לימודי ארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל

שירות אישי - צור קשר

לימודי ארכיטקטורה באוניברסיטת אריאל

לימודי ארכיטקטורה לתואר ראשון באוניברסיטת אריאל בשומרון


אוניברסיטת אריאל בשומרון מציעה לימודי ארכיטקטורה, אשר מכשירים את הבוגרים להשתלבות כאדריכלים שביכולתם לתכנן ולעצב את הסביבה הפיזית, מעיצוב עירוני ותכנון של שכונות מגורים ומבני ציבור ומגורים ועד לתחומים כעיצוב פנים ועיצוב רהיטים.


תכנית הלימודים


תכנית לימודי הארכיטקטורה של אוניברסיטת אריאל בשומרון מכשירה את הבוגרים להתמודדות עם אתגרי העתיד שיעמדו בפני ארכיטקטים במאה העשרים ואחת. הלימודים כוללים הבנה ויישום של עבודת הארכיטקטים על הצד המקצועי, הרגלי העבודה, שיטתיות ומיומנויות עיצוב. הסטודנטים נחשפים לתכני תרבות עכשוויות ומעמיקים את הידע המקצועי שלהם, מתעדכנים ומתכוננים לקראת שינויים שמתקיימים בשוק העבודה ובשיטות הבניה.


האוניברסיטה מקדמת את החינוך לאדריכלות בעלת אחריות אקולוגית וכך שמה דגש רב על שימוש בחומרים ממוחזרים וחומרים ידידותיים לסביבה. הסטודנטים מתנסים בבנייה ירוקה ובנייה העושה שימוש בחומרים ממוחזרים, אשר מופעלים על ידי אנרגיות חלופיות.


לצדם של הלימודים לתואר, הסטודנטים יכולים לקחת חלק בלימודי תעודה בשימור אדריכלי לאדריכלים ולסטודנטים. תכנית זו מכשירה אותם להשתלבות בתחום התכנון השימורי וחושפת שפניהם תיאוריה לצד התנסות בשטח וסיורים. לימודי תעודה אלה מתקיימים בשיתוף עם רשות העתיקות, המועצה לשימור אתרי מורשת, רשות הטבע והגנים הלאומיים וקמ"ט ארכיאולוגיה.


מתכונת הלימוד


לימודי ארכיטקטורה נפרשים על פני חמש שנים. במהלכם הסטודנטים לוקחים חלק בעבודה בסטודיו אשר מבוסס על הנחיה אישית של ארכיטקטים, לצד לימודים עיוניים, לימודי עיצוב בסיסי שכוללים מושגי יסוד ומיומנויות אוניברסליות בעיצוב, לימודי הבעה גרפית אשר כוללים הנדסה תיאורית ושרטוט אדריכלי וכן לימודי טכנולוגיה ורכיבי בניין. כמו כן, לרשותם עומדת סדנת בניית מודלים והכרת תהליכי וחומרי בנייה.


על מוסד הלימוד


תלמידי בית הספר לארכיטקטורה זוכים בשלל תחרויות ארציות ובין לאומיות בתחומים כעיצוב סביבה, עיצוב הבית ומבנים אקולוגיים. בית הספר עורך תכניות לחילופי סטודנטים עם מוסדות אקדמיים במדינות ברחבי העולם.


באוניברסיטת אריאל פועלות פקולטות שונות, בהן אפשר ללמוד במבחר תכניות לימודים לתואר ראשון ולתואר שני. ביניהן נכללות הפקולטה למדעי הרוח והחברה, הפקולטה למדעי הטבע, הפקולטה למדעי הבריאות והפקולטה להנדסה. בין מסלולי הלימוד שניתן לקחת בהם חלק באוניברסיטה אפשר למנות לימודי הנדסה אזרחית, לימודי הנדסת תעשייה וניהול, לימודי פסיכולוגיה, לימודי כלכלה, לימודי כלכלה ומנהל עסקים, לימודי מדעי ההתנהגות ועוד מגוון רחב של תכניות לימודים.


תנאי קבלה


לבית הספר לארכיטקטורה מתקבלים מועמדים שברשותם ציון קבלה משולב 573 לפחות, ממוצע 85 ומעלה בבגרויות וציון של לפחות 580 בפסיכומטרי. ניתן להתקבל גם ללא הצגת פסיכומטרי, כאשר ממוצע הבגרויות הוא 95 ומעלה. ישנן דרישות נוספות שנוגעות להרכב תעודת הבגרות ולכמות היחידות הריאליות, וכן מתקיימים מבחנים וראיונות קבלה. כדי לקבל את המידע המדויק והמלא לגבי תנאי קבלה, מומלץ לפנות למוסד הלימוד.


תעודה


תואר ראשון בארכיטקטורה מוענק לבוגרים אשר משלימים בהצלחה את הלימודים, מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון.

 

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל

חוות דעת של סטודנטים על אריאל - לימודי אדריכלות

התקבלו 51 דירוגיםבציון ממוצע: 4.3 מתוך 5

אוניברסיטת אריאל
12/02/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מכשירים אותנו בצורה מקצועית לחיי העבודה, נותנים לנו כלים מעשים מחד ופיתוח יצירתיות מאידך. יש דגש על קרא עוד...

על הקמפוס

כל מה שציינתי בפרט על בית ספר לארכיטקטורה ולמעשה כל ההתנהלות שלי היא מול הפקולטה, ההתנהלות הרחבה יות קרא עוד...

טיפים

לבוא כשיודעים למה נכנסים, עם הרבה ידע קודם, לקרוא, להתעניין ואם אפשר לעשות מכינה שמכינה אותך "על יבש קרא עוד...

אוניברסיטת אריאל
25/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת מאד את היחס האישי של כל מרצה את הרצון האמיתי לעזור לנו להצליח ואת החוסר תחרותיות בין הסטודנטים קרא עוד...

על הקמפוס

האווירה בקמפוס מצויינת בין הסטודנטים ובין המרצים בנוסף ישנם מעונות בקראוונים או בניינים וההווי החברת קרא עוד...

טיפים

להגיע ליום פתוח לשאול סטודנטים את כל השאלות שעולות לכם בראש להסתובב בכתות ובמעונות


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp