מכון סרוונטס

רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכון סרוונטס.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


מכון סרוונטס

 

מכון סרוונטס הוא מוסד לימודי שהוקם בשנת-1991 על ידי ממשלת ספרד מתוך כוונה לקדם את השפה הספרדית ולהפיץ את תרבות ספרד ואמריקה הלטינית ברחבי העולם. הסניף המרכזי של המכון ממוקם במדריד והוא פעיל ב-4 יבשות וכולל למעלה מ-60 שלוחות.

 

בין שלוחותיו הרבות, פועל גם מכון סרוונטס בתל אביב, אשר הוקם בשנת 1998 במטרה לאפשר לציבור הישראלי ללמוד את השפה הספרדית ואת תרבותה של ספרד ואמריקה הלטינית. במרוצת תקופת פעילותו, המכון הרחיב את תחומי פעילותו והוא כיום מקיים שיתופי פעולה עם גופים ישראלים רבים ואף מציע שיעורים ללימוד השפה הספרדית גם בערים אחרות.

 

יתרונות המכון

 

מכון סרוונטס מעמיד לרשות הציבור את הספרייה העשירה ביותר בישראל לחומרים בשפה הספרדית ובכלל זה מגוון רחב ומקורי של ספרים ושל מסמכים בנושא יהדות ספרד. המכון תורם רבות לעולם התרבות בישראל וזאת בזכות הפעילויות הרבות שהוא יוזם הן בשפה הספרדית והן בשפה העברית. המכון מקיים שיתוף פעולה הדוק עם הרשות הלאומית לתרבות הלאדינו, קשר שהוביל לייזום של סדרת הרצאות ושל קורסי שיחה שמתקיימת מדי שנה.

 

בנוסף לכך, מכון סרוונטס אחראי על ארגון הבחינות לקבלת דיפלומה של ספרדית כשפה זרה וכן על הנפקת אישורים ותעודות למשתתפים בקורסים. כמו כן הוא אמון על ארגון הקורסים בשפה הספרדית וכן על הארגון של קורסי ההכשרה למורים של ספרדית. הוא פועל רבות למען ייזום פעילות תמיכה בפעילויות שונות של דוברי ספרדית ולעידוד פעילויות התרבות בשיתוף עם אירגונים אחרים.

 

הפעילות במכון סרוונטס מונחית על ידי אנשי אקדמיה ועל ידי אנשי תרבות וספרות של העולם הספרדי ולצורך קידום מטרותיו בארץ המכון מקיים קשרים ושיתופי פעולה עם מוזיאונים, עם תיאטראות, עם גלריות, עם בתי פרסום ועוד. המכון מציע מקום מפגש למומחים מתחומים שונים והוא מזמין חוקרים וסופרים לדיונים, להרצאות ולסמינרים בנושאי ספרות ובנושאי אמנות, קולנוע והיסטוריה. תוכניות התרבות של המכון כוללות פעילויות העוסקות בתיאטרון, במחול, במוסיקה, בספרות ובאמנות והן פתוחות בפני הקהל הרחב.

 

לימודי ספרדית במכון סרוונטס

 

מכון סרוונטס מציע לציבור הרחב להצטרף לקורסים השונים ללימודי השפה הספרדית. תכניות הלימוד בקורסים השונים מאפשרים לתלמידים ללמוד את השפה באופן מקצועי ויישומי ובנוסף להתוודע אל התרבויות השונות בעולם ההיספני. המדריכים בקורסים הם בעלי ניסיון רב בהוראת השפה הספרדית כשפה זרה. הם התגוררו בארגנטינה, ספרד, מקסיקו וונצואלה ולכן השפה הספרדית שגורה בפיהם ברמת שפת אם.

 

הקורסים ללימוד ספרדית מיועדים לפתח את יכולות הדיבור, הקריאה, הבנת הנקרא והכתיבה של המשתתפים בשפה הספרדית והם מוצעים ברמות לימוד שונות. המיון לרמה המתאימה מאובחנת על ידי הצוות המקצועי בעת ההרשמה למכון ובסיום כל שלב הבוגרים יהיו זכאים לקבל תעודת סיום שמאפשרת להם להתקדם לרמת הלימוד הבאה.

 

הסטודנטים נהנים גם מגישה לספרייה עשירה הכוללת מבחר רחב של חומר ספרותי מספרד ומאמריקה הלטינית, מסרטים המתורגמים לשפה ממגזינים, מעיתונים ממוסיקה ועוד.

 

בנוסף המכון מאפשר לתלמידים להשתתף בפעילויות שונות שמעשירות ומשפרות את השליטה בשפה הספרדית לרבות מפגשים של מספרי סיפורים, מועדון סרטים ואירועים נוספים המאפשרים תרגול השפה גם מחוץ לכותלי הכיתה.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,744 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,252 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין657 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,218 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן