רוצה פרטים על מזל שור - קריירה ולימודים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מזל שור בלימודים ובעבודה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על מזל שור - קריירה ולימודים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מזל שור בבחירת לימודים ומקצוע
 
(20 באפריל עד 20 במאי)
 
השור, רגליו וראשו מחוברים היטב לקרקע. מדובר באנשים שחשים צורך ביציבות, ואוהבים שגרה קבועה. הם מעשיים מאד, ולכן עליהם לדעת שהדרך שהם עושים איננה לחינם, ויותר מכך – שהתוצאה בסופה תפצה היטב על המאמץ וההשקעה. קרוב לוודאי, יבחרו במקצועות מתגמלים שיוכלו לזכות אותם בתחושת ביטחון, ושיאפשרו להם ליהנות מהחיים.
 
השוורים הם גם אנשי מעשה במובן זה שיש להם יכולות ביצוע מרשימות. הם יעילים, אחראיים, ויש להם שלוות נפש עמוקה. אפילו שעיניהם נשואות אל התוצר והתוצאה בשטח, עדיין יש להם את הסבלנות להיות בתהליך, והם מתמידים בדרכם עד להשגת היעד.
 
מקצועות הרפואה והבריאות
 
רפואה ומקצועות פרא רפואיים, כמו פיזיותרפיה וסיעוד למשל, יכולים להתאים לאלה מבני מזל שור הניחנים ביכולות לימודיות ובאינטליגנציה גבוהה. זאת מכיוון שבמקצועות אלה יש חשיבות מכרעת לתוצאה, וזוהי נראית לעין ומתקבלת בסוף תקופה קצרה, יותר או פחות, של השקעת מאמץ במתן טיפול. המעשיות של השוורים יכולה לתרום להנעת המטופלים ולהדרכתם אל בריאות שלמה.
 
אף על פי שלימודי רפואה אורכים שנים רבות, לשוורים יש את הסבלנות והעיקשות להתמיד ולהגיע לגמר ההכשרה בהצלחה. היינו ממליצים לבני מזל שור להתמחות בתחומים שבהם יש ערך רב יותר לאיכות טובה של ביצועים, כגון: רפואת שיניים, כירורגיה, מיילדות, אורתופדיה, פלסטיקה ועוד. הצלחתם של תלמידי רפואה במזל שור מודגשת בתחום הביצועים, לעומת בני מזלות אחרים המוכשרים ביותר למתן אבחנות ולייעוץ.
 
רפואה אלטרנטיבית היא תחום מומלץ נוסף לאנשי שור, שיכול להתאים גם לבעלי יכולות פחות גבוהות בלימודים העיוניים. היעילות והאחריות שלהם תסייענה להם לפתוח קליניות פרטיות לטיפולים משלימים. שלוות הנפש שהם משדרים תשרה על מטופליהם רוגע, ותעזור להם להרגיש בנוח במהלך התרפיה.
 
עיצוב והנדסה
 
לשוורים יש ידי זהב, ולכן הם מוכשרים בכל אמנויות הביצוע. הראייה הפרקטית שלהם והחשיבות שהם מעניקים ליעילות, הן רלוונטיות במיוחד לתחומי התכנון והעיצוב. בתחום העיצוב התעשייתי ישכילו בני מזל שור להכין מוצרים שימושיים וידידותיים למשתמש ולסביבה. בתחום הנדסת בניין או אדריכלות ועיצוב פנים ייטיבו לקחת בחשבון מראש שיקולים מעשיים חשובים, כמו למשל – איפה נכון למקם את חדר השינה? האם בקיר הצפוני מתאים לשים חלון? וכדומה.
 
ראיית חשבון וייעוץ פיננסי
 
אנשי מזל שור הם בודקי כדאיות מלידה. בתחום האקטואריה יוכלו לתכנן עבורכם חבילת חיסכון יציבה לפנסיה, שתחכה לכם בסיום שנות העבודה. בתחום ראיית החשבון יציעו לכם דרכים יעילות לניהול כספיכם ולהתנהלות מול רשויות המס, כשלעיניהם תמיד עומדת השורה התחתונה, והמספר שיופיע בה.
 
מספר החודש בבני מזל שור
 
בני מזל שור נולדו בחודשים אפריל ומאי. אם נולדו באפריל, מספר חודש הלידה שלהם הוא 4, ואם במאי – מספר החודש הוא 5. למספר החודש יש משמעות בנומרולוגיה, בתור סמן של תכונות חבויות, המתחילות להופיע בשלב זה או אחר בחיים.
 
מספר 4 מגלם מעשיות, תכנון וסדר, וכישורים לעבודה עם מספרים. לפיכך, אנו מניחים, כי ילידי אפריל במזל שור יתאימו יותר למקצועות כמותיים כחשבונאות, ויוכלו להצליח במסלול ארוך של לימודי רפואה.
 
מספר 5 מציין תנועה ושינוי, משיכה לחוויות חושיות ואינטליגנציה גבוהה. אנו חושבים, כי ילידי מאי במזל שור יעדיפו, בדרך כלל, מסלולי לימוד קצרים, או לימודים תוך כדי עבודה. הם יוכלו להצטיין במקצועות פרא רפואיים הכוללים טיפול במגע, יוכלו לפנות לקורסי טכנאי והנדסאי, או לעסוק בעיצוב ובאמנות על סמך קורסים קצרים או קריאה עצמאית בכתבי עת מקצועיים. ייתכן שחלקם יתגלו כאוטודידקטיים.       
 
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על מזל שור - קריירה ולימודים?

רוצה לדעת יותר על מזל שור - קריירה ולימודים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אם אין לך מושג מה מתאים לך ללמוד


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: בחירת לימודים

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp