לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מכללות > מכללת אורט הרמלין

מכללת אורט הרמלין להנדסה


רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת אורט הרמלין .

עוד מסלולים ומידע
חינוך מיוחד
רפואה משלימה
מקצועות האמנות
חינוך והוראה
תואר ראשון בעיצוב ואדריכלות
משפטים
מנהל עסקים
מדעים
מקצועות ההנדסה
לימודי תקשורת
 
 
מדעי החברה
לימודי עיצוב
פסיכומטרי
ימים פתוחים
תנאי קבלה למכללה
פורום מוסדות לימוד
מכללה או אוניברסיטה?
שכר לימוד
מכללות ללא פסיכומטרי
מכללות ללימודי משפטים

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

מכללת אורט הרמלין - אורט הרמלין נתניה

 

מכללת אורט הרמלין היא מכללה להכשרת הנדסאים שממוקמת בעיר נתניה. אורט הרמלין שומרת על רמת לימודים שמותאמת לדרישות מה"ט - המכון הממשלתי להכשרה במדעי ובטכנולוגיה. כמו כן, המכללה מציעה לסטודנטים להתנסות במעבדות משוכללות ובציוד הנדסי חדיש במהלך הלימודים כדי לסייע להם לצבור ניסיון פרקטי לקראת ההשתלבות בתפקידי הנדסאים מבוקשים בתעשייה. צוות המרצים כולל אנשי מקצוע מנוסים מן התעשייה והוא מקפיד על התאמת תכניות הלימוד לצורכים ולדרישות של שוק העבודה בימינו.

 

במכללת אורט הרמלין אפשר ללומד במגוון של מסלולים. ניתן למצוא בה לימודי הנדסאים במסגרת מה"ט, לימודי עתודה טכנולוגית וכן לימודי תעודה בשלל מקצועות נדרשים. המסלולים השונים מתמקדים בהקנייה מעשית של כלים מתקדמים ושל פיתוח כישורים טכנולוגיים חשובים.

 

כחלק מפעילותה של המכללה, היא מתחזקת קשרים עם גורמים מובילים בתעשייה, כדי לסייע לבוגרי הלימודים להשתלב בהצלחה בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים. בין היתר, למכללה קשרים עם גופי תעשייה, ארגוני המגזר השלישי, התעשייה הביטחונית ומערכות נוספות.

 

מסלולי לימוד באורט הרמלין נתניה

 

לימודי הנדסאים

 

בעולמנו, בו הטכנולוגיה מתקדמת ומתפתחת בקצב מסחרר, ישנו ביקוש מתמיד לאנשי מקצוע מיומנים, בעלי כלים ניהוליים וידע בתחומים רבים. מכללת אורט הרמלין מאפשרת לימודי הנדסאים במספר מגמות מבוקשות ונדרשות:

 

 • הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים: לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים מציעים לסטודנטים להעמיק בתהליכי התכנון והביצוע של מבנים מסוגים שונים ובעיצוב של חללי פנים. הלימודים משלבים עבודה מעשית בסטודיו והיכרות עם תוכנות מתקדמות בעולם העיצוב.

 

 • הנדסאי אדריכלות נוף: סטודנטים במסלול לימודי הנדסאי אדריכלות נוף לומדים על מגוון שיטות מתקדמות לעיצוב של חללי חוץ ותשתיות כגון פארקים, גינות ציבוריות, אתרי ציבור ופרויקטים נוספים.

 

 • הנדסאי בניין: סטודנטים במסלול הנדסאי בניין מתחילים במגמת ניהול הבנייה ובה לומדים בהרחבה על כלים מתקדמים בניהול של פרויקטים ואתרי בניין, לאחר מכן הם יכולים לבחור להמשיך גם למגמת תכנון מבנים, שהיקפה סמסטר אחד ובה נלמדים עקרונות תכנון שלד המבנים.

 

 • הנדסאי חשמל: לימודי הנדסאי חשמל מכשירים את הסטודנטים לניהול ולהתקנה של מתקנים ומערוכת אנרגיה. הלימודים גם מעניקים לבוגרים שעומדים בכל התנאים רישיון חשמלאי מוסמך.

 

 • הנדסאי מכונות: המכללה מציעה לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות מכטרוניקה, מסלול שבו לומדים על שילוב מערכות מכניות עם מערכות מבוקרות מחשבים ומתעמקים ביישומים מתקדמים ברובוטיקה בתעשייה.

 

 • הנדסאי עיצוב מדיה: תכנית לימודי הנדסאי עיצוב מדיה מעניקה לסטודנטים כלים מתקדמים בעיצוב של מוצרים דיגיטליים וחושפת אותם לתוכנות העיצוב המתקדמות בשוק. הלימודים מכינים אותם להשתלבות כמעצבים בפלטפורמות כגון אינטרנט, פרסום דיגיטלי, עיצוב ממשק משתמש וגרפיקה ממוחשבת.

 

 • הנדסאי קירור ומיזוג אוויר: במסלול מתמקדים בתהליכי ההפעלה, ההתקנה, הפיקוח והבקרה של מערכות לקירור ומיזוג אוויר בתעשייה. הסטודנטים מקבלים את הכלים להשתלבות בתפקידים מגוונים בתחום האנרגטי במוסדות, מפעלים, מלונות ומסגרות נוספות.

 

 • הנדסאי תוכנה: במהלך לימודי הנדסאי תוכנה הסטודנטים מתמקדים בתחומים כגון הגנת סייבר ואבטחת מידע, וכן בתחום התכנות בסביבת דוט נט, תוך שהם רוכשים מיומנויות פיתוח של יישומים מסוגים שונים.

 

 • הנדסאי תעשייה וניהול: תכנית הנדסאי תעשייה וניהול מעניקה לסטודנטים ידע רב תחומי בתורת הארגון, בניהול, בכלכלה, בלוגיסטיקה ובשיווק והיא חושפת את תלמידיה לעקרונות הנדסיים ומדעיים במסחר ותעשייה. הלימודים מכשירים את הסטודנטים לתפקידים ניהוליים ושיווקיים ולתפקידי בקרה ותכנון בארגונים.

 

 • מכינה טכנולוגית: המכינה הטכנולוגית מציעה למועמדים ללימודי ההנדסאים במסלולים השונים לשפר את סיכויי הקבלה וללמוד נושאי יסוד טכנולוגיים, בהתאם לדרישות מה"ט.


לימודי תעודה

 

מכללת אורט הרמלין נתניה מציעה מגוון לימודי תעודה בתחומים מבוקשים ונדרשים בשוק העבודה הישראלי, הקורסים מתקיימים בתחומים שונים כגון חשמל, אלקטרוניקה, עיצוב, בניין, תוכנה וחשבונאות. הקורסים השונים מתמקדים בתהליכים וכלים פרקטיים שנחוצים למעוניינים להשתלב במקצוע מבוקש בתעשייה. רבים מהם משלבים התנסות מעשית ותרגולים פרקטיים ובחלקם יש צורך לבצע פרויקט מסכם.

 

לימודי עתודה טכנולוגית

 

מסלולי עתודה אקדמית כוללים תוכנית לימודים לתואר הנדסאי או טכנאי עבור בוגרי כתות י"ב. הבוגרים ימשיכו את לימודיהם לכתות י"ג- י"ד לפני שירותם הצבאי ועם סיום הלימודים הם יתגייסו לצבא ויעסקו בתחום אותו הם למדו. המכללה מציעה תכניות עתודה שונות בתחומים כגון אלקטרוניקה ומחשבים, מכטרוניקה, חשמל ותוכנה.

 

משך הלימודים ותנאי הקבלה

 

משך הלימודים ותנאי הקבלה למכללת אורט הרמלין משתנים מאוד בהתאם לתחום הלימוד ולתעודה המתקבלת. במסלולים ללימודי הנדסאים תנאי הקבלה מותאמים לדרישות מה"ט. לפרטים נוספים לגבי תנאי קבלה אנו ממליצים לפנות אל מוסד הלימוד.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

עם סיום הלימודים, הבוגרים אשר עמדו בכל הדרישות, מקבלים תעודה מטעם מכללת אורט הרמלין, בהתאם למסלול הלימודים שבחרו. בוגרי לימודים במסלולים ללימודי הנדסאי נדרשים לאחר סיום הלימודים לגשת לבחינות חיצוניות ומי שעוברים אותן בהצלחה מקבלים דיפלומת הנדסאי מטעם מה"ט. בחלק מתכניות לימודי התעודה ניתנת גם דיפלומה מטעם גורמים ממשלתיים, לבוגרים שעומדים בכל התנאים. בוגרי המכללה משתלבים היטב במגוון משרות מבוקשות ומפתחים קריירה מקצועית בתחומים שונים.

 



** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
עוד מסלולי לימוד - מכללת אורט הרמלין :

 • מכינות וקורסי הכנה
 • מסלולי הנדסאים וטכנאים


 • חוות דעת של סטודנטים: מכללת אורט הרמלין (19 חוות דעת)
  התקבלו 19 דירוגים בציון ממוצע: 3.9 מתוך 5    
  , הנדסאי תוכנה - מכללת אורט הרמלין, 10/03/2019

  דירוג: 1/5 
  מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
  המרצים לא מסבירים את החומר בצורה מובנת. אין קשר בין צרכי התעשייה לנלמד במכללה. אין ספרי לימוד ברורים. מרגיז ביותר שכהכנה למבחנים משתפים מבחנים ללא הפתרונות או שהפתרונות לרוב שגויים, כך שהמכללה לא מספקת חומרי למידה ותרגילי הכנה למבחנים ששונים לגמרי מהנלמד בכיתה. המרצים לא נותנים יחס לסטודנטים ואין התייחסות לבקשות בנוגע לחומר, כמו כן המרצים מתנשאים ויוצרים אווירה לא נעימה בכיתה לכן אי אפשר לשאול שאלות או לבקש עזרה

  על הקמפוס
  קמפוס יפה וחדש מבחוץ. לא יעיל מבחינת תחזוקה ויש מקומות מוזנחים מאוד ופרוצים מבחוץ. הכיתות ישנות ולא נעימות, מעבדות המחשבים יותר ישנות ובציוד לא תקין. לרוב חסרים מחשבים או שיש רכיב אחד לא עובד ורק לטכנאים יש גישה לחיבורי המחשב לכן קורה שבכיתה עם מספר מחשבים מסוים בפועל קיימים הרבה פחות מחשבים שניתן לעבוד עליהם.
  , הנדסאי חשמל - מכללת אורט הרמלין, 03/12/2018

  דירוג: 4/5 
  מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
  מוסד הלימודים קרוב לבית , המרצים עוזרים ותומכים בכל שלבי הלמידה , החבר'ה במכללה ידידותיים ומשתדלים לעזור בכל תחום שקשור ללימודים ומחוצה לו .

  על הקמפוס
  הקמפוס ממוקם במקום נח להגעה , חניה בשפע , וגם תחבורה ציבורית שעוברת שם כל הזמן , קרוב לרכבת בשביל סטודנטים שבאים מחוץ לעיר כל בוקר.




   
  פורומים בתחום
  פורום אדריכלות ועיצוב פנים
  פורום ייעוץ לימודים
  פורום לימודי בריאות ומסלולים פרא רפואיים
  פורום לימודי הנדסה
  פורום לימודי חינוך
  עוד פורומים
     
  המסלולים המבוקשים
  רשימת מכללות לדתיים ולחרדים בישראל
  קורסים ולימודים אקדמיים לדתיים בירושלים
  מכללות במרכז הארץ - חוות דעת של סטודנטים
  לימודים אקדמיים בצפון - איפה הכי כדאי ללמוד?
  לימודים ומכללות בכפר סבא - איפה לומדים בכפר סבא?
  עוד מאמרים
     
  מוסדות לימוד למכללות
  המכללה האקדמית לישראל
  הקריה האקדמית אונו
  המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
  האקדמית נתניה
  המרכז האקדמי רופין
  עוד מוסדות לימוד
   






  עוד דברים שהסטודנטים מספרים על מכללת אורט הרמלין
  • באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
  • עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
  • באיזו מידה תכנית הלימודים מקנה כלים מעשיים לעיסוק במקצוע?
  • עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
  • במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך קשור לתחום הלימודים שלך?
  • האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה במסלול בו הינך לומד?

  סקר גולשים
  מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
  סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
  אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
  למה זה מגיע לי?!
  מה חדש באתר? ימים פתוחים
  עכשיו בפורומים מלגות חדשות
  קורס עיצוב שמלות ערב וכלה (לפני 6 שעות, 2 דקות)
  קורס סייעת רופא שיניים (לפני 6 שעות, 4 דקות)
  לאיזה מוסד לימודים נרשמת (לפני 6 שעות, 6 דקות)
  לימודי רפואה באנגלית בישראל (לפני 6 שעות, 7 דקות)
  לימודי שלטון מקומי ומדעי המדינה (לפני 6 שעות, 11 דקות)
   




  בתודה ל:


   
  Powerd by traffico LTD