קורס ממוני בטיחות במכללת אורט סינגאלובסקי

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אורט סינגאלובסקי - קורס ממוני בטיחות.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ממונה בטיחות בעבודה במכללת אורט סינגאלובסקי תל אביב


בטיחות לפני הכל


מקצועיות, תפוקה והספק הם מרכיבים חשובים בכל מפעל, עסק או חברה, אך כמוהם חשובה גם הבטיחות במקום העבודה. בשנים האחרונות גדלה המודעת לתחום הגהות, מופיעים חוקים ותקנות בנושא ונעשים מאמצים מקצועיים רבים לשמור על בטיחותם, בריאותם ושלומם הכללי של העובדים בכל ענפי המשק. ממוני בטיחות הם יועצים מקצועיים, שעובדים מול הנהלת ארגונים ומסייעים להם בנושאי הבטיחות התעסוקתית. הם נדרשים להיות בקיאים בכל דרישות החוק ולהכיר את מערכות הפיקוח והבקרה, שכן על כתפיהם מוטלת אחריות רבה ביותר.


במכללת אורט סינגאלובסקי מתקיים קורס בטיחות בעבודה, שמכשיר ממוני בטיחות ומעניק להם את כל הידע והכלים למניעה של מחלות מקצוע ותאונות במקום העבודה. בוגרי המסלול יכולים להשתלב במגוון מפעלים, בחברות פרטיות וציבוריות ובארגונים נוספים בתעשייה.


תכנית הלימודים


במהלך קורס עבודה זה, המשתתפים מכירים מגוון גורמים שיכולים להוות סיכון במקומות העבודה ולפגוע בבריאות העובדים, כמו למשל סיכונים ביולוגים, פיזיקליים כימיים, מכניים וסיכוני אש. בהמשך, הם לומדים בהרחבה על המוסדות, הגופים ומערכות הבטיחות שפועלים בארגונים כדי להבטיח את בטיחות העובדים. במקביל הם מתוודעים גם לחקיקה ולתקנות שעוסקים בגהות ובבריאות עובדים. בנוסף לכך, הם דנים בעבודה הפרקטית של ממוני בטיחות בתעשייה, לרבות הכנה של תכניות בטיחות, חקירת תאונות והדרכה של צוותי עובדים לגבי בריאות ובטיחות מקצועית.


מתכונת הלימוד


קורס ממוני בטיחות במכללת אורט סינגאלובסקי נמשך כעשרה חודשים וכולל כ - 300 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב, כאשר מתכונת הקורס מותאמת לאנשים עובדים. מלבד שיעורים עיוניים והרצאות, התלמידים גם משתתפים בהמחשות ובתרגולים בהם הם מתנסים בשיטות ניהול וארגון הבטיחות בארגונים. לקראת סיום המסלול הם צריכים לערוך עבודת גמר יישומית, שנערכת בליווי של חונך, בה מכינים תיק בטיחות לפי העקרונות הנלמדים.

 


נושאי הלימוד

 

 • גהות וארגונומיה
 • תנאים סביבתיים
 • ארגוני וגופי גהות
 • סיכונים פיזיקליים
 • ארגון וניהול בטיחות
 • הכנת תכניות בטיחות
 • חוקים ותקנות בטיחות    


על מוסד הלימוד


מכללת אורט סינגאלובסקי למקצועות המדעים והטכנולוגיה ממוקמת בעיר תל אביב ונוסדה לפני למעלה מ - 60 שנה. במכללה מתקיימות תכניות לקבלת תעודת הנדסאי וכן מסלולים להכשרת טכנאים ואנשי מקצוע בתחומים כמו חשמל, מחשבים, רשתות תקשורת, אלקטרוניקה ובקרה.


תנאי קבלה


לקורס ממוני בטיחות באורט סינגאלובסקי מתקבלים מהנדסים בעלי תואר ראשון לפחות בענפי מדעי הטבע או בתחומי הטכנולוגיה, שברשותם שנתיים ניסיון לפחות במקצוע. כמו כן, יכולים ללמוד במסלול גם בוגרי לימודי הנדסאים או בוגרי מסלולים להכשרת טכנאים בעלי ניסיון בהיקף דומה. כחלק מתנאי הקבלה, המועמדים עוברים ראיון שנערך בפני ועדת קבלה, שמורכבת מנציגים של אגף הפיקוח במנהל הבריאות והבטיחות התעסוקתית של משרד הכלכלה.


תעודה


משתתפים שמסיימים את הקורס ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תעודת גמר ממשלתית "ממוני בטיחות", שניתנת מטעם משרד התמ"ת ומכללת אורט סינגאלובסקי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אורט סינגאלובסקי תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אורט סינגאלובסקי תל אביב

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס ביופידבק למי שאילו מטפל
סתיו
ללא תגובה
איפה לומדים חשמלאי רכב מוסמך?
מחמוד עבד אל ראזק
1 תגובות
קורסים בתחומי ההדרכה ועולם הרוח
לילך
1 תגובות
קורס חקירות ביטוח במרכז
אלישע מור
1 תגובות
איפה לומדים קורס ניהול רשתות?
מסארוה חסן
1 תגובות
קורס הסרת אפוטרופוס עצמי בדיני משפחה
הודיה
1 תגובות
קורס הכשרה בייעוץ פנסיוני
יעקב ברונשטיין
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,256 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,565 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp