מכללת בניין ודיור - מכללה לעיצוב

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת בניין ודיור.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

בניין ודיור - המכללה לעיצוב
 
לעלות במדרגות העיצוב 
 
בניין ודיור – המכללה לעיצוב היא מכללה, שהחלה את דרכה לפני כעשר שנים. סגל המרצים במסלולי הלימוד השונים מורכב אך ורק מאנשי מקצוע בעלי שם בתחומם, וכן בעלי כישורי הוראה מוסמכים ומוכחים. מאחורי מוסד לימודים זה עומדת הקבוצה הנושאת את שמו, בעלת מגזין העיצוב הייחודי בתחומי האדריכלות ועיצוב הפנים. מכללה זו מציעה בעיקר לימודים לתעודה בעיצוב פנים, אך מקיימת גם קורסי נדל"ן, השואבים מן הידע המקצועי של הקבוצה בעל המגזין "בניין ודיור".
 
על מסלולי הלימוד במכללה
 
במכללה מציעים לימודי תעודה במסלולי הכשרה ארוכים, בשלושה ענפים שונים:
 
 • המסלול להכשרת מעצבי פנים - נלמד בהיקף נכבד של 520 שעות לימוד אקדמיות, והוא מוצע במסלול לימודי בוקר או במסלול לימודי ערב, לבחירת התלמידים.

 

 • המסלול להכשרת הום סטיילינג - נפרש על פני 280 שעות לימוד אקדמיות, ואף הוא מתקיים במתכונת של לימודי בוקר או במתכונת של לימודי ערב – לנוחיות התלמידים ולבחירתם.

 

 • המסלול להכשרת מעצבי מטבחים – מתמקד בעולם עיצוב המטבחים המגוון והמאתגר, על שפע השימושים והפתרונות היצירתיים הנדרשים בענף זה. תכנית הלימודים מקיפה 150 שעות לימוד אקדמיות, והיא נלמדת ב – 28 מפגשים.
 
קורסים וסדנאות
 
הקורסים השונים והסדנאות במכללת בניין ודיור הם לימודים במסלולים קצרים וממוקדים יותר לעומת מסלולי ההכשרה, והם מיועדים בחלקם לחסרי ניסיון המבקשים לטעום מתחום עיצוב מסוים, ובחלקם האחר לאנשים בעלי ניסיון, המבקשים להעמיק את הידע ואת הניסיון המקצועי שלהם בנישה עיצובית מסוימת. הקורסים המוצעים הם:
 
 • קורס עיצוב פנים – מבוא - נלמד בהיקף של 36 שעות לימוד אקדמיות, במסלול לימודי בוקר או במסלול לימודי ערב. הקורס מתקיים בסניפי המכללה בירושלים, ברעננה, בפתח תקווה, ובמקומות נוספים.

 

 • קורס סקצ'אפ – Sketch up - מתאים לאנשים בעלי ניסיון מקצועי בתחומי העיצוב, והוא נלמד במשך שמונה מפגשים, במתכונת של לימודי בוקר או לימודי ערב.

 

 • קורס אוטוקאד 2011 דו ממד - נפרש על פני 84 שעות לימוד אקדמיות הנלמדות במשך 24 מפגשים, במתכונת דו שבועית של לימודי בוקר או של לימודי ערב.

 

 

 • התמחות בסטיילינג וצילום חלל – Photo Staging - מקיף 40 שעות לימוד אקדמיות, אחת לשבוע, במשך עשרה מפגשים.

 

 • התמחות ביזמות ונדל"ן – היקף הלימודים הוא 50 שעות לימוד אקדמיות, הנלמדות על פני 10 מפגשים, אחת לשבוע.

 

 • התמחות בבנייה ירוקה – שבו נלמדים נושאים כ - תכנון אדריכלי ירוק, שימוש בתאורה טבעית, שימוש באוורור טבעי; מתכונת הלימודים היא אחת לשבוע, והקורס כולל בסך הכול 35 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני 10 מפגשים.

 

 • התמחות בעיצוב חדרי ילדים - מכיל 35 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני שמונה מפגשים, אחת לשבוע.
 
קורסים נוספים
 
בנוסף לכל המסלולים שלעיל, המכללה מציעה באופן קבוע מגוון של קורסי הכשרה משתנים בנושאים מפתיעים ולא שגרתיים. כך למשל, אפשר למצוא ביניהם את "קורס עיצוב fun לחופש הגדול", הרצאת ייבוא מסין, ועוד רבים אחרים.
 
לסיכום
 
בניין ודיור - המכללה לעיצוב, הוא מוסד ללימודים גבוהים בעל ותק ומוניטין יציבים ומתמשכים, המציע מבחר גדול של קורסים והכשרות מקצועיות ברמות שונות ובהיקפים משתנים. בכל מסלולי הלימוד – ארוכים כקצרים, מבואות כהתמחויות – יוכלו התלמידים ליהנות מן הקשרים שיש למכללה זו בתעשיית העיצוב בארץ.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,759 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,253 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,041 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל546 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

Whatsapp Whatsapp