מכינה לעיצוב ואדריכלות במכללת קונספט

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכינה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכינה לעיצוב ואדריכלות - קונספט.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 
מכינה ללימודי עיצוב ואדריכלות במכללת קונספט

 

להגדיל את סיכויי הקבלה

 

כידוע, הקבלה למסלולי הלימוד לתואר ראשון בתחומי העיצוב השונים איננה פשוטה, וההתמודדות של כל מועמד היא אל מול מאות מועמדים. הנתונים מראים כי לפקולטות נחשקות אלה מתקבלים רק כ-10% מן המועמדים, והמשמעות היא שמתוך כל 10 מועמדים – מתקבל למעשה רק מועמד אחד.

 

תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות כרוך במעבר של מספר שלבים, והתמודדות זו מציבה אתגר רב בפני המועמדים שחושקים לרכוש השכלה מקצועית בתחום. לפיכך, הדרך להגדלת סיכויי הקבלה למסלולים אלה ולקבלת הכנה ראויה ומיטבית לשרוד בהם, היא באמצעות לימודים במכינה מקצועית לעיצוב ואדריכלות.

 

על המכינה במכללת קונספט

 

המכינה ללימודי עיצוב ואדריכלות במכללת קונספט נחשבת לאחת המכינות המנוסות והוותיקות בתחום; הלימודים במכינה מבוססים על מודל לימוד ייחודי ומקצועי המספק ללומדים הכנה מיטבית ללימודים אקדמיים בתחום ולהגדלת סיכויי קבלתם למסלולים אלה. במכינה ללימודי עיצוב יוצרים התלמידים תיק עבודות מרשים, מתכוננים לבחינות ולריאיונות, ובכך מייצרים לעצמם יתרון משמעותי בבחינות הקבלה ומגדילים את סיכויי קבלתם לחוגים המבוקשים.

 

תכנית הלימודים במכינה

 

המכינה לעיצוב בקונספט מורכבת משלושה סמסטרים והיא מכינה את המשתתפים לקבלה לתחומי הלימוד הבאים: אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב אופנה, טקסטיל, עיצוב תעשייתי או עיצוב מוצר, תקשורת חזותית, אנימציה, צורפות ותכשיטנות, אמנות וצילום.

 

בסמסטר א', הנפרש על פני 12 מפגשים של 7 שעות אקדמיות, עורכים התלמידים היכרות עם עולם העיצוב, ובוחרים את תחום העיצוב הנכון ביותר בעבורם. בין היתר נפגשים התלמידים עם נושאי הלימוד הבאים: לימודי רישום מהבסיס, טכניקות מיוחדות לציור, היכרות עם דמויות בעולם האדריכלות, מידע על לימודי עיצוב לתואר.

 

בתום הסמסטר הראשון מתקיימת פגישה אישית עם מנחה בכיר, המסייע לתלמיד לבחור את תחום העיצוב הנכון ביותר בעבורו וכן את מוסד הלימודים. פגישה זו כוללת סקירה של ההישגים בסמסטר, ניתוח היכולות והשאיפות, ייעוץ כללי בנוגע לתיק העבודות, קביעת יעדים ומועדים למפגשים אישיים עם המורים ולהגשת פרויקטים.

 

בסמסטר ב' מושם דגש על תחום ההתמחות ועל גיבוש תיק העבודות. מטרת המפגשים היא להעמיק את הידע בתחום העיצוב הנבחר, להבין את מהות המקצוע ולהכיר את הכלים והז'רגון השייכים לו. במקביל, מתקיימות פגישות אישיות שמטרתן לסייע ביצירת תיק עבודות אישי הכולל בין 5 ל-8 עבודות המייצגות את המועמד כראוי. בנוסף, המפגשים בסמסטר משלבים עבודה אישית לפיתוח המיומנויות הדרושות להתמודדות עם בחינות הכניסה באקדמיות לעיצוב. סמסטר זה נפרש על פני 3 מפגשים.

 

בסמסטר ג' ניתנת לסטודנטים הכנה ייחודית למערך שלבי ומבחני הקבלה, הכוללת:

 

  • רישום סביבתי ורישום טבע
  • הכנות למבחנים באדריכלות
  • תרגול למבחנים הפסיכוטכניים
  • תרגול והכנות למבחנים בעיצוב
  • ביקורים בגלריות, במוזיאונים או בפרויקטים    
  • הרצאות אורח
  • סדנאות העשרה
  • מרתונים של רישום מודל
  • תרגול אישי לקראת ראיונות    
  • ועוד

 

 לסיכום

 

המכינה לעיצוב במכללת קונספט מספקת הכנה מיטבית ומקצועית ללימודי עיצוב במוסדות הלימוד בארץ ובעולם. מכינה זו כבר רשמה לזכותה הצלחות רבות בתחום, ואחוז גדול מבוגריה הצליחו להתקבל למוסדות לימוד מובילים ויוקרתיים כבצלאל, שנקר, המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), אוניברסיטת תל אביב, הטכניון וויצ"ו חיפה.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: קונספט המכללה לעיצוב

פורום לימודי עיצוב
עלויות לימודים קורס גרפיקה
הדס
ללא תגובה
היכן לומדים אדריכלות ועיצוב פנים?
מרוות
ללא תגובה
לימודי עיצוב אופנה לגילאי 40 פלוס
איה
1 תגובות
מחיר לימודי עיצוב פנים והום סטיילינג
סגולה לוי
1 תגובות
קורס לימודי גרפיקה באזור אשקלון
שובל אמסלם
1 תגובות
קורס עיצוב ריינו באזור הבורסה רמת גן
חיים חובל
1 תגובות
מקומות מומלצים ללימודי עיצוב גרפי
לינוי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp