תואר שני לחינוך גופני במכללה האקדמית בוינגייט

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני בחינוך?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על המכללה האקדמית בוינגייט - תואר שני.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני ולספורט 

 

ישנם לא מעט מכללות בישראל בהן ניתן ללמוד לקראת תואר שני בחינוך, אך אין מכללות רבות בהן ניתן ללמוד לתואר שני בחינוך גופני. תחום זה הפך למבוקש במיוחד בשנים האחרונות, והמוסד האקדמי המוביל בתחום בישראל הוא כמובן המכללה האקדמית בוינגייט. במכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני ולספורט ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון ותואר שני בתחום מרתק זה.

 

מטרת הלימודים

 

מטרת הלימודים לתואר שני בחינוך היא להעמיק את הידע וההשכלה של מורים להוראת חינוך גופני וספורט בכל מערכות החינוך בישראל. התואר מכשיר בין היתר מורים להוראת מדעי התנועה בבתי ספר וכן כוח אדם מקצועי ואיכותי לתפקידי הדרכה, אימון וייעוץ בתחומים המגוונים של מדעי החינוך הגופני.

 

בוגרי התואר יכולים להשתלב עם סיום לימודיהם בבתי ספר, ארגוני הספורט, רשויות מקומיות, כוחות הביטחון ומסגרות פרטיות נוספות. הלימודים לתואר שני מתקיימים בשני מסלולים ומעניקים לבוגרים את התואר מוסמך למדעי החינוך הגופני. ניתן ללמוד במסלול עם עבודת גמר (תזה) או במסלול ללא עבודת גמר. המגמות בהן ניתן ללמוד במכללה זו הן - המגמה למדעי החיים של הפעילות הגופנית והמגמה למדעי ההתנהגות והיבטים פדגוגיים של הפעילות הגופנית. חשוב להדגיש כי לימודי התואר השני אינם מקנים לבוגרים תעודת הוראה בחינוך גופני ואינם כוללים הכשרה מקצועית ראשונית לעבודה בהדרכה או באימון בספורט.

 

 

מה לומדים?

 

הלימודים לתואר השני במכללה זו נמשכים שנתיים (אם אפשרות להארכת הלימודים בשנה נוספת). במגמה למדעי החיים של הפעילות הגופנית ישתתפו הסטודנטים בקורסים בנושאים מגוונים כדוגמת פיזיולוגיה של המאמץ, ביו מכניקה, שיקום בתנועה ועוד. במגמה למדעי ההתנהגות והיבטים פדגוגיים של הפעילות הגופנית ישתתפו הסטודנטים בקורסים בנושאים כמו דרכי הוראה בחינוך הגופני, פסיכולוגיה של הספורט ותרבות הפנאי והנופש, היבטים בסוציולוגיה ובפילוסופיה של הספורט ועוד.

 

כמו כן, סטודנטים אשר אינם מגיעים מתחום החינוך הגופני, יצטרכו לעבור בהצלחה מספר קורסי השלמה אשר מהווים תנאי לקבלתם. בין קורסי ההשלמה הרלוונטיים - מבוא לאנטומיה של מערכת התנועה, מבוא לכימיה וביוכימיה, יסודות בסטאטיקה ודינאמיקה, מבוא לפיזיולוגיה, פיזיולוגיה של המאמץ ועוד.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה למסלול לתואר שני הם כדלקמן: בוגרי מכללה או מסלול אקדמי אחר לחינוך גופני בישראל בעלי תואר B.Ed או בעלי תואר ראשון בחינוך גופני או במדעי הספורט מחו"ל. הממוצע של התואר הראשון חייב להיות לפחות 75. גם בוגרי תואר ראשון מתחומים אחרים שציונם הממוצע הוא לפחות יוכלו להתקבל אך אלה יחויבו בלא מעט קורסי השלמה כתנאי לקבלתם.

 

 

שכר לימוד ומלגות

 

שכר הלימוד במכללה זו הוא אוניברסיטאי ולמעשה צמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות. שכר הלימוד נקבע מדי שנה על ידי משרד החינוך. ניתן לשלם את שכר הלימוד גם באמצעות מלגות לימוד שונות הניתנות על ידי המכללה וגורמים נוספים על מנת לסייע בתשלום שכר הלימוד.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית לחינוך גופני ולספורט בוינגייט

ssssssssss

פורום לימודי חינוך

יש מסלולי הסבת אקדמאים לחינוך שמקבלים בהם תעודת הוראה?
מור
ללא תגובה
שכר של גננת לחינוך מיוחד
מאיה
ללא תגובה
שכר לבוגרי תואר ראשון ותעודת הוראה אקווילנטית
אפרת
1 תגובות
מה עדיף מבחינת שכר? הסבת אקדמאים להוראה או תעודת הוראה?
אפרת
1 תגובות
אובדן תעודת הוראה
יעל חן
1 תגובות
תעודת הוראה או הסבת אקדמאים?
הילה גורן
1 תגובות
מה ללמוד כדי לעסוק בניהול מוסד חינוכי?
שלומית
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,452 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא תואר שני בחינוך

מיכל דליות
מיכל דליות, שאותה אתם כנראה מכירים כ"סופר נני", הגיעה לקריירה בהנחיית הורים אחרי עשייה ענפה בהוראה וגם היום רואה את עצמה כאשת חינוך. לדעתה, התשוקה למקצוע היא אחד הדברים שבונים "מורים לחיים":
"למורה יש השפעה אדירה. אני חושבת שמה שהופך מורה למורה בלתי נשכח, הוא העובדה שהוא מעביר את החומר בהתלהבות גם אחרי שנים במקצוע."
ומה התכונות שחשובות לדעתה לכל מורה?
"מורה צריך להיות בעל כריזמה וגם בעל תשוקה גדולה לעשות טוב. הוא גם צריך את הכלים המתאימים כדי לא להתייאש לאורך הדרך. לכן בעיני הצלחה בתחום החינוך מורכבת מרצון להמשיך לעמוד במשימה למרות כל המכשולים בדרך, וגם מהמשך הלימודים והעשרה."
מיכל דליות
אשת חינוך והוראה
Whatsapp Whatsapp