לימודי מכינה לעיצוב ואדריכלות במכינה לעיצוב סטו'צ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכינה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכינה לאדריכלות ועיצוב - סטו'צ.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מסלול הלימודים אינו פעיל

לימודי מכינה לעיצוב בסטו'צ – סטודיו לצעירים
 
לא חוסכים בשיעורים
 
המכינה של סטו'צ – סטודיו לצעירים, היא מכינה ללימודי עיצוב שנפתחה בירושלים בשנת 2005, ומאז, על פי הכתוב באתר בית הספר, היא מעמידה אחוז נאה ביותר של בוגרים, המתקבלים לבתי הספר הגבוהים לאמנות ולעיצוב בארץ. הלימודים במכינה מתקיימים מתוך ההכרה, כי התלמיד הוא מרכז הלמידה, ולפיכך כל אחד זוכה לליווי אישי לאורך כל המסלול – עד לקבלתו למוסד האקדמי המבוקש על ידו.
 
מתכונת הלימוד
 
בסטו'צ מציעים לימודי מכינה לעיצוב בכמה מסלולים: מכינה לעיצוב תעשייתי ולעיצוב מוצר, מכינה לאדריכלות ועיצוב פנים, מכינה לאנימציה, מכינה לעיצוב אופנה ומכינה לתקשורת חזותית. הלימודים במסלולים השונים נפתחים אחת לחודש. הלימודים בכל אחד מן המסלולים מתקיימים פעמיים בכל שבוע במתכונת של שיעור וסדנה מעשית. כל שבוע מוקדש להתמקדות בנושא אחר. בחלק מן המסלולים מתקיימים השיעורים בשעות הבוקר ואחר הצהריים, ובחלקם בשעות הערב. קיימים גם מסלולים המשלבים לימודים בימי שישי.
 
תכניות הלימוד בנויות כך שב – 20 השיעורים הראשונים הסטודנטים מפתחים חשיבה יצירתית, רוכשים ידע וכלים בסיסיים בכל מקצועות העיצוב ומתאמנים ברישום. בסיום השלב הראשון הזה על משתתפי המכינה להשיג ציון של 80 ומעלה בפרויקטים ומטלות. לאחר מכן, כל תלמיד בוחר לעצמו התמחות בתחום עיצוב מסוים ומתמקד בנושאים הרלוונטיים לו. בששת השיעורים האחרונים נערכת הכנה לראיונות ולבחינות הכניסה לבתי הספר הגבוהים, והמשתתפים עובדים על הכנת תיק העבודות.
 
תכני הלימוד
 
חלק ניכר מתכני הלימוד הם משותפים בין כל המסלולים. הסטודנטים לומדים את תולדות האמנות, ובכלל זה גם זרמים שונים, אסכולות ואמנים ידועים. בנוסף, הם לומדים קומפוזיציה, ניצול נכון של כלים ושל חומרים, רישומי תנועה ועוד. כמו כן, הם לומדים רישום של מרחב וחלל ופרזנטציה ארכיטקטונית. בנוסף, הסטודנטים לומדים לפתח את החשיבה היצירתית שלהם, ליצור קונספט ולתרגם אותו לביטוי בחומרים השונים, ועובדים גם על עיצוב בתלת מימד. ניתוח עיצובי וטכניקות איור וציור נוספות, אף הם חלק מן התכנים הנלמדים בכל המסלולים.
 
פרטים נוספים
 
בסטו'צ מקיימים בנוסף ללימודי מכינה לעיצוב גם מסלול ממוקד להכנה לבחינות החיצוניות בשרטוט אדריכלי מטעם מה"ט, שאותן נדרשים לעבור סטודנטים במסלולים שונים להנדסאות. הלימודים בתכנית זו מתאימים לסטודנטים במסלולי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים, במסלולים להנדסאי אדריכלות נוף וכן במסלולי ארכיטקטורה. הלימודים מתקיימים במסגרת של שיעורים פרטיים ושל הכנה מרתונית לקראת מועדי הבחינות.
 
לסיום
 
צוות ההוראה בבית הספר מורכב ממהנדסים, ממעצבים ומאדריכלים שהם בוגרי בתי הספר הגבוהים לעיצוב ולאמנות בארץ – שנקר, בצלאל ועוד. על כן, המורים מכירים מקרוב את מוסדות הלימוד שאליהם מבקשים תלמידיהם להתקבל, את הדרישות הנהוגות בהם ואת אופי הלימודים והמרצים בכל אחד מהם. באתר של סטו"צ מציינים כי, כ – 98% מתלמידי המכינות שלמדו בו, התקבלו לבתי הספר הגבוהים שאליהם ביקשו להתקבל, וכי אחוז ניכר מתוכם אף התקבלו ללימודים בכמה מחלקות במקביל.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

פורום לימודי עיצוב

מה יותר משתלם ללמוד - עיצוב פנים או הום סטיילינג?
שושנה
ללא תגובה
מתי נפתח קורס יצירת תכשיטים
רובה
1 תגובות
היכן לומדים קורסים בתחום צילום ועריכה
קובי כהן
1 תגובות
איפה ללמוד עיצוב פנים והום סטיילינג?
דקלה
2 תגובות
לימודי עיצוב גרפי עם התמחות ב-ווב או ui ux
ליאור
1 תגובות
קורס עיצוב תיקים מכל הסוגים
ליבנת שקף
1 תגובות
האם כדאי לעשות קורס ואז תואר ?
שרון
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן950 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp