לימודי חתם ביטוח מדופלם באוניברסיטת אריאל, לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ביטוח?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על חיתום ביטוח - אריאל, לימודי חוץ.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חיתום ביטוח באוניברסיטת אריאל, לימודי חוץ

 

לשמור ליום גשום

 

היחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת אריאל, המקיימת קורסי הכשרה בתל אביב, בשכונת רמת אביב, מציעה לכל המעוניינים להשתתף בתכנית להסמכת חתמי ביטוח מדופלמים. תפקידו של חתם הביטוח הוא לאמוד את הסיכונים הבריאותיים של אנשים המעוניינים בחבילות ביטוח, לתרגם אותם לאמות מידה פיננסיות, ולהעריך באלו תנאים, אם בכלל, ניתן להתאים לאנשים מסוימים "חליפות" השקעה ל"יום גשום".

 

 

כפי שאתם רואים, החתם עובד בצד חברת הביטוח, ולאו דווקא בצד הלקוח הפרטי. הוא אינו עוסק בשיווק חבילות לקהל, אלא בבדיקת לקוחות פוטנציאליים להשתתפות בתכנית מסוג מסוים. כמובן שבסופו של יום, החתם מגן לא רק על הפירמה, אלא גם על כל הלקוחות המשקיעים את כספם בה. אנו מכירים היטב את המונח – חלוקת סיכונים, אך פחות מזהים את הרעיון של – שותפות בסיכון, העומד בבסיס ארגוני הביטוח, כאשר לקוחות רבים מניחים בקופה אחת כספים, על מנת לערוב לבריאותו של כל אחד מהם.

 

תכנית לימודים

 

בקורס חיתום ביטוח מתייחסים לסוגיות משפטיות, להיבטים רפואיים ולכלים סטטיסטיים. מכירים סעיפים חשובים בחוק הביטוח, ודנים בפסקי דין שבאמצעותם ניתן לעמוד על משמעותה של הזכות לפרטיות בכל הנוגע למידע רפואי אישי. בנוסף, נחשפים לנתונים כמותיים ולדרכי ניתוח המסייעים לקבוע רמות סיכון, ולומדים על גורמים הקשורים להיווצרות מחלות, נכויות ותמותה. כמו כן, משתמשים בכלים מתחום לימודי האקטואריה להרכבת "תקציב" לכיסוי המבוטח.

 

מתכונת לימוד

 

הקורס מונה 40 מפגשים, הנערכים פעם אחת בשבוע אחרי הצהריים. כל מפגש אורך ארבע שעות אקדמיות. המשתתפים עוברים במהלך המסלול סדנה מעשית בחיתום, ולומדים להשתמש במדריך אלקטרוני ייעודי. על מנת לקבל את תעודת הגמר יש להגיע ל – 80% לפחות מן המפגשים, ולעמוד בהצלחה בבחינות. בסיום התכנית מקבלים הבוגרים מטעם אוניברסיטת אריאל תעודת "חתם מדופלם".

 

נושאי לימוד

 

 • לימודי אנטומיה
 • ביטוח חיים
 • מחלות מקצועיות
 • תחביבים מסוכנים
 • ביטוח סיעודי
 • אובדן כושר עבודה
 • חיתום פיננסי
 • חבילות ביטוח אפשריות
 • חיתום מקצועי     
 • סוגי מחלות ובעיות בריאות
 • ועוד
 • בעיות מורכבות וריבוי ליקויי בריאות     
 

 

סגל המרצים

 

המנהלים האקדמיים של התכנית הם שני מרצים בכירים, הפעילים בענף הביטוח בתחום הניהול ובתחום הרפואה. האחד הוא חתם ביטוח חיים מדופלם, בעל תואר שני במנהל עסקים ושנות ניסיון רבות. אדם זה שימש כמנכ"ל של חברות ביטוח וכנציג של מבטחי משנה הן בארץ והן באירופה. כמו כן, שימש כראש חוג במכללה לביטוח וכמרצה באוניברסיטת תל אביב.

 

המנהל האקדמי השני בקורס חיתום ביטוח ביחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת אריאל משמש בתפקידי הוראה בכירים במכללה האקדמית נתניה ובמרכז הבינתחומי הרצליה, בתחומי החיתום הרפואי, ביטוח הבריאות והביטוח הסיעודי. הוא אף מעביר קורסי חיתום בארגונים מקצועיים ובפורומים בינלאומיים. אדם זה מילא תפקיד של רופא ראשי בפירמות רבות בענף הביטוח.

 

מעבר לכך, בתכנית זו משתתפים מומחים רבים בשטחי רפואה מגוונים, עורכי דין, רואי חשבון, אקטוארים, יועצי גנטיקה, פתולוגים וטוקסיקולוגים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

אפשר ללמוד שיננית בלי בגרות מלאה?
סמיר
1 תגובות
קורס לתעודה באיטום מוסמך
סהר צוקלו
1 תגובות
קורס בודק מתקין מזח
ארז אשכנזי
1 תגובות
קורס מעשי להשתלבות בשוק העבודה
סתיו מיכאל
1 תגובות
קורס הערכת עתיקות ואמנות
רוברטו
1 תגובות
מוסד מומלץ לקורס מפקחי מטווח
שמעון
1 תגובות
איפה נלמדים קורסי אינסטלציה?
אדוארד
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp