לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל

שירות אישי - צור קשר

לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל

לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל בשומרון


פסיכולוגיה היא אחד התחומים המרכזיים במדעי החברה. היא עוסקת בחקר של נפש האדם, בהכרה ובהתנהגות. לימודי החוג לפסיכולוגיה של אוניברסיטת אריאל בשומרון משלבים בתוכם הכשרה תיאורטית עם הבנה כללית ויישומית לגבי התנהגות האדם.


בפני בוגרי תכנית לימודים זו נפתחים שני נתיבי תעסוקה, הם יכולים לבחור להמשיך לתואר שני מתקדם או לצאת לשוק העבודה בשלל תחומי תעסוקה אשר מבוססים על הידע והכלים שנרכשים במהלך התואר הראשון בפסיכולוגיה. הבוגרים יכולים לנצל את המיומנויות והידע שנרכש במהלך הלימודים כדי להשתלב בענפי הייעוץ, כוח האדם וההדרכה. לאחר קבלת תואר שני בפסיכולוגיה, ניתן גם להמשיך ולקבל את ההסמכה שדרושה לעבודה בתור פסיכולוגים ולהעניק טיפול למטופלים.

 

ישנה אפשרות לשלב את הלימודים עם לימודי תעודת הוראה - מגמת מדעי החברה (פסיכולוגיה - סוציולוגיה)


תכנית הלימודים


מטרתם של לימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל בשומרון להציג בפני הסטודנטים שאלות יסוד של הפסיכולוגיה וכן מושגים בסיסיים בתחומים השונים שלה ואת המכשירים המדעיים שבה. במהלך הלימודים, הסטודנטים מקבלים הכשרה מתודולוגית בסיסית בשיטות מחקר ורוכשים התמצאות תיאורטית ומעשית בעיבוד של נתונים אמפיריים.


מתכונת הלימוד


אורכם של לימודי פסיכולוגיה הוא שלוש שנים. הסטודנטים ללימודי הפסיכולוגיה יכולים לשלב את הלימודים בחוג עם מגוון של חוגים ומחלקות, במסגרת מסלול לימודים דו חוגי. מומלץ לשלב את הלימודים עם אחד מבין החוגים הבאים: קרימינולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, תקשורת וכלכלה.


על מוסד הלימוד


באוניברסיטת אריאל בשומרון פועלים שלל בתי ספר ופקולטות, בהם גם הפקולטה למדעי החברה והרוח. בפקולטה ניתן לקחת חלק בשלל תכניות לימודים לתואר ראשון ולתארים מתקדמים, כגון לימודי קרימינולוגיה, לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, לימודי מזרח תיכון, לימודי כלכלה וחשבונאות, לימודי מדעי המדינה, לימודי כלכלה ומנהל עסקים, לימודי עבודה סוציאלית ולימודים רב תחומיים. ניתן ללמוד גם בפקולטות נוספות, כגון הפקולטה למדעי הטבע והפקולטה להנדסה או בבתי הספר לתקשורת, לארכיטקטורה ולמדעי הבריאות.


מוסד הלימוד שם דגש על ערכי מצוינות אקדמית ומצוינות במחקר, פועלים בו מאות מדענים בענפים שונים אשר משלבים בין הוראה ומחקר. באמצעות תכניות הלימודים המגוונות שמתקיימות באוניברסיטה, שואפים לסייע לבוגרים בהשתלבותם בשלל עמדות מפתח בחברות ובארגונים מובילים במשק הישראלי. נוסף על כך, האוניברסיטה פעילה רבות בזירה הקהילתית והחברתית דרך פרויקטים ויוזמות מגוונים.


תנאי קבלה


כדי להתקבל ללימודי פסיכולוגיה, על המועמדים להציג ציון קבלה משולב 580 ומעלה, יש צורך בממוצע בגרות של לפחות 87 ובציון 580 ומעלה בפסיכומטרי. מועמדים שברשותם ממוצע בגרויות גבוה מ - 95 יכולים להתקבל גם ללא צורך בהצגת פסיכומטרי.

גם הנדסאים מדופלמים יכולים להתקבל ללימודים בתכנית זו. חשוב לציין כי מדובר בתכנית לימודים דו חוגית וכך יש צורך לעמוד בדרישות שמציבים שני החוגים הנלמדים. כדי לקבל פרטים מדויקים לגבי תנאי הקבלה ללימודים מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימודים.


תעודה


אוניברסיטת אריאל בשומרון מעניקה לבוגרים אשר עומדים בהצלחה בכל חובותיהם במהלך הלימודים תואר ראשון .B.A.

 

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל

חוות דעת של סטודנטים על אריאל - לימודי פסיכולוגיה

התקבלו 49 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5

אוניברסיטת אריאל
19/11/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא היו מקומות בקורסים, לא עונים לפניות בזמן.

על הקמפוס

בקמפוס תמיד רואים חיוכים ויש אווירה טובה, המרצים עומדים בזמנים, הקפיטריה לא מותאמת לתקציב הסטודנטים.

טיפים

עבורי המסלול מתאים כיון שאני רוצה להמשיך לתואר שני בייעוץ חינוכי, כך שהוא לא תורם להתקדמות בקריירה א קרא עוד...

אוניברסיטת אריאל
13/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את האווירה הטובה שיש במקום מבחינת אנשים ומרצים יש פעילויות חברתיות שמאחדות והקשר בין המרצים לת קרא עוד...

על הקמפוס

בקמפוס גדול ויש בו כל מה שצריך קפטריות טובות וחנות ספרים מוזלת לסטודנטים והכיתות סבירות יש נוחות ויש קרא עוד...

טיפים

מאוד ממליצה ללמוד באריאל כי יש שם תנאים טובים ואנשים שאפשר ללמוד איתם בכיף ויש אווירה חברתית טובה


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp