קונספט - המכללה לעיצוב
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > מכינה > מכינה לעיצוב ואדריכלות - קונספט

מכינה לעיצוב ואדריכלות במכללת קונספט

שירות אישי - מכללת קונספט לעיצוב

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

 
מכינה ללימודי עיצוב ואדריכלות במכללת קונספט

 

להגדיל את סיכויי הקבלה

 

כידוע, הקבלה למסלולי הלימוד לתואר ראשון בתחומי העיצוב השונים איננה פשוטה, וההתמודדות של כל מועמד היא אל מול מאות מועמדים. הנתונים מראים כי לפקולטות נחשקות אלה מתקבלים רק כ-10% מן המועמדים, והמשמעות היא שמתוך כל 10 מועמדים – מתקבל למעשה רק מועמד אחד.

 

תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות כרוך במעבר של מספר שלבים, והתמודדות זו מציבה אתגר רב בפני המועמדים שחושקים לרכוש השכלה מקצועית בתחום. לפיכך, הדרך להגדלת סיכויי הקבלה למסלולים אלה ולקבלת הכנה ראויה ומיטבית לשרוד בהם, היא באמצעות לימודים במכינה מקצועית לעיצוב ואדריכלות.

 

על המכינה במכללת קונספט

 

המכינה ללימודי עיצוב ואדריכלות במכללת קונספט נחשבת לאחת המכינות המנוסות והוותיקות בתחום; הלימודים במכינה מבוססים על מודל לימוד ייחודי ומקצועי המספק ללומדים הכנה מיטבית ללימודים אקדמיים בתחום ולהגדלת סיכויי קבלתם למסלולים אלה. במכינה ללימודי עיצוב יוצרים התלמידים תיק עבודות מרשים, מתכוננים לבחינות ולריאיונות, ובכך מייצרים לעצמם יתרון משמעותי בבחינות הקבלה ומגדילים את סיכויי קבלתם לחוגים המבוקשים.

 

תכנית הלימודים במכינה

 

המכינה לעיצוב בקונספט מורכבת משלושה סמסטרים והיא מכינה את המשתתפים לקבלה לתחומי הלימוד הבאים: אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב אופנה, טקסטיל, עיצוב תעשייתי או עיצוב מוצר, תקשורת חזותית, אנימציה, צורפות ותכשיטנות, אמנות וצילום.

 

בסמסטר א', הנפרש על פני 12 מפגשים של 7 שעות אקדמיות, עורכים התלמידים היכרות עם עולם העיצוב, ובוחרים את תחום העיצוב הנכון ביותר בעבורם. בין היתר נפגשים התלמידים עם נושאי הלימוד הבאים: לימודי רישום מהבסיס, טכניקות מיוחדות לציור, היכרות עם דמויות בעולם האדריכלות, מידע על לימודי עיצוב לתואר.

 

בתום הסמסטר הראשון מתקיימת פגישה אישית עם מנחה בכיר, המסייע לתלמיד לבחור את תחום העיצוב הנכון ביותר בעבורו וכן את מוסד הלימודים. פגישה זו כוללת סקירה של ההישגים בסמסטר, ניתוח היכולות והשאיפות, ייעוץ כללי בנוגע לתיק העבודות, קביעת יעדים ומועדים למפגשים אישיים עם המורים ולהגשת פרויקטים.

 

בסמסטר ב' מושם דגש על תחום ההתמחות ועל גיבוש תיק העבודות. מטרת המפגשים היא להעמיק את הידע בתחום העיצוב הנבחר, להבין את מהות המקצוע ולהכיר את הכלים והז'רגון השייכים לו. במקביל, מתקיימות פגישות אישיות שמטרתן לסייע ביצירת תיק עבודות אישי הכולל בין 5 ל-8 עבודות המייצגות את המועמד כראוי. בנוסף, המפגשים בסמסטר משלבים עבודה אישית לפיתוח המיומנויות הדרושות להתמודדות עם בחינות הכניסה באקדמיות לעיצוב. סמסטר זה נפרש על פני 3 מפגשים.

 

בסמסטר ג' ניתנת לסטודנטים הכנה ייחודית למערך שלבי ומבחני הקבלה, הכוללת:

 

  • רישום סביבתי ורישום טבע
  • הכנות למבחנים באדריכלות
  • תרגול למבחנים הפסיכוטכניים
  • תרגול והכנות למבחנים בעיצוב
  • ביקורים בגלריות, במוזיאונים או בפרויקטים    
  • הרצאות אורח
  • סדנאות העשרה
  • מרתונים של רישום מודל
  • תרגול אישי לקראת ראיונות    
  • ועוד

 

 לסיכום

 

המכינה לעיצוב במכללת קונספט מספקת הכנה מיטבית ומקצועית ללימודי עיצוב במוסדות הלימוד בארץ ובעולם. מכינה זו כבר רשמה לזכותה הצלחות רבות בתחום, ואחוז גדול מבוגריה הצליחו להתקבל למוסדות לימוד מובילים ויוקרתיים כבצלאל, שנקר, המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), אוניברסיטת תל אביב, הטכניון וויצ"ו חיפה.
 

למידע נוסף לחצו: קונספט המכללה לעיצוב


עוד מסלולי לימוד - מכללת קונספט לעיצוב: 

חוות דעת של סטודנטים: מכינה לעיצוב ואדריכלות - קונספט (3 חוות דעת)
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע: 4.3 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, מכינה לעיצוב ואדריכלות - קונספט, 01/03/2018

דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
סיימתי בקונספט מכינה לעיצוב ואני רוצה לפרגן לצוות המכללה, למורים ובעיקר ליפעת שעשו עם כולנו עבודה אישית מעולה, המכינה בנויה בצורה טובה ויש הרבה יחס אישי שמאוד צריך לפני הבחינות.תודה מכל הלב על שהגשמתם את חלומי להתקבל לעיצוב פנים!

על הקמפוס
צוות מקסים, אווירה ביתית, אכפת לכולם ממך ועושים הכל כדי שתצליח.
, מכינה לעיצוב ואדריכלות - קונספט, 06/11/2017

דירוג: 3/5 
ענבל, מכינה לעיצוב ואדריכלות - קונספט
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת במכללת קונספט שהיא מכללה קטנה ובעלת כיתות קטנות

על הקמפוס
מכללת קונספט היא מכללה קטנה שבה לומדים עיצוב מכללה עם יחס מדהים כיתות קטנות שכך יוצא מצב שכל תמיד מקבל את היחס המגיע לו והעזרה.

    עוד חוות דעת

פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English