קורס ממוני בטיחות במכללת אורט סינגאלובסקי

שירות אישי - צור קשר

אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב
אורט סינגאלובסקי תל אביב

אהבת? שתף ב:

קורס ממונה בטיחות בעבודה במכללת אורט סינגאלובסקי תל אביב


בטיחות לפני הכל


מקצועיות, תפוקה והספק הם מרכיבים חשובים בכל מפעל, עסק או חברה, אך כמוהם חשובה גם הבטיחות במקום העבודה. בשנים האחרונות גדלה המודעת לתחום הגהות, מופיעים חוקים ותקנות בנושא ונעשים מאמצים מקצועיים רבים לשמור על בטיחותם, בריאותם ושלומם הכללי של העובדים בכל ענפי המשק. ממוני בטיחות הם יועצים מקצועיים, שעובדים מול הנהלת ארגונים ומסייעים להם בנושאי הבטיחות התעסוקתית. הם נדרשים להיות בקיאים בכל דרישות החוק ולהכיר את מערכות הפיקוח והבקרה, שכן על כתפיהם מוטלת אחריות רבה ביותר.


במכללת אורט סינגאלובסקי מתקיים קורס בטיחות בעבודה, שמכשיר ממוני בטיחות ומעניק להם את כל הידע והכלים למניעה של מחלות מקצוע ותאונות במקום העבודה. בוגרי המסלול יכולים להשתלב במגוון מפעלים, בחברות פרטיות וציבוריות ובארגונים נוספים בתעשייה.


תכנית הלימודים


במהלך קורס עבודה זה, המשתתפים מכירים מגוון גורמים שיכולים להוות סיכון במקומות העבודה ולפגוע בבריאות העובדים, כמו למשל סיכונים ביולוגים, פיזיקליים כימיים, מכניים וסיכוני אש. בהמשך, הם לומדים בהרחבה על המוסדות, הגופים ומערכות הבטיחות שפועלים בארגונים כדי להבטיח את בטיחות העובדים. במקביל הם מתוודעים גם לחקיקה ולתקנות שעוסקים בגהות ובבריאות עובדים. בנוסף לכך, הם דנים בעבודה הפרקטית של ממוני בטיחות בתעשייה, לרבות הכנה של תכניות בטיחות, חקירת תאונות והדרכה של צוותי עובדים לגבי בריאות ובטיחות מקצועית.


מתכונת הלימוד


קורס ממוני בטיחות במכללת אורט סינגאלובסקי נמשך כעשרה חודשים וכולל כ - 300 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב, כאשר מתכונת הקורס מותאמת לאנשים עובדים. מלבד שיעורים עיוניים והרצאות, התלמידים גם משתתפים בהמחשות ובתרגולים בהם הם מתנסים בשיטות ניהול וארגון הבטיחות בארגונים. לקראת סיום המסלול הם צריכים לערוך עבודת גמר יישומית, שנערכת בליווי של חונך, בה מכינים תיק בטיחות לפי העקרונות הנלמדים.

 


נושאי הלימוד

 

  • גהות וארגונומיה
  • תנאים סביבתיים
  • ארגוני וגופי גהות
  • סיכונים פיזיקליים
  • ארגון וניהול בטיחות
  • הכנת תכניות בטיחות
  • חוקים ותקנות בטיחות    


על מוסד הלימוד


מכללת אורט סינגאלובסקי למקצועות המדעים והטכנולוגיה ממוקמת בעיר תל אביב ונוסדה לפני למעלה מ - 60 שנה. במכללה מתקיימות תכניות לקבלת תעודת הנדסאי וכן מסלולים להכשרת טכנאים ואנשי מקצוע בתחומים כמו חשמל, מחשבים, רשתות תקשורת, אלקטרוניקה ובקרה.


תנאי קבלה


לקורס ממוני בטיחות באורט סינגאלובסקי מתקבלים מהנדסים בעלי תואר ראשון לפחות בענפי מדעי הטבע או בתחומי הטכנולוגיה, שברשותם שנתיים ניסיון לפחות במקצוע. כמו כן, יכולים ללמוד במסלול גם בוגרי לימודי הנדסאים או בוגרי מסלולים להכשרת טכנאים בעלי ניסיון בהיקף דומה. כחלק מתנאי הקבלה, המועמדים עוברים ראיון שנערך בפני ועדת קבלה, שמורכבת מנציגים של אגף הפיקוח במנהל הבריאות והבטיחות התעסוקתית של משרד הכלכלה.


תעודה


משתתפים שמסיימים את הקורס ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תעודת גמר ממשלתית "ממוני בטיחות", שניתנת מטעם משרד התמ"ת ומכללת אורט סינגאלובסקי.

עוד מסלולי לימוד - אורט סינגאלובסקי תל אביב

מתוך פורום אורט סינגאלובסקי תל אביב

בקרים מתוכנתים חברת אומרים
מקרו
ללא תגובה
קורס אנדרואיד הדרכה כמרצה
אדי ברשצקי
ללא תגובה
לימודי עיצוב פנים באורט
נועה
1 תגובות
תעסוקה לבוגרי לימודי טכנאי חשמל
רוני מועלם
ללא תגובה
לימודים אלקטרוניקה כיתה יג
דוד אלמקייס
ללא תגובה
מתי נפתחים לימודי חשמלאי מוסמך?
קובי
1 תגובות
קורס ממונה בטיחות באורט סינגלובסקי
עמיר אלקיים
1 תגובות
קורס טכנאי קירור ומיזוג אויר
כחלון דני
1 תגובות
קורס עד שנה לחייל משוחרר
רון
ללא תגובה
הנדסאי עיצוב פנים בגיל 50+
ענת
ללא תגובה
עלויות לשנת לימוד יג יד
ויקי
1 תגובות
לימודי הנדסאים בשנת תשע"ח
נירית
1 תגובות
לימודי חשמלאי מוסמך באורט
יוסי
1 תגובות
עלות קורס סייעת רופא שיניים
אביבה גדיב
1 תגובות
קורס ממונה בטיחות - מתי נפתח?
נדלר דורית
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם