לימודי פסיכומטרי במכללת אור

רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת אור - פסיכומטרי .

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס הכנה לפסיכומטרי במכללת אור

 

למבחן הפסיכומטרי נודעת חשיבות רבה בקבלה לחוגי הלימוד השונים באוניברסיטאות ובמכללות. הבחינה הפסיכומטרית מורכבת משלושה חלקים - כמותי, מילולי ואנגלית כאשר הציון הסופי בנוי משקלול שלושת החלקים במקביל לחישוב יחסי של ציוני שאר הנבחנים באותו המועד.

 

לפיכך, קיימת חשיבות לרכישת כלים ומיומנויות למידה אשר יאפשרו לכל תלמיד להשיג את הציון הגבוה ביותר מבחינתו בפסיכומטרי.

 

קורס הפסיכומטרי של מכללת אור מאפשר לכל תלמיד להתקדם ולהשיג ציון אופטימאלי באופן אינדיבידואלי. הקורס בנוי משיעורים פרונטאליים המועברים על ידי מיטב המדריכים ועל תרגול יסודי של חומר הלימוד. לקראת סיומו של הקורס מתקיים מרתון בו מתרגלים התלמידים בחינות פסיכומטריות רבות המשפרות את המיומנויות שלהם ומגדילות את רמת המוכנות שלהם לבחינה.

 

מכללת אור מעדכנת את הספרים ודפי התרגול ממועד למועד ומביאה בחשבון את השינויים החלים בבחינה הפסיכומטרית עם הזמן. קורס הפסיכומטרי בנוי משיטות לימוד ייחודיות המאפשרות לתלמידים לרכוש מיומנויות מהירות וחשיבה במשך הלימודים.

 

 

למהירות בה עונה התלמיד על הבחינה יש חשיבות רבה שכן הבחינה מורכבת ממספר שאלות רב שיש לענות על כל אחת מהן בפחות מדקה. כמו כן, שיטות הלימוד מאפשרות לתלמידים לשפר את יכולת העמידה בזמנים ומקנות כלים וטכניקות ייחודיות לפתרון שאלות קלות ומסובכות כאחד.

 

המכללה מציע מסלול לימודים מיוחד לקראת הפסיכומטרי המשלב בין הלימודים לבין עבודה מועדפת באחד מבתי המלון באילת. בכל תקופת הלימודים מקבל התלמיד מגורים, ארוחות והסעות בחינם ובנוסף מרוויח כסף בעת העבודה בבתי המלון.

תלמיד שנבחן בבחינה הפסיכומטרית ואינו מרוצה מן הציון שקיבל זכאי לקבל קורס הכנה חוזר במחיר עלות של 1800 ₪ בלבד. יש לציין כי המחיר של הקורס החוזר הוא נמוך יחסית לשאר מכוני הפסיכומטרי ברחבי הארץ. 

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון 588 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב 687 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר 677 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים