסיון מקצועי קודם בתחום, אנגלית ברמה אקדמית, תעודות הסמכה שונות, ועוד. בחלק מן הקורסים תנאי הקבלה אף כוללים את הסעיף "להיות אימא לילד אחד לפחות".

 

השתלמויות והרצאות מקצועיות

 

בנוסף למסלולים האמורים, מכללת דיאדה מציעה מגוון רחב ומשתנה של סדנאות קצרות יותר ושל הרצאות ייעודיות, המתמקדות בנושאים מסוימים. חלק מן ההרצאות מוצעות ללא תשלום נוסף לתלמידים במסלולי הלימוד השונים במכללה, וחלקן מוצעות לבוגרים ולמעוניינים. בין הנושאים במדור זה נכללות גם הרצאות וסדנאות כגון: לימודי ארומתרפיה, קורס אוסטיאופתיה, צעדים לפתיחת עסק עצמאי, ועוד.

 

אפשרויות התעסוקה

 

מכללת דיאדה היא מן הוותיקות והמובילות בתחום המשפחה, האימהות, ההיריון והלידה, והיא מציעה מגוון רחב וייחודי של קורסים בתחומים אלה. אפשרויות הבחירה הן רבות ומגוונות, ותוכלו לשלב בין המסלולים השונים וכך ליצור לעצמכם מקצוע מקיף לעסוק בו בפועל, מתוך תפישה אחראית המשלבת בין ידע תומך מתחומים שונים. כך, בתום הלימודים במסלולים השונים תוכלו להשתלב במרכזי הורים וילדים, בתמיכה ובליווי עצמאיים של הורים ושל אימהות בכל שלבי ההורות, בהנחיית פעילויות להורים ולילדים במסגרות שונות – פרטיות או ציבוריות, ועוד.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על מכללת דיאדה

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

מכללת דיאדה
07/06/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת מאוד את המכללה ,המרצים קשובים ותומכים מאוד,כמו כן יש את האחראית הישירה,תמיד נמצאת בשבילנו  קרא עוד...

על הקמפוס

המכללה כמו בית שני עבורי,יש מענה לכל הצרכים,אם זאת הספרייה המספקת את צרכינו וספרניות תמיד במגמה,המכל קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים951 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,224 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp