תואר בחינוך במכללה האקדמית בית ברל

שירות אישי - צור קשר
תואר בחינוך במכללה האקדמית בית ברל

תואר ראשון בחינוך במכללה האקדמית בית ברל

המכללה האקדמית בית ברל היא אחת מהמכללות האיכותיות ביותר בישראל להכשרות מורים. המכללה, הנקראת על שנו של ברל כצנלסון ונמצאת באזור כפר סבא, שמה לה למטרה להקים דור חדש ואיכותי של מורים בישראל, וזאת באמצעות עיצוב סוג חדש של מוסד להשכלה גבוהה, המשלב את המודלים והיתרונות של האוניברסיטאות עם שיטות הלימוד של המכללות הפרטיות.

 

מדוע כדאי ללמוד חינוך דווקא במכללה האקדמית בית ברל?

 

המכללה מציעה לציבור הסטודנטים היצע גדול מאוד של תכניות ללימודי חינוך לתואר ראשון, תואר שני ועוד. למכללה יש מספר גדול ומגוון מאוד של דרכי לימוד המשלבות בין הצד התיאורטי לצד המעשי וכן מחויבות חברתית לצרכי הקהילה. בכל התחומים יש לשאוף למצוינות וחדשנות, אך בתחום החינוך על אחת כמה וכמה.

 

במכללה ניתן ללמוד במספר גדול של מסלולים, בין היתר - מסלול לגיל הרך, מסלול ללימודים בבית הספר היסודי, מסלול לבית הספר העל יסודי, חינוך מיוחד, חינוך בלתי פורמאלי, מסלול לקידום נוער, תואר דו חוגי לחינוך ואמנויות עיוניות ועוד. במכללה זו ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון (בוגר בהוראה B.Ed) בתחומים רבים ולהשתלב עם סיום הלימודים בשוק העבודה.

 

 אין כל ספק כי מקצוע ההוראה הוא מקצוע מורכב ולא פשוט, אך הוא מאתגר ומספק מאוד. העוסקים בו משפיעים על עתידה של המדינה וגורמים לכך שתהיה לנו מערכת חינוך יציבה ומשגשגת.

אז אם אתם רוצים לעסוק בתחום החינוך וההוראה, לימודים בתחום זה במכללת בית ברל נועדו במיוחד עבורכם.

מה לומדים?

תואר ראשון בחינוך נמשך 4 שנים והבוגרים יוכלו להתמחות במספר גדול של תחומים במסגרת חוגים שונים, בין היתר - אנגלית, מתמטיקה, מקרא, היסטוריה, תרבות ישראל, ספרות, לשון עברית, מדעי המחשב, מדעי הטבע ועוד. בכל חוג נלמדים לימודי יסוד בתחום החינוך וכן לימודים ספציפיים בתחום הנבחר. עם סיום התואר יוכלו הבוגרים להמשיך לתואר שני בחינוך או להשתלב בשוק העבודה (במערכת החינוך או במגזר הפרטי).

תנאי קבלה

על פי אתר המכללה, יוכלו להירשם ללימודים לתואר ראשון רק בעלי זכאות לתעודת בגרות ובעלי ציון פסיכומטרי (תנאי הקבלה מאפשרים קבלה ללא ציון פסיכומטרי לבעלי ממוצע בגרות 92 ומעלה במסלולים הבאים בלבד: הגן, ביה"ס היסודי, חינוך בלתי פורמלי וקידום נוער). הציון המשוקלל של שני הנתונים הללו חייב להיות לפחות 525. ציון הפסיכומטרי המינימאלי הנדרש הוא 475 וממוצע הבגרות המינימאלי הנדרש הוא 85. תנאי הקבלה משתנים על פי המסלול (לפי הביקוש לכל מסלול). חשוב להדגיש כי ללימודים יתקבלו מועמדים בני 20 ומעלה וכי מועמדים בני 30 ומעלה ללא תעודת בגרות יוכלו להתקבל בתנאים מסוימים.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה מורכב מאנשי אקדמיה וחינוך איכותיים ומוערכים המתמחים בתחומים רבים ומגוונים. יש לציין כי הלימודים במכללה זו הם ברמה גבוהה מאוד.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו הוא אוניברסיטאי ונקבע מדי שנה על ידי מוסדות המדינה. ניתן לשלם את שכר הלימוד גם באמצעות מלגות לימוד שונות הניתנות על פי קריטריונים כמו הצטיינות, מצב כלכלי ועוד.

 

 

למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית בית ברל
עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית בית ברל
חוות דעת של סטודנטים על המכללה האקדמית בית ברל- חינוך
התקבלו 76 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5

המכללה האקדמית בית ברל
19/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את המרצים, סביבת הלימוד, התצאות קלה ומהירה בקמפוס

על הקמפוס

קמפוס מרווח ונוח, נקו ומסודר קל להתמצא בו. מקומות חניה רבים. יש הרבה קפיטריות בכל מיני אזורים בקמ קרא עוד...

טיפים

לקנות מחשב נייד!!! להקשיב בשיעורים,לשאול שאלות ולסכם הכל! לרכוש לעצמכם חברים קרובים שתוכלו ללמוד א קרא עוד...

המכללה האקדמית בית ברל
19/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את האווירה לא אוהבת את המרחק של המכללה ממקומות מרכזיים

על הקמפוס

קמפוס מאוד קיבוצי מראה מרהיב יש המון ירוק וטבע נעים ללכת במכללה נקי מסודר מטופח

טיפים

רצוי לשקול את דרכי ההגעה ללימודים בכובד ראש כי המרחק משמעותי


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp