מכינה קדם אקדמית במכללת אמונה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכינה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת אמונה - מכינה קדם אקדמית.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכינה קדם אקדמית במכללת אמונה

 

קצת על מכללת אמונה...

 

מכללת אמונה מתפקדת כיום כמוסד אקדמי ייחודי, מדובר במכללה אקדמית - דתית אשר מטרתה היא הכשרת מורות יצירתיות בתחומי האומנות הפלסטי, העיצוב הגרפי והתיאטרון.

 

מה זה מכינה?

 

מכינה היא מסגרת ללימוד או להשלמת הבגרויות בכדי להתקבל ללימודים אקדמיים. מרבית המכינות פונות לכל המעוניינים. בלימודי המכינה הקדם אקדמית עוברים התלמידים הכנה לבגרות במקצועות שונים, בהתאם לצרכי התלמידים ובהתאם למידע העדכני ביותר בתחום הלימוד.

 

במכינות הקדם אקדמיות מלמדים מורים מן השורה הראשונה, הבקיאים בחומר הלימוד המעודכן והרלוונטי ביותר לאותה שנת לימוד. לרוב, לימודי המכינות יתבצעו בשעות אחר הצהריים ויאפשרו לתלמידים לעבוד או לשרת בצבא במהלך שעות היום. המכינות של מכללת אמונה פונות לבנות בלבד ומתנהלות בפיקוח של האגודה לקידום החינוך, משרד החינוך ומשרד הביטחון.

 

מי יכול ללמוד במכינות?

 

במרבית המקרים, תלמידי המכינות הקדם אקדמיות של מכללת אמונה הינם צעירים אשר אין בידם תעודת בגרות מלאה, או צעירים אשר מעוניינים לשפר את ציוניהם בכדי להגדיל את סיכויי הקבלה שלהם ולעמוד בתנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון.

 

מסלולי הלימוד שמציעה מכללת אמונה:

 

 • מסלול חד"ש:

  מסלול זה מיועד לתלמידות אשר חסרות להן עד 14יחידות לימוד, בין אם מדובר בלימודי השלמה לבגרות ובין אם מדובר בשיפור הציונים. לימודי המכינה אורכים שנה אקדמית אחת ולכל הפחות 22 שעות שבועיות. תנאי קבלה למסלול זה מורכבים מציון פסיכומטרי 250 ומעלה וראיון אישי מטעם מכללת אמונה. ישנה אפשרות לקבלת מלגות מטעם מכללת אמונה או גופים חיצוניים.

 

 • מסלול דו"ש

  מסלול זה אורך שנתיים אקדמיות ומיועד לתלמידות אשר חסרות להן 18-21 יחידות לימוד, בין אם מדובר בלימודי השלמה לבגרות ובין אם מדובר בשיפור הציונים. תנאי הקבלה למסלול זה מורכבים מהצגת ציון פסיכומטרי 350 ומעלה. ניתנת אפשרות לקבלת מלגת לימודים ומלגת קיום, לתלמידות התאימות.
   
 • מסלול מדורג

  מסלול זה נמשך שני סמסטרים, 22 שעות שבועיות ומעלה ומיועד לתלמידות אשר חסרות להן 7 יחידות לימוד או פחות, להשלמה או לשיפור הציון. הקבלה למסלול מחייבת מעבר ראיון אישי במכללה.

 

 • מסלול פרויקט השרה

  מסלול זה מיועד לתלמידות אשר חסר להן מקצוע לימוד אחד בלבד ונמשך שני סמסטרים. קבלה למסלול זה מותנית במעבר ראיון אישי והצגת אישור זכאות ללמוד בפרויקט השרה מטעם משרד החינוך.

 

 • מסלול יעודי

  מסלול יעודי נמשך 9 חודשים (32 שעות שבועיות) ומיועד לסטודנטיות אשר מעוניינות להמשיך את לימודיהם האקדמיים במכללות להכשרת עו"ה, כגון: אפרתא , לפשיץ, בית וגן, ג. וושינגטון, מכללת אמונה ועוד. במסלול זה נלמדים מקצועות כמו: מתמטיקה, אנגלית, שימושי מחשב, יהדות, אוריינות אקדמית ועוד. הקבלה למסלול מותנית במעבר ראיון אישי והצגת ציון 400 ומעלה בפסיכומטרי.

  *בתום לימודי המכינה, מקבלות הבוגרות תעודת סיום אשר מוכרת על ידי משרד החינוך. לתעודה ערך זהה לתעודת בגרות.
   

תנאי הקבלה

 

למכינות הקדם אקדמיות המוצעות על ידי מכללת אמונה יתקבלו מועמדים אשר עברו ראיון אישי מטעם המכללה ויציגו ציון פסיכומטרי עובר, בהתאם למסלול הלימודים הנבחר.

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים במכינות הקדם אקדמיות של מכללת אמונה משתנה בהתאם למסלול הלימודים הנבחר. המכינות אורכות בין שנה- שנתיים של לימודים אקדמיים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אמונה - המכללה להוראת אמנות | לימודי הוראה | מכללה לבנות

ssssssssss

פורום מכינה קדם אקדמית / מכינות

קבלה למכינה ולתואר בקלינאות תקשורת
הלן
1 תגובות
מכינת משפטים באוניברסיטת תל אביב
נעמי
1 תגובות
מכינה למדעי המחשב באוניברסיטה
מנואל
1 תגובות
קיימת מכינה ללימודי פיזיותרפיה?
גל
1 תגובות
תנאי קבלה למכינה בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
קטנןב אפרים
1 תגובות
מכינה למי שאין בידיו בגרות מלאה
דיאנה קאסם
1 תגובות
קבלה למכינת הנדסת תוכנה
קבלה למכינת הנדסת תוכנה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,221 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן950 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp