רוצה פרטים על מכונאות אופניים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס טכנאי אופניים - רוצה לפתוח עסק לאופניים?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מכונאות אופניים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מכונאי אופניים - הכן רכבך למרתון
 
רכיבה חלקה ובטוחה
 
ענף הרכיבה על אופניים הפך בעשור האחרון לספורט נפוץ, ולתחביב שאנשים רבים משקיעים בו זמן, מרץ, ומשאבים כלכליים. בהתאם, גם האופניים הנראים כיום במקומותינו אינם זהים עוד לאלה שהיו עד לפני שנים לא רבות; לרוב הם משוכללים יותר, והם דורשים הבנה והיכרות מצד התחזוקה והתפעול שלהם – וכמובן, מצד תיקון התקלות.
 
על הלימודים
 
הקורסים השונים המתקיימים בתחום זה, מכשירים את הלומדים בו להיכרות מעמיקה עם חלקי האופניים השונים בסוגים השונים הקיימים כיום בשוק, וזאת לצורך תיקון תקלות ואפשרות לשמש "מכנופן" מקצועי ומוסמך.
 
תכני הלימוד
 
במסלולים השונים לומדים הסטודנטים להכיר את התחום על ההיסטוריה שלו והיבטיו השונים, לומדים על אודות חלקי האופניים ומרכיביהם, וכן מכירים את החברות המובילות בענף, ואת הציוד והמכשור המקצועי המשמשים לביצוע התיקונים. בנוסף, הם לומדים פרקים בתורת האלומיניום, לומדים על מערכות השלדה ועל חלקי השלדה, מוכשרים בפירוק והרכבה של גלגלים ובלמים, בכיוון מערכת ההילוכים, ועוד.
 
כמו כן, במהלך הקורס, הסטודנטים לומדים לאתר ולתקן תקלות מסוגים שונים, לומדים כיצד לבצע את תחזוקת כלי רכב אלו בעונות השנה השונות או לקראת תחרויות או מסעות ארוכים. בחלק ממסלולי הלימוד אף לומדים כיצד לנהל מוסך תיקונים, וכן שיטות מכירה, יזמות וניהול עסק בתחום.
 
מתכונת הלימוד
 
הלימודים בקורסים אלה מלווים בהדגמות מעשיות לכל אחד מן החומרים התיאורטיים הנלמדים בהם, ואף בהרצאות של אורחים מומחים בכל אחד מן התחומים. כמו כן, הסטודנטים עצמם מתנסים בעבודה המעשית, הכוללת פירוק האופניים והרכבתם, תיקון החלקים השונים, תרגול של תחזוקה, אמצעים לשדרוג, וכדומה. בחלק מן הקורסים אף נערכים סיורים במקומות רלוונטיים, והסטודנטים נדרשים להגיש עבודת סיכום מעשית.
 
נושאי הלימוד
 
בתכניות הלימוד השונות נסקרים נושאים מגוונים, וביניהם:
 
 • כלים שיווקיים ועסקיים
 • סוגי צירים
 • היכרות עם חלקי האופניים
 • יישור גלגלים
 • סוגי מערכות הילוכים וכיוונן
 • שרשת והנעה
 • בחירת חלקים ובניית גלגלים
 • טיפול בתקרים
 • מערכות הבלמים וסוגי בלמים
 • ועוד
 • גלגלים, נאבות, צירים – כולל פירוק והחלפה
 
 
מוסדות לימוד אפשריים
 
 • המרכז הישראלי למכונאות האופניים – במרכז מתקיים קורס "מכונאי אופניים מוסמך"; הקורס מתקיים פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים והערב, והוא נלמד בהיקף של 100 שעות לימוד אקדמיות. הלימודים מתקיימים בכפר נטר. בנוסף, במרכז זה מציעים גם מגוון של קורסים קצרים יותר (9 עד 15 שעות) ושל סדנאות ממוקדות במגוון היבטים בתחום, ובמכונאות האופניים בפרט.
 
קהל היעד ותנאי הקבלה
 
קורסים אלה מיועדים בעיקר לאנשים בעלי אהבה רבה לתחום האופניים והרכיבה, וכן למי שמבקש לעצמו מקצוע בתחום שהולך ומתפתח מאוד כיום, ולמי שיכול לראות את עצמו עוסק בטכנאות. בהתאם, ברוב הקורסים לא נדרשים כל תנאי קבלה, למעט היכרות בסיסית עם כלי הרכב.
 
לסיכום
 
בתום הלימודים בקורס זה, יכולים בוגריו להשתלב בעבודה כמכונאים מוסמכים במוסכי אופניים ובחנויות מקומיות, כ"מכונאי הבית" של אגודות או של קבוצות העוסקות בתחום באופן מקצועי ותחרותי, וכדומה. בנוסף, הם יוכלו לפתוח עסק עצמאי בתחום, ולנהל מוסך תיקונים מקצועי.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מכונאות אופניים?

רוצה לדעת יותר על מכונאות אופניים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס רכב

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 3.5 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp