לימודי תואר ראשון במכללת דוד ילין

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר ראשון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת דוד ילין - תואר ראשון.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במכללה האקדמית דוד ילין

 

מכללת דוד ילין הינה מכללה אקדמית אשר מציעה למועמדיה מסגרת לימודים לתואר אקדמי ראשון, "בוגר בהוראה" B.Ed לצד קבלת תעודת הוראה בתחום התמחות שבחר כל סטודנט. כל סטודנט במכללה מתבקש לבחור מסלול לימודים אחד ולצדו שני תחומי התמחות, עם זאת, במסלולים מסוימים יוכלו הסטודנטים לבחור התמחות אחת גדולה.

 

המסלול לגיל הרך

 

הלימודים במסלול לגיל הרך מכשירים ומפתחים מחנכות או מחנכים לגני הילדים. המטרה העיקרית של הלימודים במסלול זה היא מטרה חינוכית, המסלול מעודד לטיפוח הלמידה וההתפתחות של כל ילד וילדה בגן הילדים.

 

המסלול לחינוך היסודי

 

מסלול זה הינו מסלול משותף לגיל הרך ולמסלול לחינוך מיוחד. תוכנית הלימודים מתאימה לאלו המעוניינים לעסוק עם ילדים מגיל מלידה ועד גיל שש בגנים של החינוך הרגיל או בגנים של החינוך המיוחד. הלימודים מדגישים דרכים לאיתור קשיים בהתפתחות הילד וטכניקות לטיפול בהם. כמו כן, יתנסו הסטודנטיות גם בהכשרה מעשית בגני ילדים ובעבודה עם ילדים בעלי קשיים.

 

המסלול לחינוך המיוחד

 

המסלול לחינוך מיוחד הינו מסלול בו המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין בירושלים מתגאה בו, שכן הוא ידוע באיכותו בארץ כולה. הלימודים מכשירים מורים שילמדו ילדים בעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות וידעו לזהות את בעיותיהם ולמצוא להן דרכים לטיפול ולשילוב הילד במסגרת החינוכית.

 

המסלול לחינוך המיוחד בחברה הערבית

 

המסלול לחינוך מיוחד בחברה הערבית הינו מסלול לימודים שמטרתו היא פיתוחו והכשרת דור מחנכים חדש ואיכותי, דור העתיד של מערכת החינוך אשר ישכיל לחנך בשיטות חדישות ובאופן יעיל יותר, יתמודד עם תלמידים בעלי צרכים מיוחדים, מוגבלויות למידה, מוגבלויות שכליות או פיזיות וילדים בסיכון בחברה הערבית. הלימודים במסלול זה מעניקים לבוגרים תואר אקדמי ראשון (B.Ed.), תעודת הוראה עבור תלמידי החינוך המיוחד בחברה הערבית וכמו כן גם תעודת התמחות לעבודה עם תלמידים בקשיים ובסיכון.

 

המסלול לחינוך היסודי

 

המסלול לחינוך בבתי הספר היסודיים במכללה האקדמית ע"ש דוד ילין בירושלים, מכשיר מורים מיומנים ומקצועיים שיוכלו לעצב את חייהם של ילדים בכתות א'-ו' ולהשפיע על דור שלם. מסלול לימודים זה מקנה ידע תיאורטי לצד רכישת פרקטיקה יישומית גבוהה בתחומי חינוך והוראה שונים עבור בתי הספר היסודיים במסגרת החינוך הרגיל.

 

המסלול לחינוך העל- יסודי

 

המסלול לחינוך בבתי הספר העל יסודיים הינו מסלו שמטרתו היא הכשרת מורים עבור החטיבות העליונות. הלימודים במסלול זה מאפשרים לסטודנטים לעבוד בבתי הספר העל-יסודיים בכתות בהן אוכלוסיות הילדים מגוונת, משתנה ובעלות צרכים שונים.

 

הסטודנטים ילמדו הוראה עם התמחות בשני מקצועות מהרשימה הבאה: מתמטיקה, אנגלית, פיזיקה, היסטוריה ויהדות, לשון עברית, חינוך מיוחד, תנ"ך, מקרא, ביולוגיה, כימיה, ספרות, תקשורת, תיאטרון ועוד.

 

מסלול המל"מ: מורים לילדים עם מוגבלויות חמורות

 

מסלול המל"מ הינו מסלול לימודים ייחודי במכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין שבירושלים. המסלול פותח מתוך הרעיון כי לכל ילד יש זכות להתפתח, להתקדם ולחיות חיים משמעותיים אשר שואפים להשכלה גבוהה. הסטודנטים לומדים לקראת עבודת חינוך והוראה עבור ילדים עם מוגבלויות קשות וחמורות במיוחד, כגון: אוטיזם, פיגור שכלי קל, שיתוק מוחין, נכויות וכדומה.

 

ילדים אלו הינם ילדים שלא משתלבים בכיתות רגילות ולכן לומדים בבתי ספר או מוסדות מיוחדים. הלמודים הינם לימודים מאתגרים ביותר, חושפים את הסטודנטים לאוכלוסיות שונות, מקנים ניסיון מעשי של ארבע שנים במגוון מוסדות חינוך, כוללים הדרכה אישית ומקצועית ומהווים הזדמנות מצוינת להתקדמות וצמיחה אישית.

 

בכל אחד מהתארים במכללת דוד ילין שבירושלים, מתבקשים הסטודנטים לבחור שני תחומי התמחות אותם ילמדו במסגרת הלימודים לתואר הראשון. תחומים אלו מוגדרים במכללת ילין כ"חוגים". החוגים הם בעצם תחומי הדעת אותם בוחר הסטודנט להתמחות ולהעמיק את הידע הכללי שלו בתחום ההוראה. להלן רשימת החוגים האפשריים לבחירה: הוראת האנגלית, הוראת עברית כשפה שנייה, לשון עברית, מקרא, תרבות ישראל, ספרות וספרות ילדים, היסטוריה ומחשבת ישראל, מדעי הטבע מתמטיקה ופיזיקה, תקשורת, חינוך ולדורף בגישה האנתרופוסופית, שילוב תלמידים עם צרכים מיוחדים בבתי הספר העל יסודיים, החוג לאומנויות.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין

עוד מסלולי לימוד - המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין

חוות דעת של סטודנטים על מכללת דוד ילין - תואר ראשון

התקבלו 93 דירוגיםבציון ממוצע: 4.2 מתוך 5

המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין
25/10/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את השותפות והרצון לעזור.כרגע דרך הסום מעט קשה יותר להסתגל

על הקמפוס

כרגע בקורונה פחותלשים את אווירת הקמפוס אבל הסטודנטים הבוגרים מסייעים מאוד

טיפים

מסלול המותאם ל30+. משלב לימודים ועבודה

המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין
28/10/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני לא אוהבת איך שבונים לוח מבחנים. לפעמים יש 4 מבחינת תוך יומיים + הגשת עבודות מסכמת.

על הקמפוס

מקום טוב ללימודים, אווירה טובה.  קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

לימודי הרבולוגיה - מוסדות מומלצים
אלכסנדר ברנשטיין
1 תגובות
יעוץ לימודים או קורס
מזלי בלאיש
1 תגובות
תארים כפולים הכוללים אנגלית
טלי מקוביצקי
1 תגובות
לימודי שף בריאות וייעוץ תזונה
רחל
2 תגובות
התלבטות בין תחומי לימוד מדעיים לטייס
יוסי
1 תגובות
מדעי החברה או מדעי ההתנהגות
אילה
1 תגובות
מה ההבדל בין לימודים אקדמאיים ללימודי מקצוע?
נעמה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,223 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp