רוצה פרטים על מזל תאומים - קריירה ולימודים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מזל תאומים בלימודים ובעבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מזל תאומים - קריירה ולימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזל תאומים בבחירת לימודים ומקצוע
 
(21 במאי עד 20 ביוני)
 
האתגר הכי גדול של בני מזל תאומים הוא – להישאר במקום אחד לאורך זמן. זה עניין קריטי שאנשים אלה צריכים לקחת בחשבון כשהם שוקלים כיוון בקריירה. יש להם שכל חריף ומבריק, והם כמהים לידע. בשל האינטליגנציה הגבוהה שלהם, בתוספת האהבה המיוחדת שלהם לקריאה ולכתיבה, היינו אומרים להם לבחור בכיוון מחקר אקדמי, אלא שכשמתייחסים לתזזיתיות של אנשי התאומים, יש להיזהר בעצה זו.
 
תחומים במחקר
 
התרומה של אנשים אלה לשדה מחקר בתחום התרבות והחברה יכולה להיות עצומה, וכישרון מיוחד בשילוב בין ידע ואינטואיציה יתרום רבות להצלחה. אלא שהמלצתנו לאלה מכם שילכו בכיוון מחקרי, לבחור בתחום דעת המשלב תנועה רבה, הסתובבות בין אנשים או בטבע, ונסיעות ברחבי העולם. תחומים כמו לימודי גיאולוגיה, אנתרופולוגיה, סוציולוגיה, ארכיאולוגיה – יכולים להתאים.
 
מקצועות התקשורת
 
מי שלא חשקה נפשם בתארים הגבוהים, יכולים למצוא שביעות רצון רבה בתחומים הדורשים כושר הבעה בכתב או בעל פה, יכולת שכנוע, תקשורתיות, רב משימתיות וחדות מחשבה. החדות והשנינות של אנשי מזל תאומים יכולות לבוא לידי ביטוי בקריירה בענף הפרסום בתחום הקופירייטינג והרעיונאות. בכתיבה לטלוויזיה, בייחוד בז'אנר הסיטקום, יש לתאומים יתרון גדול על פני אחרים. הם יכולים להיות אלופים בכתיבת מערכונים ובדיחות. תחומים קרובים נוספים מתאימים הם: שיווק, מכירות, דוברות ויחסי ציבור.
 
הוראה
 
כושר ההבעה של אנשי התאומים והאהבה שלהם לידע, הם רכיבים חשובים שיכולים לעשות אותם למורים מצליחים. ייתכן שבעקבות מחקר חשוב שיבצעו, יציעו להם תפקידי הרצאה באקדמיה, ואז יוכלו לספר לסטודנטים על תהליכי חקר באותה ההתלהבות שבה נטלו בהם חלק. בתור מרצים יוכלו אף להשתמש ביכולות הכתיבה המשובחות שלהם על מנת לפרסם מאמרים וספרים.
 
את התזזיתיות שלהם כדאי להם, בתור מורים במערכת החינוך, לנצל לטובת יציאה לסיורים לימודיים, למידה בטבע, תכנון פעילויות חווייתיות מעשירות בכיתה וכדומה. מתאים להם ביותר להיות מורי של"ח או מורים לטבע ולגיאוגרפיה. אין ספק, שהם יביאו איתם לכיתה את הכמיהה שלהם להעשרת הידע הקיים, ובכך ייטיבו לעודד את התלמידים להמשיך ולחקור את החיים גם מחוץ לבית הספר, ולאחר סיום שנות החובה.
 
הדרכת טיולים
 
בני מזל תאומים הם אנשים שמתעניינים, ולכן הם קולטים הרבה מידע. אנשים ותרבויות בייחוד מסקרנים אותם, ולכן, סביר להניח, שקודם כל בתור מטיילים, ובהמשך בתור מדריכי טיולים, לידע שיאספו תהיה חשיבות להעשרת הביקור במקומות זרים ולהיכרות עם נופים אחרים וצורות חיים מגוונות. הם יוכלו אף לכתוב יומני מסע ולפרסם ספרים על ארצות ותרבויות, טבע וחיי חברה באתרים שונים בעולם.
 
מספר חודש הלידה והתמקדות מקצועית
 
מזל תאומים פרוש על חלק מחודש מאי ועל חלק מחודש יוני. אלה שנולדו במאי קיבלו את מספר החודש 5, ואילו ילידי יוני קיבלו את המספר 6. מספרים אלה בנומרולוגיה, כשהם באים במספר חודש הלידה, מסמלים איכויות אנושיות מסוימות, המתגלות מעט מעט לאורך החיים, וייתכן שעדיין אינן ידועות לכם.
 
המספר 5 מסמל חדות שכל ולשון, אהבת חוויות חושיות, כמיהה לידע, ותנועה. ילידי מאי, אם כן, הם בנים טיפוסיים למזל תאומים, ומתאים להם ביותר להשתלב בענף התיירות ובענף התקשורת. הם עשויים אף להימשך לחיי הזוהר והפרסום, ולהתחכך עם ידוענים. בתחום ההוראה - האקדמיה מתאימה להם יותר ממערכת החינוך.
 
המספר 6 מסמל משפחתיות וקהילתיות. לפיכך, ילידי יוני במזל תאומים מתאימים ומסוגלים יותר להשתלבות במערכת החינוך, וגם באקדמיה, ובנוסף – בענף התיירות יוכלו למצוא את עצמם במיוחד בתחומי האירוח והמסעדנות. כמדריכי טיולים בכל העולם יוכלו לגבש קבוצות מטיילים יחד, ולהביא לתוכן תחושה של בית ומשפחה.   
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מזל תאומים - קריירה ולימודים?

רוצה לדעת יותר על מזל תאומים - קריירה ולימודים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: בחירת לימודים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp