רוצה פרטים על מכינה לעיצוב מוצר?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי מכינה לעיצוב מוצר, מעניין אותך?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מכינה לעיצוב מוצר? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכינה לעיצוב המוצר, רוצה ללמוד? 

מעצבי מוצרים הם אנשי מקצוע חשובים מאוד בתעשיית העיצוב והם לומדים בדרך כלל במסלול של עיצוב תעשייתי. תחום זה הוא ענף חשוב מאוד בעולם העיצוב ואחד המעניינים שבהם. אנשי המקצוע העוסקים בתחום זה מעצבים מוצרים רבים בהם אנו משתמשים בחיי היום יום ותפקידם הוא להמציא, לשכלל ולשפר מוצרים עבור תעשיות מגוונות.

 

הלימודים בתחום זה מקנים והם חייבים להיות מקוריים, יצירתיים וייחודיים. מכיוון שמקצוע זה הוא כה מבוקש, לא כולם מתקבלים אליו ורובים בוחרים לעשות מכינה (מסגרת לימודים אשר מטרתה להכשיר סטודנטים ללימודים אקדמיים) בתחום, בטרם הם נרשמים ללימודים.

 

המכינה בתחום זה היא חשובה באופן מיוחד מכיוון שזהו תחום מגוון מאוד בו רוכשים הסטודנטים השכלה במגוון רחב של נושאים - אקולוגיה, אנתרופולוגיה, עיצוב, אסתטיקה ועוד.

 

מה לומדים ולמה כדאי לי להשתתף במכינה לעיצוב המוצר?

ישנם מספר גופים בישראל בהם ניתן לעשות מכינה לעיצוב בכלל לרבות עיצוב המוצר כאשר מטרת הלימודים היא להכשיר אנשי מקצוע איכותיים בתחום על מנת שיוכלו להתקבל ללימודי עיצוב תעשייתי ועיצוב מוצרים ולהיכנס לשוק העבודה עם תום הלימודים. 

 

בין נושאי הלימוד במכינה זו - בניית שלד של מוצרים שונים, קומפוזיציה, רישום אומנותי, עיצוב דו ממדי, פיתוח חשיבה יצירתית, מודלים קונספטואליים, יצירת סקיצות, עיצוב תלת ממדי, תבליט, פיסול, כלי הבעה בתלת ממד, פרספקטיבה ועוד.

 

נושאים נוספים חשובים הנלמדים במהלך המכינות השונות הם פיתוח קונספט בעיצוב תעשייתי, שימוש בחומרים, הקניית אופי דרך עיצוב, הפיכת קונספט למוצר, פרזנטציה ועוד.

הלימודים בתחום הזה הם מעשיים מאוד והסטודנטים רוכשים ניסיון, ידע והשכלה אשר יעזרו ויכינו אותם ללימודים.

היכן לומדים?

ניתן לעשות מכינה בתחום זה במספר מוסדות לימוד בישראל, בין היתר - ארטי שנקר, המכינה לאמנות, עיצוב ואדריכלות, סטודיו סטודיו 6B - המכינה לעיצוב ואדריכלות, קווים - המכינה לעיצוב ואדריכלות ועוד.

 

מלבד מכינות לעיצוב מוצר, ניתן להשתתף גם במוסדות לימוד שבהם מוצעות מכינות לעיצוב תעשייתי, במסגרתן עוסקים בתכנים קרובים ורלבנטיים.

כמה זמן לומדים?

משך הלימודים הוא משתנה ותלוי במוסד הלימוד בו החלטתם לעשות את המכינה. בדרך כלל הלימודים נמשכים 3-6 חודשים אך יש גם מסלולים ארוכים יותר. ניתן לעשות מכינות במסלול של פעם בשבוע וניתן גם ללמוד מספר פעמים בשבוע על מנת לקצר את זמן הלימודים.

מהן אפשרויות התעסוקה?

אפשרויות התעסוקה בתחום זה הן רבות ומגוונות. מי שיסיים בהצלחה את המכינה יוכל לנסות ולהשתלב עם תום לימודיו בעולם מרתק זה, כאנשי מקצוע העוסקים בתכנון ועיצוב מוצרים בחברות הייטק, משרדי עיצוב, מפעלים, צוותי מחקר ופיתוח ועוד.

 

הבוגרים רבים בתחום זה עובדים כעצמאיים מול גופים פרטיים, תוך מתן מענה לכל ההיבטים הטכנולוגיים, הכלכליים והשיווקיים של החברות עמם הם עובדים.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מכינה לעיצוב מוצר?

רוצה לדעת יותר על מכינה לעיצוב מוצר?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: מכינה

התקבלו 139 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp