תואר שני במכללת גורדון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת גורדון- תואר שני.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במכללת גורדון

 

מתקדמים בתחום ההוראה

 

אין צורך להרחיב על החשיבות הגדולה של הכשרת מורים איכותיים במערכת החינוך. במכללות רבות בישראל העוסקות בתחום זה ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון, אך יש חשיבות גדולה גם בהכשרה אנשי חינוך לתואר שני. במכללת גורדון ניתן ללמוד לקראת תואר שני בשני מסלולים מרתקים, בניהול מוסדות חינוך או בהוראה ולמידה.

 

מדוע כדאי ללמוד לתואר שני דווקא במכללת גורדון?

 

מכללת גורדון היא מוסד אקדמי להכשרת מורים הנמצא בחיפה, אשר פועל מזה למעלה מ-50 שנה. המכללה מכשירה מדי שנה אלפי מורים, גננות, מנהלים ועוד במסגרת תארים ראשונים ושניים מגוונים.

 

המטרה של התואר השני בחינוך במכללה זו היא להרחיב ולהעמיק את הידע, ההשכלה וההבנה של הסטודנטים בתהליכי הוראה ולמידה, ולכן היא מיועדת בעיקר לאנשי חינוך הרוצים להתקדם במקום העבודה שלהם ואשר רואים את עצמם מתאימים לתפקידי מנהיגות חינוכית, הנחיית צוותי הוראה והדרכת מורים.

 

כיום ברור לכל כי תואר שני הוא יתרון גדול וכי מי שמסיים את אחד מהמסלולים לתואר שני במכללה זו, יוצא לשוק העבודה עם ידע רב, ניסיון והשכלה אקדמית איכותית. בוגרי המסלולים השונים (גם בתארים הראשונים וגם בתארים השניים) הצליחו במהלך השנים להשתלב בהצלחה במערכת החינוך ובמסגרות פרטיות שונות. יש לציין כי ברוב מקומות העבודה, תואר שני בדרך כלל גם תורם מאוד לעלייה במשכרות ובדירוג המקצועי.

מה לומדים?

במכללת גורדון ניתן לבחור מבין שני מסלולים לקבלת תואר שני - תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך ותואר שני בהוראה ולמידה. תואר שני בחינוך (בשני המסלולים) נמשך כשנתיים ונלמדים בו תכנים מגוונים ומרתקים במקצועות החינוך וההוראה השונים. הסטודנטים ישתתפו במהלך התואר במגוון רחב של קורסים, סדנאות, סמינריונים ופרויקטים אישיים בתחומי החינוך השונים. הלימודים בשני המסלולים כוללים לימודי בסיס, קורסי חובה, קורסי בחירה ועוד.

 

בחלק מהמקרים יצטרכו הסטודנטים לעבור בהצלחה גם כמה קורסי השלמה (במיוחד הסטודנטים שלא מגיעים מתחום החינוך).

תנאי קבלה

לשתי התוכניות לתואר שני של המכללה יכולים להתקבל בעלי תואר ראשון (.B.Ed, B.A או .B.Sc) ממוסד אקדמי מוכר בארץ או בחו"ל. על המעומדים להציג ממוצע של לפחות 80 בלימודי תואר ראשון. כמו כן, כל מועמד חייב שתהיה לו תעודת הוראה וניסיון של לפחות 3 שנים בהוראה. המועמדים צריכים להיות בעלי מיומנויות מחשב (ואם אין להם יצטרכו לעבור קורס השלמה בנושא).

 

תנאי קבלה נוסף הוא סיום בהצלחה של קורס אנגלית "מתקדמים 2" בלימודי התואר הראשון. כל המועמדים יעברו ראיון קבלה אישי.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו צמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות, כלומר המדובר בשכר לימוד אוניברסיטאי אשר נקבע על ידי רשויות המדינה. ניתן לשלם את שכר הלימוד גם באמצעות מלגות לימוד שונות הניתנות על ידי גורמים שונים במטרה לסייע בתשלום שכר הלימוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת גורדון | מכללה לחינוך ע"ש א. ד. גורדון

עוד מסלולי לימוד - מכללה לחינוך ע"ש א. ד. גורדון
פורום ייעוץ לימודים
לאיזה מקצועות צריך 5 יחידות מתמטיקה?
אושרית נחשון
1 תגובות
לימודי תרבויות נשכחות ולימודי לטינית
הדר
2 תגובות
איך לבדוק ממוצע ציונים ללא פסיכומטרי?
יצחק
2 תגובות
ערך תואר מהאוניברסיטה הפתוחה בתחום ההייטק
אודל
1 תגובות
הוספת קורס בפסיכולוגיה רפואית לתואר דו חוגי כלכלה וניהול
מיסי
1 תגובות
הוצאת תעודת 12 שנות לימוד מבית הספר
מאיה
1 תגובות
ערעור על ציון בחינה פסיכומטרית
עאדל אבו עומר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp