רוצה פרטים על מכינה לחינוך?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מכינה לחינוך

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מכינה לחינוך? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכינה לחינוך

 

"תיקון העולם משמעו תיקון החינוך" יאנוש קורצ'אק. על חשיבותו של תפקיד החינוך בחברה אין צורך להרבות במילים. מטרתו של החינוך הוא לעצב את הדור הצעיר, דור העתיד. מעבר לחומרי הלימוד וההוראה, תפקידו של המחנך הוא להטמיע ערכים של שיוויון, צדק, דמוקרטיה, סבלנות ומעורבות חברתית, ערכים שיעצבו את הצעירים כאזרחים בוגרים במדינת ישראל. לעיתים רבות המחנך נתקל בקשיים והתמודדויות לא פשוטות, אולם, המתמידים זוכים בעשייה מאתגרת ומספקת.

 

לימודי מכינה לתחום החינוך יאפשרו לכם להתקבל למסלול לימודי חינוך לתואר ראשון. אם ציוני הבגרויות שלכם או ציוני הפסיכומטרי אינם מספיקים על מנת להתקבל לתוכנית, לימודי המכינה לחינוך (וכמובן, סיום הלימודים במכינה בהצלחה) יאפשרו לכם לשפר את נתוני הקבלה שלכם.

 

תנאי קבלה

 

קיימים המון מוסדות לימוד אקדמים המציעים לימודי תואר ראשון בחינוך, חלק מהמוסדות הללו מציעים מכינה לחינוך. אם אתם יודעים באיזה מוסד הייתם מעוניינים ללמוד רצוי שתבצעו את לימודי המכינה במוסד הרצוי. במידה והמוסד הנבחר אינו מציע תוכנית זו, בדקו מול המוסד היכן מומלץ ללמוד.

 

מכיוון שמדובר בתחום לימודים מבוקש, הנלמד במוסדות אקדמיים רבים, תנאי הקבלה למכינה בחינוך משתנים ממוסד למוסד. רוב המוסדות דורשים תעודת בגרות מלאה או חלקית. לעיתים המוסד דורש בחינת מימד, שהיא בחינה הנערכת על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה (המרכז אחראי גם על הבחינה הפסיכומטרית). אם ברשותכם ציון בבחינה הפסיכומטרית אין צורך בבחינת המימד. מועמדים הנרשמים ללימודי מכינה יוכלו להרשם לבחינת הממד, שציונו תקף לחמש שנים.

 

 

מלגות

 

מוסדות רבים מציעים מלגות לתוכנית ללימודי מכינה בחינוך. המלגות ניתנות על ידי הקרן לקליטת חיילים משוחררים ומשרד החינוך בהתאם לקריטריונים השונים. ועדת המלגות של משרד החינוך והקרן לקליטת חיילים משוחררים, דנה בכל סטודנט אשר הגיש בקשה לסיוע, לצורך קביעת זכאותו למלגה. הוועדה מעניקה פטור חלקי (25%) או מלא משכ"ל. גובה המלגות נקבע על פי מצבו הסוציו-אקונימי של המועמד למלגה. לרוב הזכאות למלגות מותנית במינימום לימודי הקיף של 22 שעות סמסטריאליות, ו80% לפחות נוכחות בשיעורים.

 

 

נושאי הלימוד

 

מטרתה של התוכנית ללימודי מכינה לחינוך היא להכין את המועמדים ללמודים אקדמיים בחינוך. תוכנית הלימודים כוללת לימודי יסוד כגון: ידע בסיסי בתחומי המתמטיקה, ההיסטוריה, תנ"ך, ספרות, מדעי החברה, לשון, אזרחות וכדומה. לצד לימודים אלו, הסטודנטים ירכשו ידע בסיסי בחינוך, ידע שיאפשר להם להשתלב בלימודים האקדמים בחינוך. בין נושאי הלימוד השונים נלמדות שיטות הוראה שונות, סוגיות בחינוך, חינוך לגיל הרך, חינוך בבתי הספר העל יסודיים, שילוב של טכנולוגיה והוראה וכדומה.

 

 

היכן ניתן ללמוד מכינה בחינוך

 

  • המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי - המכללה ממוקמת בבאר שבע ומטרתה להכשיר ולפתח מורים מקצועיים. המכינה במכללת קיי פועלת בחסות הקרן לקליטת חיילים משוחררים של משרד הביטחון בשיתוף עם המכללה.

 

  • המכללה האקדמית אחוה - המכינה הקדם אקדמית המכללה האקדמית אחוה מציעה מספר רב של תכניות להשלמת בגרויות ושיפור בגרויות ומסלולי מכינה ייעודית, שכוללים גם מכינה לחינוך שהיקפה שני סמסטרים.

 

  • מכללת לוינסקי לחינוך - המכינה הקדם אקדמית של מכללת לוינסקי הוקמה בחסות משרד החינוך והקרן לקליטת חיילים משוחררים.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מכינה לחינוך?

רוצה לדעת יותר על מכינה לחינוך?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד מכינה לחינוך

חוות דעת של סטודנטים: מכינה לחינוך

התקבלו 6 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp