תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה באוניברסיטת תל אביב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעי הרוח?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי מזרח אסיה - אוניברסיטת תל אביב.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה באוניברסיטת תל אביב

 

לימודי מזרח אסיה לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב, מהווים דלת לעולם מרתק וקסום של תרבויות מיוחדות במינן. הלימודים מאפשרים לסטודנטים לרכוש ידע מקיף אודות המדינות המובילות בעולם!

 

 

מטרת הלימודים

 

ללימודי תואר ראשון בתחום זה מספר מטרות והן: התמקדות בתרבויות של יפן, סין והודו, הקניית בסיס תיאורטי כללי אודות תרבויות אסיה, ההיסטוריה של האזור, האנתרופולוגיה, הפילוסופיה, הדתות, החברה, השפות המדוברות, הספרות והאמנות המקומית. כמו כן, הלימודים מקנים ידע בסיסי בשפות העיקריות והמרכזיות של מזרח אסיה: סינית, סנסקריט, הינדי ויפנית.

 

תוכנית הלימודים

 

לימודי מזרח אסיה לתואר ראשון של אוניברסיטת תל אביב פותחים בפני הסטודנטים צוהר לעולמן של המדינות והתרבויות במזרח אסיה, בדגש על ההבדלים בינן לבין העולם המערבי. החוג עוסק בלימוד עברן העשיר של התרבויות הנ"ל, לצד התפתחותן המסחררת והפיכתן לאימפריה מובילה בתחומים מגוונים. הלימודים לתואר מתרכזים בייחוד בהודו, סין ויפן.

 

מבנה הלימודים

 

הסטודנטים בחוג למזרח אסיה ילמדו שלושה שיעורי מבוא על תרבות סין, יפן והודו. קורסי המבואות סוקרים באופן כללי את מאפייני התרבות, המדינה, החברה והפוליטיקה בכל אחת מן הציביליזציות. קורסי הבחירה מדגישים נושאים ספציפיים וממוקדים של התרבויות ומתייחסים לקשרים שנרקמים ביניהן. לאחר מכן נדרשים הסטודנטים לקחת חלק בפרוסמינריון מתודולוגי ומאוחר יותר להגיש סמינריון.

 

*על הסטודנטים לבחור אחת מן השפות הנלמדות: יפנית, סינית (מנדרין), סנסקריט או הינדי.

 

מסלולי לימוד

 

החוג למזרח אסיה של אוניברסיטת תל אביב מציע שני מסלולי לימוד:

 

  • מסלול לימודים דו–חוגי, בו ידרשו הסטודנטים לבחור בחוג נוסף לצד לימודי מזרח אסיה.
  • מסלול לימודים חד–חוגי, מסלול הנלמד החל משנה ב' ובו ילמדו סטודנטים המעוניינים להתעמק בלימודי מזרח אסיה וללמוד שתיים מהשפות אשר נלמדות בחוג.

 

קיראו על: לימודי שפות

 

משך הלימודים

 

הלימודים לתואר זה אורכים שלוש שנות, שישה סמסטרים אקדמיים.

 

תנאי קבלה לתואר ראשון בלימודי מזרח אסיה

 

תנאי הקבלה לתואר ראשון בלימודי מזרח אסיה הם: ציון 450 או יותר בפסיכומטרי, הצגת תעודת בגרות מלאה ורמת "בינוני" ומעלה בבחינת הסיווג והמיון באנגלית. מועמדים בעלי ציון התאמה 500 ומעלה יוכלו להתקבל לחוג גם אם לא עמדו בדרישות לעיל. אם ממוצע ציוניכם בבגרויות הוא 100 ומעלה, אתם יכולים להתקבל גם בלי פסיכומטרי. בנוסף, אם עמדתם בממוצע של 85 לפחות (לפני בונוסים) במבחני הבגרות במקצועות ההומאניים, תוכלו להתקבל ללא פסיכומטרי.

 

סיום הלימודים, קבלת התואר ואפשרויות תעסוקה

 

סטודנטים שסיימו את כל חובותיהם בחוג ללימודי מזרח אסיה, יקבלו תואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב: "בוגר B.A בלימודי מזרח אסיה". לאחר קבלת התעודה יוכלו הבוגרים להמשיך בתחום המחקר או להמשיך ללימודים אקדמיים גבוהים, לעסוק בהוראה והדרכה, לעבוד בתרגום, במשרד הביטחון, משרד החוץ, חברות וגופים בעלי עסקים בינלאומיים עם ארצות מזרח אסיה ועוד...

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת תל אביב
פורום ייעוץ לימודים
מקצוע יציב שנותן הכנסה טובה
אושר שאוליאן
ללא תגובה
שילוב לימודי הנהלת חשבונות עם לימודי חשבות שכר
עומרי
ללא תגובה
היכן ניתן ללמוד קורס תפירה?
רות רחמים
1 תגובות
ייעוץ לתלמיד שהתחיל ללמוד סיעוד
אנא
1 תגובות
איפה לומדים קורס תכנון תאורה?
רמי טובי
1 תגובות
רמת מדעי הרוח באוניברסיטאות שונות
תמר
1 תגובות
בחירה בין קלינאות תקשורת ללימודי סיעוד
אפרת
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp