לימודי מכינה קדם אקדמית במכללה האקדמית ספיר

לימודי מכינה קדם אקדמית במכללה האקדמית ספיר

מסלולי מכינה קדם אקדמית במכללה האקדמית ספיר

מגיעים מוכנים ללימודים

 

מכינה קדם אקדמאית מכינה את התלמידים המשתלבים לקראת הלימודים האקדמיים. המכינה נועדה לאפשר נגישות ללימודים אקדמיים למועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה למסלולי הלימוד השונים. בנוסף לשיפור הנתונים ההתחלתיים של המועמדים, תכניות הלימודים במכינות השונות מקנות למשתתפים בהן כלי למידה, הנחוצים לשם הצלחה בלימודים האקדמיים, דבר שיקל עליהם את הכניסה לתוך התואר.

 

המכללה האקדמית ספיר מציעה מגוון מסלולי מכינה לקבלה ללימודים. המכינות מאפשרות למועמדים, אשר רוצים להשתתף בתכניות השונות המוצעות במכללה, לשפר הישגים על מנת לעמוד בתנאי הקבלה המוצבים במסלולי הלימוד. במקום להירשם לקורסי השלמת בגרויות, וכתחליף להכנה עצמאית לבחינה הפסיכומטרית, ניתן להירשם למכינה המוצעת במכללה האקדמית ספיר.

 

מסלולי מכינה

 

  • מכינה למדעי החברה והרוח: המכינה מתאימה למועמדים ללימודים בתחומי מדעי החברה ומדעי הרוח והיא מהווה תחליף לתעודת הבגרות בעת הקבלה. אורכה של המכינה הוא כ - 9 חודשי לימוד והיא מיועדת לבעלי לפחות 7 יחידות לימוד לבגרות.

 

  • מכינה 30+: מכינת שלושים פלוס מתאימה למועמדים מעל גיל שלושים שאין בידיהם תעודת בגרות מלאה. ניתן ללמוד במסלול א' שכולל מפגש שבועי אחד ונפרש על פני כ - 15 שבועות, או במסלול ב' שנמשך כ - 18 שבועות לימוד וכולל מפגש שבועי ומפגש נוסף בימי שישי.

 

  • מכינה ייעודית למגזר הבדואי: במכינה הייעודית לבני המגזר הבדואי יכולים ללמוד מועמדים עם בגרות מלאה או בגרות חלקית שחסרות בה עד שתי יחידות לימוד. השיעורים מתקיימים בחמישה ימים במהלך השבוע והם מקנים לתלמידים מגוון של מיומנויות אקדמיות.


קצת על המכללה האקדמית ספיר

המכללה האקדמית ספיר, שידועה בהיותה מכללת הדגל של אזור הנגב, ממוקמת כשעה מאזור המרכז וסמוכה לעיר שדרות. מתקיימים בה מגוון של מסלולי לימוד לתואר ראשון ולתואר שני וכן מסלולי לימודי תעודה. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לנושאים חברתיים והומאניים והיא מפעילה שלל מיזמים ופרויקטים לקידום סוגיות אלה. הסטודנטים במכללה יכולים להסתייע במגוון של מלגות לימוד, שמוענקות על סמך קריטריונים שונים כגון מצב סוציואקונומי, לחיילים משוחררים, על הצטיינות לימודית וגורמים נוספים.

 

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
חוות דעת של סטודנטים על ספיר - מכינה קדם אקדמית
התקבלו 6 דירוגיםבציון ממוצע: 4.7 מתוך 5

המכללה האקדמית ספיר
10/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מכללה בדר גמור אנשים טובים אבל הלימודים זה לא העניין התעסוקה מסביב המכללה ממש גרועה

על הקמפוס

הקמפוס בסדר גמור

טיפים

לבוא מוכנים מבכינה כלכלית ולהתכונן נפשית לתקופה לא פשוטה עם הרבה אחריות ובגרות נפשית

המכללה האקדמית ספיר
08/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

יחס והיתנהגות הולמת צומת לב אהבה והרבה חום אוהבת את המקום הזה

על הקמפוס

יחס טוב מרגיש כמו בבית אהבה והרבה חום אוהבת

טיפים

ממליצה בחום כדי מאוד ללמודשם הרמרצים והמוים מקסימים


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp