לימודי תואר ראשון בכלכלה במכללה האקדמית אשקלון

המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית אשקלון

תואר ראשון בכלכלה- המכללה האקדמית אשקלון

באוניברסיטאות רבות כיום ניתן לשלב את לימודי הכלכלה עם לימודים נוספים. בשל הביקוש הרב של תחום זה פתחו מכללות רבות מסלולים מגוונים של לימודי כלכלה וחוגים נוספים כמו מנהל עסקים, משפטים, חשבונאות ועוד.

 

מדוע כדאי ללמוד כלכלה דווקא במכללה האקדמית אשקלון?
 

 

גם במכללה האקדמית אשקלון, אשר הפכה למכללה עצמאית ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון דו חוגי בכלכלה. המכללה, אשר החלה את דרכה כשלוחה של אוניברסיטת בר אילן בשנות השישים של המאה הקודמת, רשאית כיום להעניק תואר ראשון מטעמה במגוון תחומים מבוקשים כמו מדעי החברה, מדעי הרוח, מדעים מדויקים, מדעי הטבע ועוד.

 

מסלולי הלימוד במכללה במסגרת בית ספר לכלכלה הם כלכלה וניהול, כלכלה ולוגיסטיקה וכלכלה ובנקאות. החוג לכלכלה במכללת אשקלון מכשיר את הסטודנטים לעסוק בתחומים חשובים כמו בנקאות, שוק ההון, חשבונאות ועוד. בחוג מלמדים מיטב המרצים בתחומי הכלכלה המגיעים מענפים מגוונים במשק הישראלי.

 

בוגרי התואר הראשון בתחום זה יוכלו לנסות ולהשתלב ככלכלנים ברוב תחומי המשק - בתעשייה, במסחר, בעולם הבנקאות, במחקר ופיתוח ובעולם העסקי. המקצועות בתחום זה הם בעלי יוקרה גבוהה ולעיתים גם בעלי פוטנציאל השתכרות גבוה (במיוחד במגזר הפרטי).

אז אם אתם שואפים לפתח קריירה מצליחה בתחומי הכלכלה השונים - לימודים בתחום זה במכללת אשקלון הם אופציה מצוינת עבורכם.

מה לומדים?

הלימודים במסלולים השונים בחוג לכלכלה נמשכים 3 שנים. בשנתיים הראשונות הסטודנטים לומדים קורסי מבוא במגוון נושאים כמו חשבונאות, מתמטיקה, כלכלה, סטטיסטיקה ועוד, וכן קורסים ייחודיים למסלול אותם הם בחרו כמו מערכות מידע ושימושי מחשב, ניהול השירות וכלכלה ציבורית ועוד (במסלול של כלכלה וניהול), מבוא לסחר אלקטרוני, יסודות הלוגיסטיקה, מבוא לחקר ביצועים (במסלול של כלכלה ולוגיסטיקה) וקורסים כמו כספים ובנקאות, כלכלת הפירמה, מבוא לתורת המשחקים, קריאה וניתוח דו"חות פיננסיים ועוד (במסלול של כלכלה ובנקאות).

 


תנאי קבלה

על מנת להירשם למכללה זו יש להגיש את ציוני תעודת הבגרות או את הציונים של תעודה שוות ערך אחרת. המכללה רשאית לבקש גם את ציון הפסיכומטרי. מומלץ להתייעץ עם יועצי המסלולים השונים באשר לסיכויי הקבלה לכל מסלול בטרם ההרשמה ללימודים.

 


סגל המרצים

ראש בית הספר לכלכלה במכללה הוא פרופ’ יעקב פרוש ולצידו מלמדים מרצים איכותיים נוספים כמו פרופ’ יהודה דון (ראש המסלול ללימודי כלכלה וניהול), פרופ’ יוסף דויטש, פרופ’ משה מנדלבאום, ד"ר אריה אבירם, ד"ר שרה אדום, ד"ר צבי איצקוביץ ועוד.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו צמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות ונקבע על ידי מוסדות המדינה. המכללה מעניקה מדי שנה מלגות שונות לאוכלוסיות מגוונות על פי קריטריונים שונים.
 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית אשקלון

חוות דעת של סטודנטים על תואר בכלכלה - מכללת אשקלון

התקבלו 29 דירוגיםבציון ממוצע: 4.2 מתוך 5

המכללה האקדמית אשקלון
16/06/2015

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את המרצים

על הקמפוס

המכללה שלנו מאוד מאורגנת ומסודרת , משקיעים מאוד במכללה בעיצוב ואגודת הסטודנטים אכן עושה את עבודתה נא קרא עוד...

טיפים

בסה"כ אני מרוצה מהמכללה, ראשי המחלקות לא כלכך נחמדים ומדור הבחינות לא אנושי מהניסיון שלי איתם, הם לא קרא עוד...

המכללה האקדמית אשקלון
11/03/2015

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את זה שהמכללה קטנה וזה נותן תחושה ביתית ונעימה.

על הקמפוס

מכללה קטנה וחמימה, עם קפיטריה גדולה, חדר מחשבים ענק לשימוש הסטודנטים וספרייה גדולה מאוד.

טיפים

להשקיע בלימודים, חבל לפספס את הסמסטר הראשון כי עדיין לא "בעניינים" ולהתעורר ולהבין מההתחלה לאן נכנסי קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp