מכינה ללימודי עיצוב במכון הטכנולוגי HIT

שירות אישי - צור קשר

HIT חולון - לימודי תעודה
HIT חולון - לימודי תעודה
HIT חולון - לימודי תעודה
HIT חולון - לימודי תעודה

אהבת? שתף ב:

מכינה ללימודי עיצוב במכון הטכנולוגי חולון HIT - בית הספר ללימודי תעודה

 

כלים בדרך ללימודי העיצוב

 

HIT- המכון הטכנולוגי חולון הוקם בשנת 1969 והפך למוסד לימודים אקדמאי ועצמאי בשנת 1999. כיון מוסמך המכון על ידי מוסד המועצה להשכלה גבוהה ומתמחה בעיקר בהוראת הטכנולוגיה, ההנדסה, המדעים והעיצוב. המכון הטכנולוגי הינו מוביל בתחומו ומאפשר תוכניות ייחודיות הכוללות הקניית ידע תיאורטי ויישומי לצד ראייה רב-תחומית ומתקדמת. בתום הלימודים, בוגרי HIT משתלבים היטב במגוון משרות בכירות בתעשיות ההיי טק והטכנולוגיה, ומפתחים את התעשייה והכלכלה הישראלית.

 

קצת על המכינה לעיצוב של HIT

 

הלימודים במכינה לעיצוב של HIT- המכון הטכנולוגי חולון מקנים למשתתפים כלים יסודיים וראשוניים בעיצוב, לצד רקע חיוני אודות הקורסים הנלמדים במוסדות האקדמיים. מטרתה העיקרית של המכינה היא להקנות לסטודנטים-לעתיד בסיס רלוונטי לעיסוק בתחומי העיצוב. הלימודים מכירים לסטודנטים את הרגלי החשיבה הייחודיים של המעצבים, את שפות העיצוב, את החומרים והמרכיבים הנחוצים לכל אחד מתחומי העיצוב וכמו כן מסייעים בפיתוח סגנון ויצירתיות אישית.

 

קהל יעד

 

מכינה לעיצוב מיועדת לסטודנטים אשר מעוניינים לקבל ידע וכלים עיצוביים, ללמוד דרכים לפתח את יכולותיהם בנושאים מגוונים מעולם העיצוב ולהכין את עצמם לקראת הלימודים הגבוהים בבתי הספר לעיצוב בארץ.

 

מה לומדים?

 

הלימודים במכינה מבוססים ברובם על לימודים מעשיים ותרגול ביתי רב, אשר מלווה בביקורות כיתתיות ומשוב על עבודות. כמו כן, הלימודים כוללים גם מצגות בנושאים מעניינים והרצאות פרונטאליות. חשוב לציין כי בוגרי המכינה יכולים להרכיב לעצמם תיק עבודות חיוני מן התרגילים המעשיים עליהם הם עובדים במשך המכינה. תיק עבודות זה יכול להוות דלת כניסה ללימודים גבוהים בתחום העיצוב.

 

במסגרת המכינה יקבלו המשתתפים ידע רב אודות המרכיבים השונים של עולם העיצוב, כגון: הגורמים המשפיעים על יכולת היצירה, קומפוזיציה דו ממדית, קומפוזיציה תלת ממדית, תורת הצבע, צבע ורישום, רישום של רעיון, רישום של אובייקט אישי, רישום של גוף, הפשטה, שימוש נכון באובייקטים, בניית מודלים, חומרים כלים וטכניקות עבודה, צילום וכדומה.

 

מתכונת הלימוד

 

המכינה לעיצוב ב - HIT מתפרשת על פני כחמישה חודשים וכוללת כ - 120 שעות אקדמיות, המחולקות ל - 30 שיעורים. אלה נערכים אחת לשבוע, בשעות הערב. התלמידים משתתפים בעבודה מעשית מרובה בסדנאות וכן משתתפים בסיורים בתערוכות ובמוזיאונים. הסדנאות בהן משתתפים התלמידים כוללות: צילום, בניית מודלים, איור, התנסות בחומר, רישום, הדפס, עבודה בנייר ועיצוב אריזות.

 

תנאי קבלה

 

למכינה לקראת לימודי עיצוב יתקבלו מועמדים אשר מעוניינים להכין את עצמם ללימודים אקדמיים בתחום העיצוב או מועמדים שלא עומדים בתנאי הקבלה למוסדות ההשכלה הגבוהים בתחום זה ומעוניינים לשפר את סיכויי קבלתם. הלימודים מתאימים הן לבעלי רקע בעיצוב והן למועמדים הנחשפים לעולם העיצוב בפעם הראשונה.

 

 

סגל המרצים

 

סגל המרצים של המכינה לעיצוב ב- HIT- המכון הטכנולוגי חולון כוללים מדריכים בכירים ומיומנים מהפקולטה ומרצים בעלי ידע רב בנושאים שונים מעולם העיצוב. ביניהם ניתן למצוא מעצבים גרפיים, אמנים פלסטיים, ציירים, מעצבים תעשייתיים, מעצבים סביבתיים, מאיירים ומעצבי פנים.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

בוגרי המכינה לעיצוב אשר סיימו את חובותיהם בהצלחה ועמדו בכל הדרישות, יקבלו תעודה מטעם בית הספר ללימודי תעודה של HIT- המכון הטכנולוגי חולון. תעודה זו עשויה לשפר פלאים את סיכויי קבלתם ללימודים גבוהים בתחומי העיצוב ולהכין אותם ללימודים אקדמיים במוסדות ההשכלה הגבוהה בארץ.

עוד מסלולי לימוד - HIT חולון - לימודי תעודה

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם