מכינות קדם אקדמיות בקריה האקדמית אונו

שירות אישי - צור קשר
מכינות קדם אקדמיות בקריה האקדמית אונו

מכינות קדם אקדמיות בקריה האקדמית אונו

עוזרים לכם להתקבל

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי תואר ראשון, ואין ברשותכם תעודת בגרות מלאה או שהציונים שלכם אינם עומדים בדרישות של חוג מסוים, הקריה האקדמית אונו מציעה מספר מסלולים ללימודי מכינה. מסלולי המכינה מיועדים לבני שלושים ומעלה שאין ברשותם תעודת בגרות, או למועמדים למקצועות הבריאות במכללה, שאינם עומדים ברף הקבלה המבוקש.

המכינה הקדם אקדמית
מאפשרת למשתתפים בה להגדיל את סיכויי הקבלה שלהם לתכניות לימוד נחשקות, ומציעה הכנה טובה לקראת הלימודים באקדמיה. במסגרתה הסטודנטים מפתחים שיטות חשיבה ומחזקים את ההבנה במקצועות בסיס כאנגלית, מדעים ומתמטיקה. המכינה בקריה האקדמית אונו מתקיימת בקבוצות קטנות ובאווירה תומכת, והיא מציעה לבוגריה ליווי אקדמי אישי במהלך לימודי התואר.

אפשרויות הלימוד

מכינת 30 פלוס לחסרי תעודת בגרות

מסלול המכינה הזה מתאים למועמדים בני 30 ומעלה, המעוניינים להשתלב במסלול למשפטים או ללימודי מנהל עסקים במכללה, ואין ברשותם תעודת בגרות. ההכשרה מתפרשת על פני 13 שבועות במהלך סמסטר אחד. מפגשים נערכים פעמיים במהלך השבוע, בשעות הערב.

 

תנאי קבלה


על מנת להתקבל למכינת 30+, המועמדים צריכים לעמוד בהצלחה במבחני מיון פנימיים ולעבור ראיון אישי, בו עליהם להציג קורות חיים עדכניים והמלצות מקצועיות שמעידות על רקע תעסוקתי.

 

קורסים

 

 • מחשבת ישראל
 • מדע וטכנולוגיה
 • אנגלית אקדמית
 • מקורות המשפט
 • אוריינות אקדמית
 • אשנב למתמטיקה    

 

לאחר המכינה

 

כדי לסיים בהצלחה את המכינה, המועמדים צריכים להציג ציון של 75 ומעלה בבחינה הסופית בכל אחד מן הקורסים שנערכים במסלול. לאחר תום המכינה, הבוגרים יכולים להמשיך לתואר ראשון במסלול המבוקש כסטודנטים מן המניין.


מכינה למקצועות הבריאות

המכינה למקצועות הבריאות מתאימה למועמדים שאין ברשותם הציון הנדרש בפסיכומטרי או בבגרויות, המעוניינים להתקבל לחוגים הבאים: ריפוי בעיסוק, הפרעות בתקשורת ופיזיותרפיה. 

 

במהלך הלימודים הסטודנטים משתתפים בקורסי הליבה של השנה הראשונה במקצועות הבריאות, הם מפתחים כישורי תקשורת ומיומנויות קליניות לאבחון, מכירים את האנטומיה של גוף האדם ועוסקים במקצועות הכימיה, הפיזיקה והאנגלית המדעית. המכינה נמשכת כחודש וחצי (שמונה שבועות), וכוללת שלושה מפגשים שבועיים הנערכים החל משעות הבוקר ועד אחרי הצהריים.

 

קורסים

 

 • אנגלית אקדמית
 • ביולוגיה של התא
 • אנטומיה של האדם
 • מדעים מדויקים - פיזיקה
 • מונחים מקצועיים רמה B    


תנאי קבלה


למכינה זו מתקבלים מועמדים שלהם תעודת בגרות מלאה. כחלק מתנאי הקבלה עליהם לעבור גם יום מיון והערכה ולהציג קורות חיים עדכניים המעידים על ניסיון מקצועי. מטרתו של יום המיון הוא לאבחן את כשירותם של המועמדים להיות מטפלים ואת רמת ההתאמה שלהם למסלולי הלימוד של המכללה. במהלכו, נערכים ראיונות אישיים עם סגל הפקולטה וסימולציות המדמות מצבים טיפוליים שונים. לאחר תום ההערכה נבחרים כ - 60 מועמדים מתאימים ללמוד במכינה.


לאחר תום המכינה


מבין המשתתפים שמסיימים בהצלחה את המכינה, מתקבלים עשרת התלמידים שלהם ההישגים הגבוהים ביותר, והם יכולים להמשיך כסטודנטים מן המניין במסלולי הלימוד בקריה האקדמית אונו. חמישה מתוכם מתקבלים ללימודי קלינאות תקשורת וחמשת האחרים ללימודי ריפוי בעיסוק.

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו
חוות דעת של סטודנטים על מכינה - הקריה האקדמית אונו
התקבלו 4 דירוגיםבציון ממוצע: 3.8 מתוך 5

הקריה האקדמית אונו
23/11/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

כרגע, הכול לשביעות רצוני

הקריה האקדמית אונו
29/10/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

פשוט ביזיון. ההנהלה עושה מה שהיא רוצה ורק רוצה לסחוט כסף מתלמידים הראש מכינה - אילן - פשוט חושב שאנ קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp