מכינת קיץ ללימודי מוזיקה באוניברסיטת חיפה

שירות אישי - צור קשר
מכינת קיץ ללימודי מוזיקה באוניברסיטת חיפה

מכינת קיץ ללימודי מוזיקה באוניברסיטת חיפה

 

אוניברסיטת חיפה נוסדה בשנת 1963 כמטרה משותפת של עיריית חיפה עם האוניברסיטה העברית שבירושלים. כבר בשנת 1972 קיבלה האוניברסיטה הכרה אקדמית על- ידי המועצה להשכלה גבוהה והחלה לפעול לבד ולקצור שבחים בנוף האקדמי הישראלי. קמפוס הלימודים של אוניברסיטת חיפה ממוקם על רכס הכרמל ומוקף בנופו הפסטורלי והייחודי של פארק הכרמל, המאפשר אווירת לימודים נינוחה וייחודית.

 

לאוניברסיטת חיפה אופי פלורליסטי ייחודי: האוניברסיטה כוללת בני ערים ועיירות פיתוח, בני מושבים וקיבוצים, צברים, עולים חדשים, יהודים, ערבים ועוד. כאשר כולם לומדים יחדיו באווירה המעודדת דו- קיום, שלום, אחווה וכבוד הדדי. הלימודים מאופיינים במצוינות אקדמית ובאחריות כלפיה הקהילה ותושביה.

 

אוניברסיטת חיפה ידועה בתור מוסד לימודים אשר מקדיש תשומת לב לאמנות וליצירה. בין כתליה ניתן למצוא הערכה למוסיקה ולאמנות, גלריות של אמנים ישראלים, ציורי קיר ופסלים מרשימים.

 

תוכנית הלימודים

 

אוניברסיטת חיפה מאפשרת לימודים ייחודיים הפונים לכל חובבי המוסיקה, לימודים אלו נערכים במהלך סמסטר קיץ ובמתכונת של מכינה. מטרת מכינה זו היא להכין את כלל המשתתפים ללימודי תואר ראשון במוסיקה ו/או להעשירם בנושאים בסיסיים מעולם המוסיקה של ימינו. אם גם אתם בעלי אהבה למוסיקה, מגלים עניין רב בשירה, נגינה, הלחנה או יצירה מוסיקלית מכל סוג שהוא. מכינת הקיץ ללימודי מוסיקה הינה המקום המושלם עבורכם!

 

למי מיועדת מכינת הקיץ ללימודי מוסיקה?

 

מסלול ההכנה לקראת לימודי מוסיקה באוניברסיטת חיפה מיועדת בראש ובראשונה למועמדים המעוניינים להתקבל לתואר ראשון במוסיקה. כמו כן, הלימודים מתאימים גם למוסיקאים מסגנונות שונים, לחובבי מוסיקה בעלי כישרון ולכל המעוניינים להתקדם ולהתפתח בתחום זה, למרות שלא ניחנו בכישורים יסודיים.

 

מה לומדים?

 

במהלך הלימודים במכינת הקיץ של אוניברסיטת חיפה, המשתתפים זוכים להרחיב את האופקים בתחום ומעמיקים את הידיעות המוסיקליות שברשותם. המכינה מקנה למשתתפיה ידע בסיסי ומושגי יסוד חיוניים לכל המעוניין לקחת חלק בעולם זה: קצב, תווים וכדומה. כמו כן, במהלך הלימודים רוכשים המשתתפים מיומנויות שירה, פיתוח קול, פיתוח שמיעה מוסיקלית, תיאוריה, הרמוניה ועוד.

 

לאחר מכן ייערך מבחן הדורש מהם להציג את יכולות השמיעה המוסיקלית שלהם ולהפגין ידע בקריאה וכתיבה של תווים.

 

משך הלימודים

 

הלימודים במכינה נפרשים על- פני 7 מפגשי לימוד, סה"כ 28 שעות לימוד אקדמיות.

 

שכר לימוד

 

עלות הלימודים במכינת הקיץ ללימודי מוסיקה של אוניברסיטת חיפה עומדת על כ- 1,400 ₪.

 

סיום הלימודים

 

עם סיום הלימודים במכינת הקיץ ללימודי מוסיקה, הבוגרים אשר עמדו במבחנים בהצלחה זכאים לתעודה מטעם החוג למוסיקה של אוניברסיטת חיפה. הבוגרים אשר סיימו את לימודיהם בהצלחה יתקבלו ללימודי לתואר ראשון B.A בחוג למוסיקה של אוניברסיטת חיפה.
 

למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת חיפה
עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת חיפה
Whatsapp Whatsapp