לימודי תואר ראשון במכללת בית וגן בירושלים

רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר ראשון?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת בית וגן - תואר ראשון.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במכללת בית וגן

 

מכללת בית וגן הוקמה כמוסד התורני האקדמי הראשון בארץ בשנת 1964, הפועל למען הכשרת מורים. המכללה דוגלת בשילוב מנצח של שלושה מרכיבים חיוניים: המרכיב התורני, המרכיב האקדמי והמרכיב הפדגוגי. להלן החוגים האפשריים ללימודי תואר ראשון.

 

לימודים לתואר ראשון בחוג לתנ"ך

 

הלימודים בחוג לתנ"ך מבוססים על האמונה בתורה. נקודת המוצא היא שאיפת הסטודנטים לגלות את רצונו של הקב"ה ולחקור את ספרי התנ"ך אשר מבטאים ומלמדים את דבר ה' ואת רצונו.

 

לימודים לתואר ראשון בחוג למחשבת ישראל

 

הלימודים בחוג זה כוללים קורסים המוצעים במחשבת היהדות ונחשבים ליחידת לימוד מגוונת ומקיפה בכל מקצועות התורה והיהדות. בין החומר הנלמד: ספרות חז"ל, מחשבת ימי הביניים והימים האחרונים, טעמי המצוות, אמונה, תפילה, מוסר, השקפה ועוד. תכנית הלימודים מעניקה דגש מיוחד להתמודדות נפשית ואינטלקטואלית של תלמידיה, תוך לימוד ישיר של המקורות הקלאסיים של מסורת ישראל.

 

לימודים לתואר ראשון בחוג לתושב"ע

 

הלימודים בחוג זה מטרתם להכשיר מורות שתדענה ללמד את מקצועות הקודש ברמה של בית ספר תיכון, ולהיות ברמה אינטלקטואלית גבוהה בלימוד המקצועות הכלליים.

 

הלימודים בחוג לחינוך מיוחד

 

הלימודים בחוג להוראה משמשים כמסגרת איכותית להכשרת אנשי מקצוע בחינוך המיוחד, אנשי מקצוע שיעבדו עם ילדים ומתבגרים בעלי צרכים מיוחדים או מוגבלויות, אשר נמצאים במסגרות חינוכיות רגילות, מסגרות טיפוליות או מסגרו שיקומיות למיניהן.

 

הלימודים בתוכנית כוללים מיומנויות לעיצוב אישיות התלמידות כמורות, הקניית כלים וטכניקות לימוד הנחוצות להן להתמודדות עם אוכלוסיות שונות כגון: ילדים עם הפרעות התנהגותיות, נפשיות, פיגור שכלי, לקויי למידה, ליקויי בחושים, קשיי תקשורת, נכות פיזית ועוד.

 

הלימודים במסלול לגיל הרך

 

המסלול לגיל הרך כולל תוכנית לימודים ברמה אקדמית גבוה אשר מטרתה להכשיר את תלמידות החוג לחינוך והוראה בגיל הרך: בגני הילדים ובכיתות א - ב. תכנית הלימודים מכשירה את התלמידות למלא במקצועיות יתרה תפקידי חינוך והוראה בגילאים אלו במערכת החינוך הממלכתית – דתית.

 

הלימודים בחוג למוזיקה

 

תפקידה של המורה למוזיקה הוא להעביר את המסורת מדור האבות לדור הבא, לצד הדגשת הערכים התרבותיים המייחדים את העם היהודי. הכשרתה של המורה למוזיקה אינה כוללת אך ורק קורסים תיאורטיים ומעשיים, אלא גם מגוון קורסים פרונטאליים בתיאוריה, בהיסטוריה, בביצוע ובאמנות, כמו כן לומדות התלמידות גם קורסים בדידקטיקה ובלימודי קודש. הלימודים מתבצעים במסגרת חד חוגית או דו חוגית.

 

הלימודים בחוג לאנגלית

 

המחלקה לאנגלית מטרתה להכשיר את תלמידות המכלל בשפה האנגלית כשפה שנייה. המחלקה מכשירה מורות מיומנות שתוכלנה ללמד כל רמה באנגלית, החל מבית ספר יסודי ועד לסוף תיכון, כולל הוראה לתלמידים עם מוגבלויות וקשיי-למידה. המחלקה עוסקת בהקניית בקיאות גבוהה בשפה, שמסייעת לתלמידות לדבר אנגלית כשפת-אם, לשפר את יכולות הכתיבה, הקריאה והדיבור. האווירה במחלקה לאנגלית היא תומכת בתחום ההוראה.

 

הלימודים בחוג למתמטיקה

 

החוג למתמטיקה במכללה פותח על מנת לתת מענה לצורך במסגרת אשר דואגת לשלב לימודי מתמטיקה ברמה אקדמית אוניברסיטאית מלאה, עם לימודי קודש ואווירה תורנית.

 

שילוב של קורסים בלימודי הקודש, לצד לימודי המתמטיקה ובנוסף לכך צוות הכולל את מיטב המרצים והפרופסורים, יחס אישי חם ותומך, הם המייחדים את חוג זה.

 

הלימודים בחוג למדעי הטבע

 

הלימודים במחלקה למדעי הטבע מתחלקים לשני חוגים:החוג לביולוגיה והחוג לכימיה. שני החוגים הנ"ל מקנים לסטודנטים ידע אקדמי איכותי הזהה במתכונתו ללימודים באוניברסיטאות בארץ. בשנת הלימודים הראשונה לומדים הסטודנטים בשני החוגים ביחד ואילו בשנים מתקדמות יותר יש הרחבה בהתאם לחוג הנבחר, ביולוגיה או כימיה. המסלולים נשבים מסלול חד חוגי.

 

הלימודים במכללה זו הינם לימודים לבנות בלבד.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על מכללת בית וגן - תואר ראשון

התקבלו 3 דירוגיםבציון ממוצע: 4.3 מתוך 5

מכללת בית וגן - תואר ראשון
24/11/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את האווירה והיחס של המרצים.

מכללת בית וגן - תואר ראשון
24/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת במכללה את האווירה החברותית, גם של התלמידים וגם של המרצים ולא אוהבת את זה שלומדים עד שש בער קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס עצמו מרווח ונעים לשהייה, בנייני הלימודים נקיים, דירות המעונות מרווחות וסמוכות מאוד לבנייני הל קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,219 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי554 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp