תואר במנהל עסקים וחשבונאות במכון לנדר בירושלים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מנע"ס וחשבונאות - מכון לנדר.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות במכון לנדר

 


 במכללות רבות בישראל ניתן ללמוד מנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות. זהו מסלול מבוקש מאוד בשל התחומים המבוקשים הנלמדים בו ובשל הביקוש הגבוה לאנשי מקצוע איכותיים משני התחומים הללו. גם במכון לנדר מרכז אקדמי ירושלים ניתן ללמוד תואר במסלול מבוקש זה וברמת לימודים גבוהה מאוד.

 

מדוע כדאי ללמוד מנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות דווקא במכון לנדר?

 

מכון לנדר הוא מוסד ישראלי להשכלה גבוהה המורכב ממספר מוסדות לימוד איכותיים - בית הספר למינהל עסקים, בית הספר ללימודי יהדות וכן יחידה ללימודי חוץ. המכון מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה כמוסד המוסמך להעניק תארים ראשונים במנהל עסקים (במספר התמחויות) וכן תואר שני בלימודי יהדות. מדי שנה לומדים במכון למעלה מאלף סטודנטים במסלולים השונים.
 

לימודי חשבונאות ומנהל עסקים הם ללא ספק שילוב מוצלח מאוד. תוכנית הלימודים במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות של המכון, מכשירה את הסטודנטים בצורה מצוינת ומעניקה להם את כל הנדרש על מנת לעסוק בתחום זה. עם סיום הלימודים, יצאו הבוגרים להתמחויות במשרדים שונים כשעמם ידע רב ומקיף. לאחר סיום ההתמחות ומעבר של בחינות מועצת רואי החשבון בהצלחה, יוכלו הבוגרים לעבוד כרואי חשבון במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי.

 

בין התחומים הנלמדים במהלך המסלול - חשבונאות פיננסית וניהולית, תחום הביקורת החשבונאות, תחום המיסוי, תחום ניהול הכספים ועוד. אפשרויות העבודה בתחום זה הן רבות ומגוונות וניתן להשתלב בתחומים רבים עם סיום הלימודים.

כל מי שרוצה לבנות לעצמו קריירה בתחום מרתק זה, מוזמן להירשם ללימודים במכללה זו.

מה לומדים?

במהלך המסלול לומדים הסטודנטים את הקורסים הבסיסיים בתחומי מנהל העסקים והחשבונאות, בנושאים מגוונים כמו לימודי מתמטיקה, כלכלה, סטטיסטיקה, שיווק, חשבונאות, מימון ועוד. בקורסים לומדים הסטודנטים הן על הפן התיאורטי והן על הפן המעשי.

תנאי קבלה

לימודים במכון ניתן להתקבל על סמך ציוני תעודת הבגרות והציון הפסיכומטרי. מומלץ להתייעץ עם נציגי המכללה באשר לסיכויי הקבלה בטרם ההרשמה.

 


סגל המרצים

בין המרצים במסלול זה ניתן למנות את יפעת פלקון שניידר, אבישי פרוינד, ד"ר מוטי צוילינג, ג’פרי פרופ’ קנטור רו"ח חן שאשו, רו"ח משה גדנסקי ועוד. המרצים במכללה זו מגיעים מתחומים רבים בעולם החשבונאות ונחשבים לאיכותיים במיוחד.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכון לנדר הוא על פי קצב ההתקדמות של כל סטודנט בלימודים. תשלום שכר הלימוד הוא על פי היקף הלימודים שכל אחד לומד בשנת הלימודים מסוימת ונקבע למעשה על פי מספר הקורסים ולא על שנת לימודים מלאה. לפרטים נוספים ניתן לפנות למשרדי המכון.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון לנדר מרכז אקדמי ירושלים

עוד מסלולי לימוד - מכון לנדר, מרכז אקדמי ירושלים
פורום לימודי חשבונאות
היכן לומדים לימודי ייעוץ משכנתא?
ישראל מעוז
ללא תגובה
היכן ניתן להירשם לקורס CFO?
שירה זליג
1 תגובות
לימודי ניהול עסקים עם התמחות בחשבונות
חשמונאים 8
1 תגובות
קורס cfo המועבר דרך הזום
נירית
1 תגובות
שכר ממוצא לבוגר לימודי בנקאות
דניאל
1 תגובות
ייעוץ במהלך לימודי חשבונאות וכלכלה
רחל
1 תגובות
האם קורס הנהלת חשבונות 3 מכיל בתוכו גם את לימודי 1 ו 2?
אלונה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp