לימודי תואר ראשון במכללת בת ים

רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר ראשון?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת בת ים - תואר ראשון.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


תואר ראשון במכללת בת ים


מכללת בת-ים פועלת מטעם אגף החינוך של עיריית בת-ים והיא מתפקדת כמרכז לימוד של האוניברסיטה הפתוחה. במכללת בת-ים יכולים הסטודנטים ללמוד לימודים לתואר ראשון אקדמי של האוניברסיטה הפתוחה, במגוון נרחב ביותר של תחומי דעת: כלכלה, ניהול, חשבונאות, מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה, חינוך, הנדסה, מדעים ועוד. בנוסף מציעה מכללת בת- ים בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה גמישות בתוכנית הלימודים ובלוח הזמנים וגמישות בהרכבת תכנית הלימודים. רמת הלימודים במכללת בת-ים הינה רמה אוניברסיטאית גבוהה, הלימודים מתבצעים בכתות קטנות ובאווירה תומכת, המרצים נגישים והינם מטובי המרצים בתחומם, כל זאת ועוד במחיר של שכר לימוד אקדמי רגיל.


מתכונת הלימוד


מכללת בת - ים מציעה לסטודנטים תכניות לימודים רבות המתנהלות בפיקוח של האוניברסיטה הפתוחה. מרבית הלימודים במכללה מתקיימים במתכונת של הנחיה מוגברת, לימודים מסוג זה משלבים לימוד עצמי מספרי האוניברסיטה הפתוחה, לצד מפגשי הנחיה עיוניים תרגול מעשי וסיוע מטעם המנחים של האוניברסיטה הפתוחה. קורסי ההנחיה המוגברת במכללת בת - ים מתבצעים בהיקף של כ- 3 שעות ונפרשים על פני 13 מפגשים לאורך הסמסטר. רוב המפגשים מתקיימים במתכונת לימודי ערב, כדי לאפשר שילוב של עבודה ולימודים במקביל.


תנאי קבלה


במכללת בת ים מתקיימים מסלולי לימודים של האוניברסיטה הפתוחה, ומסיבה זו הקבלה אינה מותנית בהצגה של תעודת בגרות או של ציון במבחן הפסיכומטרי. תנאי הקבלה הם גמישים מאוד, מסלולי הלימוד פתוחים לכל המעוניינים ללמוד לקראת תואר ראשון.


מסלולי הלימוד המוצעים לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה:


כלכלה וחשבונאות


חטיבת לימודי הכלכלה מקיפה את מגוון ההיבטים של השוק הבין לאומי והישראלי. את התכנית ללמוד לקבלת תואר ראשון BA בכלכלה עם חטיבה נוספת, או לחלופין ללמוד במתכונת דו חוגית, בה משלבים בין לימודי הכלכלה למקצוע שני, כמו למשל ניהול, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, מדע המדינה, חשבונאות, מדעי המחשב או חינוך והוראה.


ניהול


לימודי ניהול במכללת בת ים נלמדים כמקצוע יחיד לקבלת תואר "בוגר" או במתכונת דו חוגית, המשלבת אחד מהמקצועות הבאים: כלכלה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מדעי החיים, מדעי המדינה, מדעי החברה, מדעי המחשב (מערכות ויישומים) או חינוך. הסטודנטים בוחנים לעומק מגוון סוגיות מרכזיות בעולם העסקים, כמו התנהגות ארגונית, מימון ושיקולים פיננסיים, דיני עבודה ושיווק.


חינוך


במהלך תכנית זו בוחנים מבחר מחקרים עדכניים שנוגעים להוראה, ולהיבטים הפסיכולוגיים, הפילוסופיים והסוציולוגיים שנלווים לה. בנוסף, ניתן לבחור להתמקד בחינוך לתלמידים עם לקויות למידה, או במסגרות החינוך המיוחד. את לימודי החינוך ניתן לשלב עם לימודי ניהול, כלכלה, מדע המדינה, פסיכולוגיה, מדעי החברה או מדעי המחשב.


מדעי החברה והרוח


במסלול זה יכולים הסטודנטים לבחור לשים את הדגש על לימודי מדעי החברה או מדעי הרוח, וכך הם יכולים לבחור מתוך מגוון צירופי מקצועות אשר נלמדים יחד עם חטיבת מדע המדינה, כמו למשל כלכלה, חינוך ללקויי למידה, סוציולוגיה, תקשורת, ניהול ויחסים בין לאומיים.

 


פסיכולוגיה וסוציולוגיה


בדומה לתכניות אחרות במכללה, גם בחטיבת לימודי הפסיכולוגיה והסוציולוגיה יכולים הסטודנטים ללמוד במתכונת חד חוגית או דו חוגית, בשילוב מגוון מקצועות. ביניהם: חינוך, ניהול, כלכלה, מדעי המחשב, מדע המדינה ותקשורת. תכנית הלימודים מקיפה מבחר תיאוריות בפסיכולוגיה כמו פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכולוגיה חברתית, פסיכולוגיה קוגניטיבית ותיאוריות אישיות. כמו כן, עוסקים התלמידים במודלים שמנתחים התנהגות של ילדים וקשישים.


תקשורת


לימודי התקשורת במכללת בת ים נלמדים במתכונת דו חוגית, בשילוב עם לימודי ניהול, פסיכולוגיה, מדעי המדינה או סוציולוגיה. הסטודנטים בוחנים השפעות חברתיות, תרבותיות, כלכליות וטכנולוגיות של המדיה, וכן מעמיקים באמצעי תקשורת עכשוויים כמו האינטרנט והמדיה הדיגיטלית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת בת ים - האוניברסיטה הפתוחה בת ים

פורום ייעוץ לימודים

לימודי מנהל עבודה בזמן הצבא
קורן מחלב
ללא תגובה
התלבטות לגבי לימודים טיפוליים
חגית
ללא תגובה
איזה תארים ראשונים יש?
שליו וקנין
ללא תגובה
הנדסאי במפעל שרוצה לעשות הסבה
ג'נטל
ללא תגובה
איזה לימודים כדאי לי ללמוד?
אביה שוב
ללא תגובה
ייעוץ ללימודים ללא תשלום
דני
1 תגובות
תואר ראשון ללא בגרות מלאה
איתי אוריאל
ללא תגובה
מעוניין בהסבר על המבחן הפסיכוטכני
גנאים אימן
2 תגובות
הסבה מקצועית לתחום טיפול או חינוך
eynav
2 תגובות
מה הכי כדאי לי ללמוד
אסתר סיירה
1 תגובות
התייעצות: רוצה לבחור תחום לימודים
שחוד רונזה
1 תגובות
התייעצות לגבי בחירת תחום לימודים
זידאן
1 תגובות
ימים פתוחים במוסדות לימוד לתואר ראשון
אושר שמיאן
1 תגובות
קבלה על סמך דיפלומת סיום תיכון בחו"ל
מונא מנסור
1 תגובות
פרטים על תואר שני בלימודי דמוקרטיה
ניבאל
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר 677 חוות דעת

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל 983 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל 1,208 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים