קורסים במכללת אפיק

שירות אישי - צור קשר

מכללת אפיק
מכללת אפיק
מכללת אפיק
מכללת אפיק
מכללת אפיק

מכללת אפיק

על מוסד הלימוד

מכללת אפיק היא מוסד לימודי תעודה אשר נוסד בשנת 2008. במכללה מכשירים שמאים ויזמים. במוסד הלימוד מציעים מסלולי לימודים פרונטליים ומסלול און ליין, שאותו ניתן ללמוד מכל מקום בארץ.

 

צוות המרצים המנוסה של המכללה פעיל בתחומים הנלמדים וכך מסייע לשמור על עדכניות התכנים הנלמדים. הצוות חושף את הסטודנטים להתפתחויות עדכניות במקצועות הנלמדים. מטרת שיטות הלימוד של מכללת אפיק היא לסייע להשתלבותם של הסטודנטים בעולם העסקי לאחר תום הכשרתם.

 


מסלולי לימוד במכללה

הנה חלק מהקורסים שנלמדים במכללת אפיק:

קורס שמאות מקרקעין - במכללת אפיק מתקיימים מסלולי לימוד אינטרנטיים ופרונטליים שמנגישים את מקצוע שמאות המקרקעין גם ללא צורך להגיע אל כיתת הלימוד באופן פיזי. הסטודנטים מקבלים ספרי לימוד ושיעורים מצולמים. כמו כן, הם זכאים לגישה לתרגולים כחודש לפני מועד המבחן. לאורך הקורס הם מקבלים ליווי אישי שכולל ספרי תרגול וחומרי לימוד מתומצתים. בתכנית שואפים לספק למשתתפים כלים לשיפור סיכויי הצלחתם במבחן מועצת השמאים, שחיוני לקבלת רישיון שמאי מקרקעין ממשרד המשפטים. כיום תצחום שמאות המקרקעין מתבסס כאחד מן המקצועות המבוקשים בתחום הנדל"ן, לפי נתונים של השמאי הממשלתי, קיים כיום מחסור משמעותי בשמאי מקרקעין, וכן מתפרסמים מכרזים ממשלתיים כדי לעודד את צמיחת המקצוע.


קורס שמאות רכוש - קורס מקצועי ומעמיק אשר מכין את משתתפיו להשתלבות בתחום השמאות. במכללה מציעים מסלולי לימוד אינטרנטיים ופרונטליים להכשרתם של שמאי רכוש. תכנית זו מנגישה את מקצוע שמאות הרכוש לתלמידים ללא צורך בהגעתם הפיזית לכיתה. במסלול האונליין בתחום זה המשתתפים מקבלים שיעורים מצולמים המגיעים בדיוור אישי וכן חומרי לימוד הזמינים להם באתר מכללת אפיק. תחום שמאות הרכוש מתמקד בנזרי רכוש, המהווים מרכיב קבוע בחיי היום יום ומלווים בתהליך טיפול מורכב. תהליך טיפול זה מצריך ניסיון, ידע ומומחיות שכן הנזקים באים לידי ביטוי באופנים שונים בהתאם לאופי הניזוק.החל מלקוחות פרטיים המתמודדים עם נזקים פיזיים וכלה בתאגידים גדולים שחשופים לתקיפות סייבר שונות.

 

 

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp