קורסים במכללת אפיק

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת אפיק.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


מכללת אפיק

 

משתלבים בשוק ההון ובמסחר

 

על מוסד הלימוד

 

מכללת אפיק היא מוסד ללימודי מקצועות הנדל"ן, שוק ההון והמסחר. המכללה באה להכשיר סוחרים ומשקיעים ולקדם אותם מבחינה מקצועית ובנוסף להגדיל את המודעות הפיננסית באוכלוסייה. מוסד הלימוד הוקם על ידי יזם פיננסי שלו כעשרים שנות וותק בשווקים הפיננסיים.

 

מסלולי הלימוד במכללה משלבים בהם התנסות פרקטית, ובמהלכם מקבלים התלמידים ליווי אישי של סגל המרצים. הם יכולים לתרגל את החומר גם דרך אתר ובו שיעורים מצולמים. בנוסף, במכללה פועלת חטיבה ייעודית שמסייעת לסטודנטים שמעוניינים להשתלב בתעסוקה, החטיבה מעניקה כלים כגון אימונים אישיים לסטודנטים.

 

למכללה זו סניפים בפרישה ארצית, מוקדי הלימוד ממוקמים ברחובות, בחיפה ובתל אביב. כמו כן המכללה מציעה מסלול און ליין, שבו ניתן ללמוד בכל מקום.

 

 

מסלולי לימוד במכללה

 

הנה חלק מהקורסים שנלמדים במכללת אפיק:

 

 • קורס שמאות מקרקעין - זהו קורס ללימוד אינטרנטי ופרונטלי שמנגיש את מקצוע שמאות המקרקעין גם ללא צורך להגיע אל כיתת הלימוד באופן פיזי. הסטודנטים מקבלים ספרי לימוד ושיעורים מצולמים. כמו כן, הם זכאים לגישה לתרגולים כחודש לפני מועד המבחן. לאורך הקורס הם מקבלים ליווי אישי שכולל ספרי תרגול וחומרי לימוד מתומצתים. בתכנית שואפים לספק למשתתפים כלים לשיפור סיכויי הצלחתם במבחן מועצת השמאים, שחיוני לקבלת רישיון שמאי מקרקעין ממשרד המשפטים.

 

 • קורס יזמות נדל"ן - קורס יזמות נדל"ן במכללה כולל הכשרה פרקטית במהלכה המשתתפים לומדים בשטח באופן מעשי את עבודתם של יזמי נדל"ן. לאורך הקורס מקבלים כלים לביצוע של עסקאות נדל"ן ולעריכת חקר שוק. הם לומדים להשביח נכסים ולמנף עסקאות ועוסקים גם בנושאים כגון מיסוי מקרקעין והבנה של תכניות בניין עיר. המסלול כולל שני שלבים, הראשון מבוסס על שיעורים פרונטליים בכיתה ומפגשי שטח פרקטיים. בשלב השני עורכים הסטודנטים פרויקט גמר שבו הם יכולים ליישם את החומר הנלמד.

 

 • קורס מסחר בשוק ההון - קורס זה משלב בין כלים בתחום הפיננסי לבין מיומנויות מסחר בשוק ההון האמריקני. המשתתפים מכירים טכניקות מסחר של משקיעים ידועים ולומדים על שיטות לניהול סיכונים. תלמידי הקורס זכאים לתמיכה אישית מצד הסגל, שיכול לסייע להם להתמודד עם המאפיינים הפסיכולוגיים של שוק ההון והמסחר בבורסה. הסטודנטים מקבלים גישה למועדון משקיעים למשך הקורס שבו הם יכולים לתרגל מסחר בבורסה האמריקנית. הקורס מחולק לשלושה חלקים - הראשון כולל לימוד תיאורטי שבו לומדים על מניות והמשתתפים החשובים בשוק ההון. בחלק השני מתקיימים לימודים פרקטיים שבו בוחנים תהליכי ביצוע פעולות מעשיות בשוק ההון. החלק השלישי של הקורס מוקדש לתרגול מעשי, חלק זה מועבר על ידי סוחר מקצועי והוא מתקיים בחדר תרגול במסחר חי.

 

 • קורס מסחר בקריפטו - קורס מסחר בקריפטו של מכללת אפיק מתמקד בהכשרת סוחרים במטבעות וירטואליים. המשתתפים לומדים על תהליכי כרייה של מטבעות ועל תהליך הנפקתם. כמו כן, הם מכירים פלטפורמות מסחר ולומדים להישמר מהפסדים במסחר.
   


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.2

  מכללת תל חי 544 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון 443 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב 955 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים