מכון לנדר - הקמפוס החרדי

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכון לנדר - הקמפוס החרדי.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


הקמפוס החרדי במרכז האקדמי בירושלים מכון לנדר

 

במכון לנדר בירושלים לומדים מידי שנה סטודנטים ממגזרים שונים ללימודי תואר ראשון וללימודי תעודה. מכון לנדר מציע תוכניות לימודים המותאמות לצרכיו של הקהל החרדי ומאפשרות רכישת השכלה גבוהה.

 

מדוע להצטרף למכינה דווקא במרכז האקדמי ירושלים – מכון לנדר?

 

מכון לנדר קיבל הכרה כמוסד להשכלה גבוהה בשנת 2006 ומוסמך להעניק תואר ראשון מנהל עסקים ובלימודי ארץ ישראל וירושלים ותואר שני בלימודי יהדות. במהלך הלימודים הסטודנטים משתתפים בפרויקטים חברתיים שונים ולוקחים חלק בארגונים הזקוקים לסיוע התנדבותי רב.

 

במקביל, המכון רואה חשיבות רבה במצוינות אקדמית ומחקרית ושואף ליצירת תוכניות לימודים ייחודיות ומעניינות. לפיכך, הפך מכון לנדר לאחד המוסדות האקדמיים המבוקשים ביותר בירושלים.

 

המועצה להשכלה גבוהה החליטה לעודד השתלבות בלימודים אקדמיים למגזרי אוכלוסייה שייצוגם בקרב המשכילים נמוך במיוחד כגון המגזר החרדי. לפיכך, מכון לנדר מפעיל קמפוס חרדי המיועד למגזר החרדי ומאפשר לאוכלוסייה זו לרכוש השכלה אקדמאית ולהשתלב בשוק העבודה.

 

הלימודים במסגרת כל התוכניות מתקיימים בהפרדה מלאה בין גברים לנשים ובשעות המותאמות לצרכיהם של הגברים והנשים כאחד. כמו כן, הקמפוס ממוקם במקום מרכזי ביותר ובסמיכות לשכונות החרדיות בירושלים.

 

תוכניות הלימודים המוצעות במסגרת הקמפוס החרדי:

 

 • לימודי מנהל עסקים: תכנית הלימודים פורסת בפני הסטודנט מגוון רחב של תחומים המאפשרים לו לרכוש כלים שיסייעו לו להשתלב בעולם העסקים המודרני.

 

התכנית כוללת בחירה בין 2 מסלולי לימודים:

 

1. מסלול התמחותי: במסלול זה, כל סטודנט בוחר החל משנת הלימודים השנייה אחת מבין ההתמחויות הבאות – א. התמחות במימון; ב. התמחות בניהול; ג. התמחות בשיווק; ד. התמחות בחשבונאות (במסגרת התמחות זו הסטודנטים נדרשים להצטרף למכינה קדם אקדמית).

 

2. מסלול כללי: מסלול זה בנוי מקורסים העוסקים במגוון ההתמחויות המוצעות בבית הספר.

 

תכנית הלימודים מורכבת מקורסים תיאורטיים ומעשיים העוסקים בנושאים רבים כגון אתיקה בעסקים, בהתנהגות ארגונית, מיקרו, מאקרו, שיטות מחקר, מבוא לחקר ביצועים, משפט עסקי, כלכלת ישראל ועוד רבים.

 

 • תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל וירושלים: תוכנית הלימודים היא ייחודית למכון לנדר ומאפשרת ללמוד תואר ראשון מסוגו בארץ. התוכנית מיועדת למעוניינים ללמוד אודות ההיסטוריה, התרבות, הגיאוגרפיה והחברה של ארץ ישראל וירושלים. התכנית נפרסת על פני שלוש שנים במהלכן על כל סטודנט לצבור 120 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר הראשון.

 

התכנית בנויה ממגוון רחב של קורסים העוסקים בקשת רחבה של נושאים. בין הקורסים ניתן לציין את הבאים: מבוא לגיאולוגיה, מבוא לכרטוגרפיה, מבוא לארכיאולוגיה של ארץ ישראל, מבוא לגיאוגרפיה פוליטית, ההיסטוריה של ארץ ישראל, יהודה וסביבות ירושלים, פרקים בתולדות המחקר של ארץ ישראל, תכנון עירוני בין פוליטיקה למינהל בראי התכנון בירושלים, צליינות ותיירות בארץ ישראל, מדינת ישראל הגנה וביטחון, ירושלים בימי הבית השני ועוד רבים ומעניינים. בנוסף, במהלך הלימודים הסטודנטים עורכים סיורים במקומות רבים ברחבי הארץ.

 

 • תואר שני ביהדות: מטרתו של התואר היא להעמיק את הידע וההבנה של תהליכים ופילוסופיות שעיצבו את היהדות. תכנית הלימודים מתמקדת בקשת רחבה של תחומים: מקרא, פרשנותו והוראתו; תורה שבעל פה; היסטוריה של עם ישראל; הגות יהודית; חינוך יהודי. תכנית הלימודים בתואר נפרסת על פני שנתיים במהלכן על כל סטודנט לצבור 42 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר.

 

 • מכינה קדם אקדמית: המכינה מאפשרת למועמדים מן המגזר החרדי להשתלב בלימודים אקדמיים. שעות הלימודים במכינות השונות מותאמות לאוכלוסייה

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון לנדר מרכז אקדמי ירושלים

עוד מסלולי לימוד - מכון לנדר, מרכז אקדמי ירושלים

פורום ייעוץ לימודים

התחלת ההרשמה לייעוץ ארגוני בשנת תשפ
רימא נאטור
ללא תגובה
לימודי ערב לתואר שני בירושלים
מיכל
ללא תגובה
לימודי תואר ראשון רב תחומי
סגוד סכניני
ללא תגובה
לימודים בתחום הטכנולוגיה לתואר ראשון בצפון
בן
ללא תגובה
לימודי מדע פורנזי קרימינלי
גוני
1 תגובות
לימודים בשעות אחר הצהריים לתואר ראשון
ענבר
1 תגובות
האם שכר הלימוד במכללות זהה לזה שבאוניברסיטאות?
אחת
1 תגובות
גובה שכר הלימוד לתואר ראשון
ברנוי
1 תגובות
תואר שני בניהול מלכרים
אורן רמתי
1 תגובות
האם יש מעונות באזור הצפון?
מור
1 תגובות
המשך לימודי תואר שני MA
הלנה חיימן
1 תגובות
התלבטות בין מספר מקצועות
הדר
1 תגובות
מחפשת יעוץ בנושא לימודים
ורד
1 תגובות
תוכנית לימוד לתואר שני בתרבות וקולנוע בשנה הבאה
רות קובץ
1 תגובות
השלמת תואר ראשון אחרי 18 שנה
רוני
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן 927 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר 669 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון 584 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

מלגות חדשות

ימים פתוחים